Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס c200 2009

שימו לב! השרשור הזה בן 3648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה על הפרגון חברה!

וליאור התכוונת בטח ל''סבסוב''? וזה לא חוכמה שאני משתמש במונחים כאלה, זה

חלק מהמקצוע;-)

ואני מקווה שנפגש בקרוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ועכשיו אחרי שאני מאחורי מסך ומקלדת בגודל שפוי, עברתי שוב על כל התמונות ואני יכול לאמר לך דבר אחד ניר.

יש לך שני זוגות של משקפי שמש ברכב אחד! (אחד על הדש בורד ואחד בתפס על המגן שמש מעל ההגה)

:-P

אני אבדוק את הנושא של הEC 5

דרך אגב - תבדוק שרוול סרוג\ארוג braided sleeving כאשר היום היצרן הבולט ביותר הינו TECHFLEX - יש מכל צבע ומכל סוג, מגן על החיווט ממטען אלקטרוסטתי וגם מחום ולחות וזה גם נראה טו-אוב!

אני יודע שאתה תשנא אותי על התגובה הזאת אבל יש משהו במראה הקלאסי של המרצדס שאני מאוד אוהב וההתקנה הזו משנה מאוד את המראה הזה - זה רק אני כרגיל אתה יודע אבל אני מקווה שהעיניים שלי פשוט יעופו מהארובות שלהן כשאני אראה את ההתקנה הזו מושלמת - ואני בטוח שזה יקרה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/100w-12A-DC-DC-Buck-Step-Down-4-5-30V-12v-to-0-8-28V-5v-Laptop-Car-Led-Converter-/290908896228?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43bb857be4

זה הספק כוח, עוד לא השתמשתי בו ולכן אני לא יכול לתת עליו חו"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קצר...

מה עוד נעשה:

- סיום הפלטה של המגברים וכו' - הוספתי הגבהות מעץ ככה שיהיה רווח של ס"מ וחצי -+ בין המגבר הכי גבוהה לפלטה העליונה, ואפילו הפעלתי את המערכת רק כדי לראות עם זה באמת עובד, בהתחלה הסתבכתי קצת עם האתחול של הביט 1 אבל מזל שיש את אדי!

- בניה לDRC - כמו שרואים בתמונות השתמשתי בבית של המונה, השלב הבאה זה שפכטל וכיסוי בסקאי עם תפרים.

- בניה לטאבלט - כרגע מה שנעשה זה "החיבור" הראשוני בין המתאם לדאבל דין לבין הצורה שבא אני הולך לשים את הטאבלט, קצת קשה לי לתאר בכתב איך זה יצא בסוף אז אתם תאלצו לחכות בסבלות.

בגדול מה שרואים זה שכיסיתי את הקונסולה והדבקתי על המתאם ועל הקונסולה פיבר סיבים, הגימור שהולך להיות לבניה זה גם סקאי ולכן בהתחלה ציפיתי את הקוסולה גם בסקאי וגם בנייר דבק, ראיתי שאני לא אצליח להגיע לגימור והצמדה מוחלטת של הבד לקונסולה ולכן ויתרתי על העניין, גם ככה פיבר סיבים ועוד בשכבה אחת הוא דיי גמיש ככה שזה יסגר וישב פיקס גם בלי "הכנה" לריפוד הבניה בסקאי.

תהנו...

01.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה!

וניר, לי לא היה מושג עד היום שניתן להדליק ולכבות את הביט דרך הDRC :-D

אני כזה פולני :shock:

אף פעם לא ניסיתי פשוט לכבות ולהדליק אותו מהDRC כי אצלי זה תמיד עובד דרך הרימוט ודרך מפסק לשליטה ששמתי (בגלל בעיות שיש לפעמים בהדלקה של הלווייתן כמו שציינתי כשדיברנו)

בכל מקרה תשובה נוספת לגבי הנושא שדיברנו עליו בהדלקה של הטאבלט - כרגע הבנתי שאתה משתמש במטען רגיל של מצת - לא הדבר הכי טוב כי המטענים של המצת מעבירים מתח למכשירים בזמן הקראנק (תוך כדי ההתנעה) ובקיצור הם מכבים\מדליקים את שקעי ההטענה שלהם מספר פעמים לפני שהמתח מתייצב - זה משגע את הטאבלט לדעתי.

ברגע שאתה תעבור לספק יציב יותר שמוציא מתח רק לאחר שהוא מקבל מתח יציב זה צריך להעלם לדעתי.

הספק שאני משתמש בו הוא של mini-box מדגם DCDC-USB-200

בכל מקרה אני נגד התקנה קבועה של הטאבלט ברכב - הבנתי שאתה כן בונה משהו שהוא יהיה נשלף - אל תוותר על כך כי לפעמים הם נתקעים על איזה פרוסס (תכנה שנתקעת בזכרון) וצריך לאתחל אותם, לפעמים הם פשוט לא קולטים את התקני הUSB כמו שצריך ביחוד בעליה מתרדמת (בשביל זה בניתי צמה שפותרת את הבעיה הזו - תביט בפוסטים האחרונים בשרשור שלי על הנקסוס)

עוד כמה הערות\הארות - השליטה בווליום דרך הטאבלט עצמו מבצעת חיסור סיביות, זה לא ווליום אנלוגי אלא החסרת מידע דיגיטלית וזה פוגע אנושות באיכות האות, אני משאיר את הטאבלט אצלי על המקסימום ושולט על הווליום אך ורק דרך הDRC כ99 אחוז מהזמן - ההבדל הוא עצום - בגלל זה, אני מקווה שהDRC מבחינת המיקום שלו נוח לך (אני לא יודע מה המרחק ברכב שלך מהיד לקונסולה המרכזית ועוד בתחתית שלה ליד מוט הילוכים) תיקח את זה בחשבון.

איך מרגישים את ההבדל? - בעיקר תחום הבאס - תראה מה קורה כשאתה מנחית את הווליום מהטאבלט לעומת מה קורה כשהטאבלט נשאר על מקסימום ואתה מנחית דרך הDRC - דרך הטאבלט, הבאס נהיה מת וביחד איתו כל הצליל נהיה שטוח בעוד דרך הDRC הדינמיקה נשמרת.

עבודה מטמטמת - אם לא בא לך לעשות גימור סקאיי תמיד יש מוצרים כמו SEM שהם תרסיסי צבע בגימור ובטקסטורה לפי בחירה - תחפש אותם באמאזון - מדהים!

וללא שום קשר - שרשור התקנה פשוט מטמטם, לא יכול שלא לתת לך מחמאה בכל הזדמנות שיש לי.

עבודה ברמה של חו"ל!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון מה עוד נעשה עד כה (כמה עוד!!?):

- התקנת המידבאסים, לפני כשבועיים נסעתי לישראל (SROOL) לקחת את המיד באסים ובאותו הרגע התחלתי לעבוד- אחרי שעה-+ הם כבר היום מותקנים וסוף סוף שמעו משהו!

- מתקן לטאבלט, כמה שאפשר לראות בתמונות, לקחתי את פלטת הקרבון שהכנתי וחתכתי אותה בצורת טרפז (כי ככה חשבתי שזה יראה הכי יפה) עליה הדבקתי קורות בלזה, למה בלזה? הוא נגיש, הוא מאוד נוח לעבודה - הדבקה, שיוף, חיתוך ועוד..

יצרתי מהבלזה מסגרת ובסוף אצפה את הבלזה בבד פיבר עדין כדי לתת לו חוזק, עוד לא החלטתי מה יהיה הגימור הסופי.

אפשר לראות שחתכתי בקארבון חור בצורת מלבן וזה כדי שיהיה מקום לכבל USB.

בסופו של דבר הצרתי את הטרפז כי הוא מאוד בלט והבאתי אותו לקו הקונסולה המקורי.

הנקסוס נכנס בלחץ קל למתקן מהצד.

- בניית פודים למידריינג'ים, שורה תחתונה אחרי שבועיים וחצי של נסיעה עם כל מיניי זווית, הכל בגדול נשמע אותו הדבר אז בהתחלה ירדתי לאוטו, לקחתי את הזמן בבחינת המיקום, איך אני רוצה שהם יראה, איך הם יחוברו, ומה הזווית שאני רוצה שתהיה להם.

מה שרואים בתמונות זה שחתכתי את המשולש והשארתי רק את החיבורים שלו לדלת, זאת כדי שככה אני רוצה שהפוד יתחבר.

כיסיתי את כל האזור בסלוטייפ ואת הגומיות שמפרידות בין קורת a לדלת עיביתי בעזרת ספוג עם דוצ בצד השני, זאת כדי לתתי מרווח בין הפוד לגומיה, מה גם שפיבר, דבק, שפכטל ובד מוסיפים לעובי באזור 4 מ"מ -+

השלב הבא היה מריחת דבק אפוקסי מבני והנחת הבד, לאחר חצי יום יבוש הוצאתי את ה"גולם" והנחתי עליו את הטבעות עם מקלות בלזה, הדבר מאוד מתיש כי צריך לרדת כל פעם לאוטו ולראות עם הזוויות של הטבעת יצאו בדיוק כמו שאני רוצה.

השלב הבא הוא לעטוף את הפיבר עם הטבעת בבד נמתח כל שהוא ואז מריחת דבק והנחת שכבה אחת של פיבר, אחרי לילה, חתכתי את כל הפיבר העודף וקצת שייפתי ופה אני עומד כרגע.

הנפח של כל פוד הוא 900 מ"ל שזה בערך 850 אחרי התקזזות של הרמקול, שזה בדיוק ההמלצה של AD.

חישבתי את כל הזוויות והגדלים והאורכים נכון!! (כן בטח.... יש לי יותר מזל משכל כי הכל היה הערכה גסה כמה יצא הנפח בסוף:lol:) אבל מה שכן, מה שהנחה אותי שהפוד צריך להראות לי יותר גדול ממה שאני רוצה, כי עודף נפח בקלות אפשר לפתור, אבל עם חוסר... זה כנראה יפתר כשיגלו את המימד החמישי או משהו בסגנון.

הזווית של המיד היא מעט אוף אקסיס עם זווית ממש קטנה כלפי מעלה.

הפוד שיפר משמעותי את איכות הצליל שיוצא מהמיד, אפשר לחתוך נמוך והוא פשוט נשמע טוב יותר!

זהו להפעם.

1_768x1024.jpg

2_768x1024.jpg

3_1024x768.jpg

4_1024x768.jpg

5_768x1024.jpg

6_768x1024.jpg

7_1024x768.jpg

8_1024x768.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

תענוג כרגיל - בתמונה בה רואים את הטאבלט חצי בתוך התושבת - למה גזרת שם את החור המלבני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...