Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות - פיג'ו 206-207-307-308

Nadav-1
שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מתלבט בין המודלים של פיג'ו כפי שמצויין בכותרת - כולם דגמי 2008, לא ממש הבנתי את ההבדלים ביניהם.

ראיתי ביד 2 את כל ארבעת הסוגים המפורטים, מה מהם עדיף? הבנתי שהדעות חלוקות בנוגע לגיר הבעייתי כן/לא של פיג'ו, האם לאחד מהדגמים יש יותר בעיות/מחלות ידועות?

תודה לעוזרים

עריכה אחרונה על ידי Nadav-1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה206 וה 207 אלו סופר מיני כאשר ה207 זה הדגם המחליף היא מרווחת יותר ובטיחותית יותר,ה307 ו 308 אלו משפחתיות,כאשר ה 308 היא המחליפה של ה307.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל207 עם מנוע ה 1.6 יש גיר אוטומטי רגיל כמו ל206.

מנוע ה 1.4 משודך לגיר רובוטי חד מצמדי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המומלצת מכולן, היא ה-206 הידנית. היא משמעותית יותר מהנה לנהיגה (בעיקר בדגם הידני), אם כי בטיחותה הפאסיבית נחותה מזאת של יורשתה. אם אתה מעדיף אוט׳ אז תחפש את דגם ה-1.6 שעדיף על ה-1.4. אני לא בטוח אם דגם ה-XS הידני שווק בשנה זאת (3 דלתות ידנית), זהו דגם מאד מהנה לנהיגה ועם ביצועים טובים.

לגבי הגיר האוט׳ (AL4), הייתה הוראת שרות של היצרן ב-2008 להחלפת שסתומי הגיר, אז תוודא שהדבר בוצע. לאחר העדכון הנ״ל הגיר הזה מפגין אמינות סבירה.

ה-308 שווקה עם מנוע אחר, תוצר פרוייקט משותף לפיג׳ו ו-BMW (גם ה-207 שווקה עם אותו מנוע, אך אני לא זוכר עם זה רלוונטי ל-2008). למנוע זה 120 כ״ס (לעומת 110 כ״ס) אך מנוע זה פחות מוצלח וסבל ממספר בעיות (ערוך חיפוש בפורום). מנוע ה -110 כ״ס מוצלח מאד.

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרישיון שלי הוא אוטומט.

אני קונה רכב בלית ברירה אחרי שגנבו לי את האופנוע (עד שאחזור לאופנוע נוסף). רציתי לעשות רישיון מהר ככל האפשר כי מעולם לא היה לי אז ניגשתי לאוטומט.

broitman - תודה, כמו שכתבתי אני מעדיף את ה 2XX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...