Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות משופרות מהארץ.! שווה כניסה..

The-Cool
שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. המיצו. נראית כמו אוטו שעמד קרוב מידי לצ'רנוביל - זוועת עולם ניידת.

הג'נטים פשוט גורמים לאוטו הזה להראות כמו צעצוע - תושיב את הילד שלך בפנים, תכניס שקל, והאוטו ייתנדנד.

2. הפיז'ו 205 האדומה חמודה - ההשקעה באוטו עצמו הרבה יותר מרשימה מאיך שהאוטו נראה, ובכל מקרה, למעט הג'אנטים (שמרשימים גם במציאות) האוטו נראה לי "פסדר" בלבד, אני לא מבין למה להתעקש להחצין מה שאין במקום ללכת על הקו של ה-אנדרסטיימנט.

3. גם ה-106 הזו מכוערת להפליא - נראה כמו איזה אוטו רובוטריק, והפנסים שלה בכלל - אלוהים ישמור, עוד 106 שהתחפשה למזדה 6.

רון.

-ואני מכיר דווקא פיז'ו 205GTI כחולה אחת, שנראית הרבה יותר טוב מכל מה שהוצג פה....-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אני היחיד שוראים את הידית האוטומטית ו 2 דוושות !?

ואיפה בדיוק הגיר הידני? אני משום מה רואה רק 2 דוושות, אלא אם כן הוא התקין טיפוטרוניק או אולי DSG

מנהלים נראה לי שמיצינו את התרד הזה.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש ממש ממש לא מסכים איתך !

נראה לי שאם אריאל היה רושם איזה רכב מדהים

אז לא היה תגובות כאלה !

רכב נחמד מאוד וכול הכבוד לבעלים של הרכב !

איפה בארץ שלנו יש רכבים מושקעים ?!?!?!?

אין ! אז כול התחלה היא טובה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רק אני רואה של 106 ה"חור" של הגלגל אובלי?

או שזה ההנג-אובר מאתמול?!

נראה שמי ש"התפרע" שם עם הדיסק שתה יותר ממני...

גם האגזוז "ארובה" לא נראה יותר מידי טוב (לדעתי מזמין להשליך לתוכו את שאחריות קליפות הגרעינים משבת, ולחכות עד שיניעו :wink:

IMG_0406.jpg

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן התגובה שלך קצת הכעיסה אותי.

אני מבקש שתקבל את מה שאני אומר עכשיו בהבנה וכל הערה או תקיון יתקבלו בברכה אבל בוא ננסה לשמור על ויכוח איכותי.

ה-205 GTI ה"יפה" הזאתי לא נעשתה ככה על ידיך, אתה קנית אותה ככה. וגם סרגיי קנה אותה ככה ממך.

אז זה לא חוכמה שמישהו אחר ייקח רכב, ישקיע בו ישפר אותו ואז אתה תקנה אותו.

אם היית עושה את זה לבד, שובר את הראש איך להתאים מושבי מרוץ לתוך סופר לאנסר, עושה בודי קיט לבד וכו' אז אולי היית מבין.

ד"א ראיתי את הרכב הזה (ה-205) במציאות כמה פעמים (שהאחרונה מביניהם אתמול).

הרכב פשוט לא נראה טוב, בתמונה הוא ממש יפה אבל נכון להיום הוא דיי שבור ונראה מוזנח.

אני לא יודע באיזה שלב הוא התחיל להתפרק ואצל איזה בעלים, אבל התוצאה הסופית מאכזבת. אני מקווה שמי שיקנה אותו ישקיע בו את מה שצרחך להשקיע ויחזיר אותו לגדולתו.

(כמובן שאני מדבר פה על קוסמטיקה בלבד - לא על מכניקה שאת מצבה אני לא יודע).

בקיצור מה שאני אומר זה שהבן אדם כן השקיע יותר ממה שרוב האנשים בארץ מוכנים להשקיע ברכב שלהם (מה שהרוב משקיעים זה בד"כ שטיפה לפעמים, דלק כמובן ואולי עץ ריח אם בא.. שמישהו שם טאסות ב-90 ש"ח מאוטו-דיפו הוא נהפך לחולה הגה).

ואם הוא החליט להשקיע בסופר-לנסר שלו שיבושם לו, כל אחד ומה שעושה לו את זה.

אתה התלהבת מה-205GTI, בכיף אני אומר.

לרוב החברים שלי זה מזכיר אוטו מסריח ומתפרק מתקופת הצבא.

בכל מקרה זו דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. המיצו. נראית כמו אוטו שעמד קרוב מידי לצ'רנוביל - זוועת עולם ניידת.

הג'נטים פשוט גורמים לאוטו הזה להראות כמו צעצוע - תושיב את הילד שלך בפנים, תכניס שקל, והאוטו ייתנדנד.

2. הפיז'ו 205 האדומה חמודה - ההשקעה באוטו עצמו הרבה יותר מרשימה מאיך שהאוטו נראה, ובכל מקרה, למעט הג'אנטים (שמרשימים גם במציאות) האוטו נראה לי "פסדר" בלבד, אני לא מבין למה להתעקש להחצין מה שאין במקום ללכת על הקו של ה-אנדרסטיימנט.

3. גם ה-106 הזו מכוערת להפליא - נראה כמו איזה אוטו רובוטריק, והפנסים שלה בכלל - אלוהים ישמור, עוד 106 שהתחפשה למזדה 6.

רון.

-ואני מכיר דווקא פיז'ו 205GTI כחולה אחת, שנראית הרבה יותר טוב מכל מה שהוצג פה....-

מה שאין ? תסלח לי? ה 205 הזו נוסעת כמו ששום 205 מנוע 1900 8 שסת' לא נוסעת... (וגם לא 16 שסת' למינהן .. :D )

אז מה בדיוק מוחצן פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש שתקבל את מה שאני אומר עכשיו בהבנה וכל הערה או תקיון יתקבלו בברכה אבל בוא ננסה לשמור על ויכוח איכותי.

ה-205 GTI ה"יפה" הזאתי לא נעשתה ככה על ידיך, אתה קנית אותה ככה. וגם סרגיי קנה אותה ככה ממך.

אם היית עושה את זה לבד, שובר את הראש איך להתאים מושבי מרוץ לתוך סופר לאנסר, עושה בודי קיט לבד וכו' אז אולי היית מבין.

הרכב פשוט לא נראה טוב, בתמונה הוא ממש יפה אבל נכון להיום הוא דיי שבור ונראה מוזנח.

אני לא יודע באיזה שלב הוא התחיל להתפרק ואצל איזה בעלים, אבל התוצאה הסופית מאכזבת. אני מקווה שמי שיקנה אותו ישקיע בו את מה שצרחך להשקיע ויחזיר אותו לגדולתו.

בקיצור מה שאני אומר זה שהבן אדם כן השקיע יותר ממה שרוב האנשים בארץ מוכנים להשקיע ברכב שלהם (מה שהרוב משקיעים זה בד"כ שטיפה לפעמים, דלק כמובן ואולי עץ ריח אם בא.. שמישהו שם טאסות ב-90 ש"ח מאוטו-דיפו הוא נהפך לחולה הגה).

בכל מקרה זו דעתי.

צודק !!!!

כמו שכבר אמרתי אנחנו רוצים לראות שיש התענינות ברכבים בארץ לא ?

רוצים לראות קרכבים "משופרים" לא ?

אז באמת כול הכבוד למי שמשקיע קצת ( קצת ?! קצת הרבה הרבה הרבה !)

זה באמת מרגיז שאתם ככה קוטלים בנאדם שתחלאס עשה משהו יפה ( לדעתי )

והשקיע הרבה מאוד זמן

באמת חבל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו האוטו הזה נראה נחמד ויפה ועבודה מקצועית.

זה כן ידני רואים שלוש דוושות בברור, עבודה של פיברגלאס יפה חוץ מ"הכונס אוויר" שעל הדלת האחרוית, כי הוא מכניס אוויר רק שהאוטו נוסע ברוורס.

בפנים מושקע יחסית ומערכת מושקעת.

קשה לי להאמין בקשר להחלפת הגיר, אבל אם הוא אומר שהוחלף לשתי ליטר המנוע אז זו השקעה רצינית.

אוטו נחמד ויפה אחרי הכל.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה זו דעתי.

כל כך צודק.

בקשר ל 205 של אורן פעם היא הייתה יפה היום היא מוזנחת בטירוףף... וגם הספיק להיות לה עוד כמה מכות מאז..

אני אפילו לא יודע אם נוסעת כמו שנסעה...לפי ההזנחה בטח גם לא מחליפים לה שמן.. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש ממש ממש לא מסכים איתך !

נראה לי שאם אריאל היה רושם איזה רכב מדהים

אז לא היה תגובות כאלה !

רכב נחמד מאוד וכול הכבוד לבעלים של הרכב !

איפה בארץ שלנו יש רכבים מושקעים ?!?!?!?

אין ! אז כול התחלה היא טובה !

לא!

למה אתה חושב שכל הפורום מורכב מחמישה ילדים בני 16 שמושפעים מהמנהלים פה???

מבלי להעליב את טורף הג'חנונים אריאל.

ולעיניניינו!

:roflmao: .......

אני הייתי משקיע את הכסף על שיפורים אחרים לגמרי. ואם כבר לשפר מבחינה חיצונית אז כמו שצריך ובטעם.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף!!!!!!!

למה לעז*#*ל אתם כל פעם מתחילים את זה מחדש, האוטו מכוער או לא כל אחד יגיד את דעתו, שירד על האוטו או שלא ירד זה גם דעה ואף אחד פה לא יכול לכעוס על מישהו שהוא מדכה את הרוח הישראלית לשיפור מכוניות:? , אם מישהו חושב שזה זוועתי (אני לדוגמא :| ) אף אחד פה לא יגיד לי להפסיק לרדת על מכוניות "משופרות" כי שוב זה באמת עניין של טעם ( :wink: ) כמו שיש פה יפי נפש שאומרים רק דברים טובים על "שיפורים" כדי שחס-וחלילה אנשים בארץ לא יפסיקו לשפר מכוניות, יש כאלה שרוצים להפסיק את השיפור המוגזם...

אז שוב קשה לי להאמין שמישהו פה באמת חושב שזה יפה..., מיוחד?! אולי על מיוחד אני יזרום!..

ואם מישהו כאן באמת חושב שזה יפה אז אני מכבד אותך על האומץ!!

העיקר שתהיו אמיתיים ואל תשתיקו אף אחד על דעתו!!!

יואב, סליחה על הכתיבה הזועמת...:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...