Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס c200 2009

שימו לב! השרשור הזה בן 3647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניר הדד ביף לא מלהיב מצד אחד מצד שני משתמשים בו במחשבים כנגן היי אנד והדגש בו הוא על ניגון סטרים נקי של מידע.

בטאבלטים הוא מוגבל.

המורטפלייר יודע לקרוא מנפחים חיצוניים וגם לאחד מספר כוננים שונים בגדלים שונים וסוגים שונים מבלי להתפשר על נוחות הממשק וזה הופך אותו לנגן מטורף.

לגבי הוופרים שלך, לא הבנתי, רק רוצה לוודא, אתה הולך על סט שלושה חלקים נכון?

בפורד פוקוס בתמונות המידים הם של ads אם אני רואה נכון? יצא לי לשמוע אותם כאן בארץ במפגש של הפורום הרוסי, רצחניים!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכון, אני הולך על 3 חלקים...

בתמונה רואים את הטוויטר והמיד היי אנד של ad - mm4 ו mm1

אני מתקין את הmm1 ואת המיד m35 neo. שהוא מיד 3.5 עם מגנט קטן במיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוסיה אוהבים רכיבים של AD, SS,וכמה דברים פחוט מוכרים פה.. את הוופרים לא מכיר וגם לא ממש ראיתי ביקורות עליהם. אך מכיר באופן כללי את AD והם מצויינים.

תתחדש.

לא בנימה עוקצנית/לוחמינית, אבל מה ששמעתי של ad עד היום היה לא להיט לטעמי, איכות הבניה/חומרים בסיסית לגמרי בציוד שראיתי, כל זאת בנוסף להתקנה לא ראויה שהובילה לתוצאה קצת מאכזבת, בעיקר מכיוון שציפיתי ליפול מהרגליים.

אני מאמין שאצל ניר התמונה תשתנה.

כך תראה+-ההתקנה בקורות ובמשולשים רק שלדעתי הטוויטר יש מעט יותר גבוהה

מזכיר לי משהו?

אם "תמשוך" את כל הבנייה מהקורה לכייון החלון תוכל בקלות לסגור נפח של קצת יותר מליטר בלי לבלוט החוצה, ובלי להרוס את הדיפון.

וכמה שיותר מסה על דפנות הבנייה של המיד- יותר טוב.

לפני זה שווה לבדוק כמה זוויות למידים.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מתכוון לעשות עם ה"אוזנים" של NEO? ממש לא ברור לי למה בנו אותו כך וזה לא מוסיף להתקנה לרוב. אתה חותך אותם?

ממה שקראתי על NEO,שחשבתי גם עליהם בבחירת מיד, הם דורשים נפח של מינימים במינימום 700 מ"ל ורצוי ליטר,כאשר בקורות לא תמיד זה אפשרי.

את הטויטר הזה משעתי ב 3 חלקים MM1 + MM4+MM6 וזה הייה מדהים בעיניי.

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוזניים האלה נועדו להתקנות בדש בורד, בהרבה רכבים שיש אלמנט בדשבורד יש הכנה בדיוק בשביל האוזניים האלה...

בגלל הנפח שאני צריך לתת להם הם ישבו בבניה במשולשים. חוץ מזה שיש עדיפות למקום הזה כי שם אני מרוויח עוד רוחב לבמה. בגלל זה אצטרך לחתוך את האוזנים.

אגב המיד הזה יסתדר גם עם פחות מ700 מיל...מניסיון

מסכים איתך שהוא באמת טוויטר מאוד מיוחד, מאוד מאוד מפורט!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שכן אתה צודק. אני אומר את זה על בסיס מה שקראתי מפורום ברוסיה . אני לא ראיתי כל כך הרבה אנשים בארץ עם מיד הזה. נראה לי לישראל יש אותם עכשיו.

שאלה כמובן איפה אתה חותך את המיד. עם נפח פחוט מ 700,הייתי חותך אותם קצת יותר מ 500 הרץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכונים....

מה עוד נעשה:

1) הערכת הכבל מהלפטופ לביט 1, משום מה אודיסון חשבו שכבל של 2 מטרים יספיקו מהבגאז' ועד לאזור המושבים הקדמיים, אז הזמנתי כבל 5 מטר.

2) מציאת כבל רימוט (12+ אחרי סוויץ) - נמצא באזור המונה/מאפרה.

3) חיבור סופיות לכל החיבור רמקולים, לכבלים שנכנסים לRA חיברתי מזלגות בלחיצה ובהלחמה עם בידוד מתכווץ, החיבור בין הטוויטרים לכבלים שלהם נקרא DIN וזה מחבר מעולם הטיסנים החשמלים (החיבור האדום שבתמונות), הפתרון הכי טוב שמצאתי לעניין.

4) הכנת טבעות למיד באסים.

5) הכנת פלטת קארבון דקה יחסית - מינימום גובה ומקסימום חוזק, שהיא תהיה משטח הבסיס שעליו יהיה הטאבלט.

6) הכנת טבעות למידים ולטוויטרים וקיבוען לקורות ולמשולשים בעזרת מתכת מכופפת, מה שטוב בבניה הזמנית הזאת היא שאני יכול לקבוע גם את זווית הסיבסוב וגם את זווית העילרוד וככה בקלות לשנות תוך כדי נסיעה את הזווית.

7) חירור הפלטה התחתונה שעליה יושבים המגברים והביט 1 והרצת הכבלים.

מה שנשאר:

1) סיום הבניה לטאבלט.

2) בניה באזור המאפרה לDRC (מסך והשלט של הביט 1).

3) בניית הגבהה בין הפלטות.

4) איטום - קניתי 7 יריעות של GLADEN שהם באותו העובי כמו הדיינמייט אקסטרים רק שעליהם יש גם ספוג, החומר נקרא - AERO MULTI

http://www.gladen.com/dampingmaterial.html

אגב כבר הרבה זמן שיש לי בבית אסלה רוקדת והחלטתי שבחג אני סוף סוף מדביק אותה עם סיליקון וגיליתי שלרמקולים בייתים וסאב וופר יכול מאוד להיות שימושי בתחום האינסטלציה (:

...TO BE CONTINUE

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

9.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר

ראה ערך מחבר בשם xt60

פשוט נראה כמו הליך עבודה מרוהט!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ראה ערך EC 5...(:

כל המחברים האלה טובים...אבל משנים של ניסיון הDIN הכי עמיד, המקורי הוא לא סיני והוא הכי עמיד לחום, שזה חשוב כי לפעמים המחבר האלה מתחילים להנמס בזמן ההלחמה...

ותודה רבה על הקומפלימנט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, אני חושש שהמידים יצאו בולטים מאוד, תנסה לשקול שוב את נושא הקורות למרות שהמיקום הנוכחי יכול להניב תוצאות טובות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מתמוגג מהבחור המופלא הזה ומכל השרשור התענגתי על משפט המחץ "זווית הסיבסוד וזווית העילרוד".

גם יפה,גם אופה וגם חכם!

פשוט תענוג ניר.(ברצינות!)

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כייף לראות שרשורים כאלה. יוצאה ממש יפה!

אולי משהו בסגנון יתאים לך.

2cc5b38s-960.jpg

27cc724s-960.jpg

87cc724s-960.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...