Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני מצטרף לסטטיסטיקה, נגנב הרכב- יונדאי I10 + שיחה מוזרה מהמשטרה

RON23
שימו לב! השרשור הזה בן 3411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי בדיקה עם השמאי, מחשב לא החליפו מה גם שהוא היה עם כספת , פשוט פירקו את כל הלוח שעונים וסוויץ ימח שימם וזכרם ככל הנראה הם הביאו פשוט סוויץ אחר המפתח אפילו היה מחובר (לא המפתח שלי)

ככה שחוץ מצביעה של הטמבון אין נזק לשלדה או תאונה אז מבחינתי זה הרע במיעוטו

20150126_105803.jpg

עריכה אחרונה על ידי RON23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה הכי מעניינת פה זה למה יש לך אטב כביסה באוטו? :lol:

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לשמוע שזה כל הסיפור ושזה הסתיים כך, והכי חשוב שהמנוולים האלו לא קיבלו את היומית שלהם.

מעניין אתי איך הרכב אותר, איתוראן?

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאין לי מושג איך הוא אותר, במשטרה לא יודעים להגיד לי בדיוק, אני רק יודע שהוא נמצא בגלגוליה , לדעתי הוא נמצא כבר באותו יום של הגניבה , אני לא יודע למה הם נזכרו להגיד לי רק אתמול, אולי בגלל שזה היה סופש? בכל מקרה מגלגוליה הוא נגרר לטייבה ומשם לפתח תקווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לשמוע שזה כל הסיפור ושזה הסתיים כך, והכי חשוב שהמנוולים האלו לא קיבלו את היומית שלהם.

מעניין אתי איך הרכב אותר, איתוראן?

יש סריקות על בסיס יום יומי בנקודות הסלקה של רכבים גנובים.

ג'לג'וליה זה אחד מהמקומות האלו.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מנעול הגה שווה לתחת יוליאן.

אם באמת הגנבים פשוט באו עם סוויץ משלהם והניעו איתו (שזה דיי חכם אגב).

אפשר פשוט להוסיף סוויץ נסתר בחלק התחתון של הרכב, ואת הסוויץ המקורי לחבר לצופר , בכל פעם שינסו להניע גם עם סוויץ שלהם יהיה שווה לראות את הפרצוף שלהם כשהרכב יצפור.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...