Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת תוספות לi20 פרימיום חדשה מהחברה

שימו לב! השרשור הזה בן 3032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל נעים מאוד חברים הרבה זמן שלא הייתי פה, אני מתן מחיפה :wave::wave:

עשיתי השבוע הזמנה מכולמוביל של i20 פרימיום החדשה בצבע שחור, היא במלאי אז כנראה תוך שבועיים תגיע, רציתי לשאול איזה תוספות \ שיפורים קוסמטיים כדאי לעשות לה ואם כן אז איפה כדאי ? אני חיפאי אבל אין לי בעיה לנסוע למרכז אם זה משתלם

אין לי בעיה לעשות דברים בעצמי רק שלא יהיו מסובכים כי אין לי הרבה רקע ולא בא לי לעשות נזק באוטו חדש :lol:

חשבתי לעשות השחרת חלונות עם איזה מדבקה נחמדה מאחור, אולי גם השחרת בקליות, להחליף לדמויי קסנון או לתאורה לבנה, גם בפנים חשבתי להחליף את המנורות לצבע כחול או לבן להוסיף לד מתחת לתא כפפות ומעל הדוושות ולשים ריפודים למושבים.

מאמין שאתם מבינים את הראש שלי, לעשות אותו בסטייל אבל שלא ימשוך עיניים יותר מידיי

שוב אשמח להמלצות ספיציפיות אם לא קשה :mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

המון תודה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי שום דבר פה לא "בסטייל", למעט חלונות שחורים שמוסיפים לחלק מכלי הרכב.

קח בחשבון שמותר בעקרון רק בחלונות האחוריים, אסור בשמשה האחורית (למרות שיש מכוני טסטים ש'מחליקים' את זה) ואסור מלפנים.

לדעתי כל המנורות הזה פשוט נראה כמו שיפורים לא לעניין, נותן לאוטו מראה זול.

ריפודים זה מיותר. אם אתה יודע שיתלכלכו לך הריפודים תרכוש משהו כמו Seat Cover. זה כיסוי זמני. אני משתמש בו כשאני נוסע עם הרכב למילואים ומוריד אותו כשאני מסיים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי יונדאי i20 החדשה, עכשיו כמו שהרוב פה יודעים ברמת האבזור היא קצת משעממת..

מישהו יכול להמליץ איזה תוספות כדאי לשים לה ?

בא לי לעשות אותה מעניינת כי מבאס לנסוע על רכב משעמם חח

אגבב בחרתי דווקא אותה בגלל שקיבלתי עליה מחיר מטורף מהחברה.. 101 אלף לפרימיום עם מסך מולטימדיה מצלמת רוורס מוביל איי וייז פנגו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין - ג'אנטים.

חלונות שחורים- הכי כהה שאפשר.

לדים לבנים בלוחיות רישוי.

אורות דמוי קסנון.

מסגרות ניקל ללוחית רישוי.

ידיות ניקל ללוחית רישוי.

מגני רוח (רצוי מקוריים).

ריפודים יפים ואיכותיים עם התאמה לכריות אוויר.

בקיצור, יש לך ארץ גדולה של אפשרויות... אני משער שאתה צעיר אז אני בטוח שתאהב את ההצעות. סע בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגבב בחרתי דווקא אותה בגלל שקיבלתי עליה מחיר מטורף מהחברה.. 101 אלף לפרימיום עם מסך מולטימדיה מצלמת רוורס מוביל איי וייז פנגו

לשלם 101,000 ש"ח על סופר מיני עם גיר מיושן בעל 4 יחסי העברה ומנוע לא מוגדש זה אכן מטורף :shock:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...