Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מוסך לטיפול שוטף לוולוו בת 4 שאינו מוסך מרשת היבואן

arielshiran
שימו לב! השרשור הזה בן 3369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי וולוו C30 בת 4 שנים והגיע הזמן לטיפול שוטף. לרכב יש 43000 ק"מ אבל עדיין הגיע לגיל 4. הטיפול ברשת מוסכי היבואן יקר מאוד ואני מחפש אלטרנטיבה זולה יותר. עד עכשיו הטיפולים היו במוסך המרכזי אבל היו זולים יותר כי כנראה היו קטנים יותר. הטיפול הדרוש לפי היצרן לרכב הפעם כולל:

מצתים (זהים לדגם S40 ממודל 2009-2010)

נוזל בלמים

מסנן אויר 2D

פקק+טבעת גומי לאגן

שמן מנוע סינטטי 1L

מסנן שמן

אשמח לדעת אם יש המלצות למוסך שיעשה את הטיפול בצורה אמינה, עם שימוש בחלקים ובחומרים הנכונים ויהיה זול יותר. אני מאזור המרכז ומעדיף מוסך באזור ת"א או בני ברק או הרצליה. אם יש מוסך מומלץ גם בטווח של רעננה-ראשון לציון אפשרי.

תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ מאוד :

http://www.ziso-service.co.il/

http://www.ziso-service.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9A-%D7%95%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%95-%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91%D7%99-%D7%95%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%95.aspx?l=h

עריכה אחרונה על ידי beamvelavan
תוספת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן, יוסי זיסו שיושב בדרום תל אביב מתמחה בדגמי וולוו השונים. הוא אמין, מקצועי וזול משמעותית מהמוסך המרכזי של וולוו.

אפשר ליצור איתו קשר גם בפורום:

http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?9084-%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9A-%D7%96%D7%99%D7%A1%D7%95

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על זיסו .

לא פחות חשוב הוא אומר לך מראש מה חלק מקורי או מה תחליפי או OEM .

בנוסף לרוב הוא האדם שעובד על הרכבים

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על זיסו .

לא פחות חשוב הוא אומר לך מראש מה חלק מקורי או מה תחליפי או OEM .

בנוסף לרוב הוא האדם שעובד על הרכבים

יצרתי קשר עם זיסו. הופתעתי כי המחיר שהציע לי לטיפול קרוב מאוד למחיר הטיפול שהוצע לי במוסכים המורשים של היבואן (הבדל של כ-150 ש"ח בלבד אחרי הנחה שניתנה לי שם על עבודה וחלקים שהוזילה ב-200 ש"ח מהמחיר המוצהר הרשמי). לעומת זאת, בבדיקה במוסכים לא מורשים אחרים (כאלה שיצאו מומלצים באתר מידרג) ובמוסך נוסף שאמור להתמחות בוולוו ואינו מרשת מוסכי היבואן (מוסך סימל בראשון לציון - אם מישהו מכיר, אשמח לשמוע חוות דעת), הפרשי המחירים היו גבוהים משמעותית ברמות של כ-700 ש"ח פחות ממחיר המוסך הרשמי. בחלקם ציינו כי יזמינו חלקים OEM איפה שניתן אבל בחלק מהחלקים ציינו מפורשות כי החלקים יהיו מקוריים.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מטפל אצל זיסו. לא יודע כמה הוא יותר זול, אם בכלל, מהמורשה. אבל אני מרוצה בגדול מהעבודה.

אני מאוד ממליץ לך ללכת למוסך שמתמחה בדגמים האלו ולא לכל מוסך כללי.

זה יוצא יותר זול לאורך זמן, תאמין לי.

על מוסך סימל שמעתי - עוסק בעיקר בהונדה ווולבו. מעולם לא ניסיתי אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך סימל, כפי שציינתי, ביקשו מחיר זול משמעותית מזיסו ולכן ההתלבטות. כל הרעיון כאן היה לחסוך בעלות הטיפול אבל בלי לפגוע ברכב כמובן. נהפוך הוא. לכן, שאלתי מפורשות על מוסכים שיודעים לטפל בוולוו והייתי ניגש בשמחה לזיסו לו הפרש המחיר היה יותר גדול. בהפרש כל כך קטן, הייתי משלם בשביל השקט הנפשי שטיפלתי במוסך מורשה יבואן לכל צרה שלא תבוא בהמשך.

כפי שכתבתי, אם מישהו מכיר את מוסך סימל ויכול לחוות דעה על סמך נסיון אישי ברכבי וולוו, אשמח מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר, אבל גם אני מטפל אצל זיסו, כמו נקמיצ'י, לא ממש מעניין אותי כמה הוא זול או לא זול מהמורשה, הוא מקצועי מאד ולא מנסה להשחיל לי עבודות מיותרות, בניגוד מוחלט למורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...