Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת שמן דולקת בפיג'ו 206

BeaT
שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בשבוע האחרון גיליתי כי צג מד לחץ השמן שבאוטו מראה לי כמויות שונות של שמן.

http://www.beachyuk.com/blog/wp-content/uploads/2012/02/1checkoil.jpg

התמונה היא לדוגמא והיא מראה כמות שמן במנוע שהריבועים מייצגים את התכולה והפסים את הכמות הריקה.

אז בשבוע האחרון בזמן ההתנעה מופיעים אצלי 2 מצבים:

1.כל הריבועים מופיעים ומהבהבים-בבדיקה בספר רכב גיליתי כי זה אומר שהשמן מלא עד המקסימום.

2.כל המד בצג מראה פסים,כלומר אין ריבועים והכוונה שאין שמן במיכל.

בדקתי בעצמי בעזרת מד המדידה את כמות השמן והיא נמצאת ברמת הנורמל.

כמו כן לאחר בדיקה בלוח מחוונים גליתי כי ככל הנראה נורת השמן דולקת אצלי (הנורה עצמה שרופה) ע"י בדיקה בוולטמטר.אלא אם כן מישהו בעל פיג'ו יכול להגיד אם הנורה נדלקת כאשר המפתח בסוויץ' או רק כאשר יש בעיה?

יש לציין כי הצג הראה מדדים תקינים-כמו שמן תקינן לאחר התנעה או נסיעה אחרת וזה משתנה.

כמו כן יש לציין כי נורת הSTOP אינה דלוקה.

מישהו בעל פיג'ו 206 נתקל בבעיה מסוג זה?

אולי הבעיה בכלל בחשמל כמו שנפוץ במכוניות הצרפתיות?

תודה לעוזרים.

עריכה אחרונה על ידי BeaT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי זה ככה, ונאמר לי שכנראה החיישן דפוק. זה לא לחץ שמן ככל שידוע לי, אלא מפלס כמות השמן. אם אתה מודד ידנית פעם בחודש והכל תקין, לא צריכה להיות בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי זה ככה, ונאמר לי שכנראה החיישן דפוק. זה לא לחץ שמן ככל שידוע לי, אלא מפלס כמות השמן. אם אתה מודד ידנית פעם בחודש והכל תקין, לא צריכה להיות בעיה.

קודם כל תודה על התגובה המהירה,דבר שני הנורה של השמן דלוקה אצלך?והצג שבלוח המכוונים מראה לך מדדים שונים כל פעם?(פעם מקסימום,פעם מינימום"פעם תקין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נורת שמן דולקת, אני מדבר רק על הסרגל ריבועים שמוצג בצג הקטן, וכן זה לפעמים מראה מדדים שונים. אני כבר לא מתייחס אליו. למשל היום בדקתי שמן אחרי הרבה זמן והוא נמצא על המקסימום במדיד. טמפרטורת השמן בנסיעות תקינה, הכל מבחינתי בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נורת שמן דולקת, אני מדבר רק על הסרגל ריבועים שמוצג בצג הקטן, וכן זה לפעמים מראה מדדים שונים. אני כבר לא מתייחס אליו. למשל היום בדקתי שמן אחרי הרבה זמן והוא נמצא על המקסימום במדיד. טמפרטורת השמן בנסיעות תקינה, הכל מבחינתי בסדר.

אני מבין אותך אבל השאלה שלי היא האם הוא מראה לך לפעמים הבהובים בעת ההתנעה כלומר,ריבועים עד הסוף או להפך פסים מהבהבים בכל המד?

כי סתם ריבועים עד הסוף היה לי עד עכשיו ולא התייחסתי לזה גם,אבל עכשיו שזה השתנה ופעם זה מהבהב ופעם זה מראה על המינימום זה כבר חדש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצוגה מהבהבת = תקלה בחיישן גובה שמן.

נורת לחץ שמן אדומה נדלקת לפני התנעה במודלים ישנים של 206 (בערך עד 2001-2002) ולא נדלקת במודלים חדשים יותר עם לוח שעונים מולטיפלקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצוגה מהבהבת = תקלה בחיישן גובה שמן.

נורת לחץ שמן אדומה נדלקת לפני התנעה במודלים ישנים של 206 (בערך עד 2001-2002) ולא נדלקת במודלים חדשים יותר עם לוח שעונים מולטיפלקס.

תודה!רק אני מקווה שהבנת שהתצוגה שמהבמהבת היא במד שצירפתי תמונה שלו בתחילת השירשור ולא בנורית כלשהי.

אז בסה'כ הבעיה היא בחיישן גובה שמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר כל הריבועים דולקים ומהבהבים הכוונה היא לעודף שמן ואם הצג מראה רק פסים ז.א שאין שמן בכלל.

כמובן ששני הדברים לא יכולים להתקיים במקביל, כך שככה"נ נדפק לך החיישן.

כל עוד רמת השמן על המדיד תקינה, אין לך מה לדאוג.

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...