Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו פלואנס 2010 מגמגמת במעבר מהילוך ראשון לשני

shimon88
שימו לב! השרשור הזה בן 3360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום..

לפני כחודש קניתי רנו פלואנס 2010 1.6,

מאז שקניתי יש לרכב מעין רעידות/גמגומים בעת המעבר מראשון לשני בעיקר בעליות.

זה מרגיש כאילו התיבה ממהרת להעביר הילוך ואז אין לו כח/מומנט להילוך השני.

במצב ידני כשאני מעביר לשני בסביבות 3000 סל"ד זהלא קורה.

השאלה היא האם זה חלק מההתנהגות האופיינית של הגיר הזה או שזו כבר תקלה?

הרכב נקנה מקרסו טרייד-אין ויש עליו אחריות שהם נותנים

יום טוב לכולם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו כבד והמנוע והגיר פלגמטים. אם אתה לוחץ בעדינות על הגז, לא יהיה לו מספיק כוח לסחוב בעליה.

אם יש תלונה על תקלה ספציפית (למשל אחרי המעבר לשני הרכב מקרטע, או אני לוחץ חזק על הגז ועדיין הוא מתעקש להעביר הילוך מוקדם), אז תפרט יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי די פירטתי בהודעה...

מיד אחרי המעבר להילוך שני, בעיקר בעליות הרכב רועד וזה מרגיש כמו העברת הילוך מוקדם מדי ברכב ידני כשכל הרכב רועד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע דיי סטנדרטי, אל תתרגש. ככה זה בגיר רובוטי

זה לא גיר רובוטי אלא אוטומטי רגיל.

זה לא נשמע שיש בעיה, אלא אם הרעידות מוגזמות ואז זה מצביע על תושבות גמורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי היה משהו דומה לפני שבוע ברכב זהה. זה נגמר בהחלפת כרטיס פיקוד כלשהו בגיר. הרכב טופל כל חייו במורשה יבואן ובגלל שזה קרה כשהרכב היה בן 4 אז הוא קיבל את החלק חינם ושילם 250 שח עבודה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא גיר רובוטי אלא אוטומטי רגיל.

זה לא נשמע שיש בעיה, אלא אם הרעידות מוגזמות ואז זה מצביע על תושבות גמורות.

צודק, אז מנסיון על הרובוטית החוויה נשמעת ממש דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם...

זה בא והולך, לפעמים זה ממש מורגש ולפעמים פחות.

בכל מקרה זה בין ראשון לשני.

קיבלתי אחריות 3 שנים מקרסו על הרכב למנוע וגיר

ושנה אחת על כל הרכב...

יש מצב שזה נכלל באחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלך שנת 2010. נגמרה האחריות. גם אצל חבר שלי לא היתה אחריות, זו היתה מעין מחווה של רצון טוב מצד המוסך של רנו בראשל"צ כי הרכב טופל שם כל חייו.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איפה הבעיה ? אם הרכב באחריות כנס לאחד ממוסכי הרשת שיטפלו בתקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון למי שזה מעניין אותו...

גם אצלי צריך להחליף משהו בפיקוד של הגיר. החלק עולה בערך 2300₪. יש לי השתתפות עצמית של 340₪ במסגרת האחריות.

השאלה אם יש מה לבוא לקרסו טרייד בטענות על שמכרו רכב עם גיר דפוק? האם הם צריכים לספוג את זה?

מה חושבים שאני צריך לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק. כשקניתי את הרכב שלי הוא חובר לסורק תקלות במוסך ולא נצפתה שום תקלה בגיר. שבוע אחרי הקניה נדלקה לי מנורת faulty geer ונאלצתי להחליף זוג שסתומי לחץ. אם ביום הבדיקה הכל היה תקין אני לא בטוח שאפשר לבוא בטענות למישהו. אין שליטה על הדברים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם יש מה לבוא לקרסו טרייד בטענות? - כן.לא בטוח שיעזור לך אבל תנסה.לטענתך הבעיה היתה קיימת במעמד הרכישה.עכשיו אתה צריך לגרום להם לקחת אחריות.סיכוי לא גבוה. עריכה - nepet הקדים אותי בעניין הזה.

2. דרך הפתרון (לדעתי) - תנסה לדבר איתם,אבל במידה ותראה שזה לא הולך תספוג את ההשתתפות העצמית ותתקן.אם שווה לך,תמשיך להתנהל מולם לגבי החזר.

3. זה פורום טכני,אז יהיה טוב אם תכתוב יותר בפירוט על מהות התקלה ומה החלק שדורש החלפה.

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...