Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו b4 2004 - טורים נמוכים ומנוע נכבה

shlomi_e11
שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הרכב- סובארו b4 שנת 2004 מנוע 2.0

הבעיה- הטורים ממש ממש נמוכים והרכב נכבה הרבה בעמידות וכשעוצרים ברמזור..

מה זה יכול להיות? חיישן כלשהו? האם יש דרך לכוון את הטורים? (פעם היה בורג שאיתו מכוונים.. היום אין את זה בסובארו הזאת, רק מצערת אלקטרונית) ?

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי קטע דומה. במוסך אמרו שבמחשב מופיע תקלה שאין תקשורת בין גיר למנוע. משהו מפחיד לגמרי.

אבל אחרי שהחליפו לי מצבר הכל הסתדר.

אין לי מושג מה קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר הוחלף לחדש אתמול עם רכישת הרכב (המצבר היה גמור לגמרי)

אחליף פלאגים ואחזור לעדכן..

במידה ולא יעזור אלך למישהו עם מחשב (האן אפשר לעדכן עם מכשיר elmרגיל? ועם איזו תוכנה משתמשים)? ..

האם.יש קשר לחיישן נקישות/iacv?

תודה

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מחליף פלגים, תברר קודם מתי החליפו אותם בפעם האחרונה. אולי צריך להחליף אותם בלי שום קשר לסל"ד, אבל אני משוכנע שלא הם שגרמו לתקלה.

בכל מקרה, מנסיון של קרוב משפחה עם אימפרזה 2.0R (אותו המנוע) יש הגדרות שמתאפסות במחשב הרכב עם ההחלפה של מצבר.

יש סדר פעולות מסויים בהחלפת מצבר על מנת שזה לא יקרה, ואם לא שומרים עליהם אז ההגדרות מתאפסות.

כך לפחות הוסבר לאותו קרוב המשפחה עם האימפרזה המדוברת במוסך מורשה.

בכל מקרה, כיוון סל"ד סרק מתבצע דרך המחשב, לא יודע האם וכמה זה אמור לעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: מסתבר שבסובארו b4 כשמחליפים מצבר יש צורך בעדכון המצערת/חיישן טורים.

זה נעשה על ידי כיבוי המזגן/רדיו/צרכני חשמל, ניתוק המצבר ל10 דקות, חיבור המצבר, סוויצ' ל15 שניות, הנעה והמתנה של כחצי שעה עד שהמאווררים של הרדיאטור נדלקים ואז כיבוי המנוע, המתנה של 10 דקות ואז הנעה ונסיעה קצרה.

חשוב לא ללחוץ בכלל על דוושת הגז בכל התהליך.

תודה לכל מי שהציע עזרה..

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

מעניין יש לי פורסטר 2006. עשיתי טיפול לפני יומיים ומאז יש תופעה של טורים נמוכים.

בעצירה עם מזגן הרכב נכבה. ללא מזגן אין בעיות

כניראה שאאמץ את ההמלצה לאפס את

שלום

הרכב- סובארו b4 שנת 2004 מנוע 2.0

הבעיה- הטורים ממש ממש נמוכים והרכב נכבה הרבה בעמידות וכשעוצרים ברמזור..

מה זה יכול להיות? חיישן כלשהו? האם יש דרך לכוון את הטורים? (פעם היה בורג שאיתו מכוונים.. היום אין את זה בסובארו הזאת, רק מצערת אלקטרונית) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין יש לי פורסטר 2006 והתחילה תופעה דומה של טורים נמוכים לאחר שחזר מטיפול החלפת שמנים לפני יומיים

הרכב עם טורים נמוכים וניכבה ברמזור לאחר הדלקת מזגן

ללא מזגן אין בעיה

נראה שאאמץ את ההמלצה

עדכון: מסתבר שבסובארו b4 כשמחליפים מצבר יש צורך בעדכון המצערת/חיישן טורים.

זה נעשה על ידי כיבוי המזגן/רדיו/צרכני חשמל, ניתוק המצבר ל10 דקות, חיבור המצבר, סוויצ' ל15 שניות, הנעה והמתנה של כחצי שעה עד שהמאווררים של הרדיאטור נדלקים ואז כיבוי המנוע, המתנה של 10 דקות ואז הנעה ונסיעה קצרה.

חשוב לא ללחוץ בכלל על דוושת הגז בכל התהליך.

תודה לכל מי שהציע עזרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ מדובר בחיישן סרק (ICV) מלוכלך, הליך הניקוי אורך דקות בודדות וכל הדיוט עם מברג שטוח כשיר טכנית לעשות אותו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...