Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קראוון כפתרון למצוקת הדיור, עד כמה זה פתרון ריאלי?

NiNi
שימו לב! השרשור הזה בן 2846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגם? 500 דונם? ואין לך מה לעשות שם?

תן לי לזרוק לך רעיון שכולל פיק אפ חבוט...מסכת שוער הוקי....מסור שרשור וטרמפיסטיות.

אין לי מה לעשות שם הוא אומר לי...:twisted:

tumblr_inline_njq51iQFeE1qg31yk.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 399
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחנה קיץ...כאילו דא!

אתה ממש חלש בג'אנר הזה, הא? :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שזה הפך לשרשור מרכזי בנושאי נדל"ן אניח את זה כאן :

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001137376#fromelement=hp_morearticles

כשבנקית מצמצמים פעילות בתחום המשכנתאות, כשמעבירים את המשכנתאות לכספי הפנסיה שלנו (וזו כבר עסקה שלישית) וכאשר בנקים לאט לאט מפסיקים להילחם על השוק זה אומר דרשני.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל זה אומר? בכתבה אין הסבר למה זה מוביל או ממה זה נובע.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אי אפשר באמת לדעת למה זה מוביל או ממה זה נובע. אפשר רק לנחש.

ואף אחד לא סתם "מוותר" על תרנגולת שמטילה ביצי זהב אלא אם יש לו סיבה טובה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד ,

לבנק מתחיל להגמר ההון למשכנתאות , ולכן הוא מוכר את המשכנתאות בתוספת רווח כלשהוא. הוא מפסיד קצת מול החלופה של להמשיך עם המשכנתא עד לסיומה,

אבל בסה"כ ברגע שיש לו הון חדש הוא יוכל למכור משכנתאות חדשות ולגזור עליהן שוב קופון

חברת הביטוח , בתוקף ניהול כספי פנסיה מקבלת כל חודש ערימות של כסף לניהול , ומחפשת פתרונות.

תיק משכנתאות נותן לה בטחון טוב יחסי (יש פריסה גדולה של הלווים ) ותשואה יותר גבוהה ומובטחת. ובפוליסות משתתפות ברווחים משמעו יותר הכנסות.

זה מקרה קלאסי של win -win (עד שיש מיתון במשק ואז חברת הביטוח , בעצם בעלי החסכון , לא כל כך שמחים )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו שילוב של גידור סיכונים (במקרה של תספורת הציבור משלם) והזרמת הון כמו שירון אמר כדי לשמור על יחס הלימות הון לפי דרישות בנק ישראל.

האם יש כאן סימן מבשר רעות לציבור? לא יודע. כל אחד יפרש לפי הפוזיציה שלו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים לדבר במילים של בני אדם (גידור סיכון, יחס הלימות הון זה לא מילים של בני אדם)? :oops: יש פה אנשים שהנושא מעניין אותם.

עמכם התודה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלימות הון , כמה כסף הבנק צריך להחזיק לכל 100 שקל שהוא מלווה

בפירוט ניתן לקרוא ברשת http://www.themarker.com/markets/marketmoney/1.1975190

גידור סיכון - להקטין את הסיכון על פעולה פיננסית (הלוואה , מחירי סחורות , שערי מטבע וכד' )

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%99%D7%93%D7%95%D7%A8

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון צודק, מכירת תיק המשכנתאות נובעת מצרכי הלימות הון (בעקבות הוראות בנק ישראל הבנקים נאלצים לבצע הפרשת הון נוספת בגין אשראי לדיור). מזרחי צריך להגיע להון ראשוני בשיעור של 9.8% עד סוף השנה, היום הוא ב- 9.65%. אם הוא רוצה להמשיך לצמוח בטווח הקצר הוא חייב למכור חלק מהסיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמוך מאוד, לדעתי בהיעדר הוראות בנק ישראל מזרחי היה מתנהל עם שיעור הלימות הון נמוכה יותר. אני מתבסס על תוכניות עבודה של הבנק בעבר, כאשר ב- 2012 נקבע יעד הלימות הון ליבה של 7.5% כיעד ל- 2017 ולאחר מכן העלו את היעד ל- 9% בגלל הוראות בנק ישראל. עם ההוראה על הקצאה נוספת בגין אשראי לדיור, הבנק שוב העלה את היעד שלו למינימום האפשרי במסגרת ההוראה החדשה. כמו כן, הוצאות הפסדי האשראי להלוואות לדיור של מזרחי נמוכות מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...