Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

אכלתי 10 מופלטות, היה צריך להשאיר קצת לאחרים.

אל תתפלא שבעוד כמה שנים תצטרך לעבור קולונוסקופיה וירטואלית או חודרנית :shock:.

תתחיל לאכול מזון בריא כמו רגל קרושה, גפילטאפיש ואפילו מרק עוף חיוור בנוסח פולני.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, זה לא יצא כמו שהתכוונתי...

אבל זה לא משפט שהמצאתי, פעם כשהייתי במילואים התפתחה שיחה באוהל על אוכל חריף וטחורים, אז הסמ"פ שלי, שהיה ידוע בחיבתו לחריף, הגה את המשפט.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכלתי אחת עם מעט דבש, היה נחמד.

חריף הוא טוב כשיש לו טעם, כמו למשל פלפלי חלפיניו, צ'ילי וכדומה. סתם חריף ששורף את הפה כדי להראות שיש לך יתר גדול זה מיותר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב חריף כמו כל חצי מרוקאי אחר.. אבל בחריף מוגזם אני לא רואה פואנטה. עכשיו אתה דרקון, אחר כך אתה טיל.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מעדיף לאכול טוב, עם הכאבים בתחת אח"כ אני כבר אסתדר.

אם יש לך פתח ניקוז בקוטר 2 צ'ול אז אתה במצב טוב. אבל למי שיש רבע צו'ל זה קצת בעייתי. :-(

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם יש לו פתח של 2 צול הוא יכול למלא פחיות לוף בשביל הצבא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין המימונה הזה, רק לפני שנתיים- שלוש הצלחתי לסגור אותו (אם לא אפול על מרוקאית בסוף...).

שהייתי קטן היינו הולכים במסגרת מאורגנת, יושבים שם סביב שולחן גדול שהכינו כנראה במיוחד בשבילנו כי בדרך כלל היה די בצד והאכילו אותנו מופלטות מפוצצות בדבש, לא סבלתי במיוחד, לא נהנתי במיוחד. בעצם כן נהנתי במיוחד, מהפלאפל שהיינו הולכים אליו מיד אח"כ.

שגדלתי נהייתה לי משפחה מרוקאית דרך קשרי חתונה ואז זה היה ללכת לצרכי נימוסין, לנסות להתחבר, להבין שזה מזוייף, לשבת בצד ולהנהן, לדאוג לזה שבכל רגע נתון אני אחזיק מופלטה או עוגיה כלשהיא כדי לא לחטוף נזיפות או מגש מלא מעמול לתוך האף.

אחר כך הצלחתי להיות מספיק גדול כדי למצוא עיסוקים שיצדיקו את חוסר הגעתי, ואז זה הגיע מהצד השני - צריך ללכת לצרכי עבודה -ראש המועצה הזמין, מנכ"ל הארגון שקונה מאיתנו, ראש העמותה שאנחנו עובדים איתה, צריך ללכת שלא יעלבו ויעשו צרות.

בסוף התאפסתי על עצמי, בזמני הפנוי אני הולך למה שאני רוצה ועושה לי טוב, ומימונה היא לא מאלו, אני לא אוהב אירועים המוניים ורועשים, לא של אשכנזים ולא של אף עדה אחרת, לא אוהב שאמא שלי דוחפת לי אוכל ולא שאף אחד אחר עושה את זה.

אז כן, אני אשכנזי סנוב ומניאק, לא חש צורך להתנצל על הענין ולא רואה משהו מיוחד במופלטה, תחפושות אותנטיות או כל דבר אחר.

מצד שני, אצלי הבית פתוח כל השנה ללא הזמנה ועם חמץ בשפע, כולם מוזמנים.

מי שנהנה וחוגג את העניין - איחולי חג שמח, תרחבו ותסעדו ותאכלו מופלטות לרוב, מחכה לתחרות המופלטות הגדולה של הגיבוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספגטי, אני חייב להגיע אליך פעם לקערת פסטה (אני מקווה שאתה יודע להכין פסטה).

סלאורייד, מה זה הקופסא הצהובה הזאת על הגריל של האוטו ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה של הביטוח גרירה של הבריטים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוסט באסטר, אתה גם מאלו שיכולים לאכול 2 לאפות עם שווארמה? היה לי חבר כזה בצבא, הייתי בהלם. פאקינג 2 לאפות.

לא חושב שאי פעם הייתי מסוגל לאכול 2 לאפות. אני לא בן אדם של בצק. את השווארמה מתוך הלאפות אני אוכל בלי בעיה, ואפילו יותר מזה (אני חושב שהשיא שלי עומד משהו כמו 2 קילו בשר במנגל עם המשפחה) אבל הלאפות עצמן אני לא אצליח.

למרות שאני לא בן אדם של בצק, איכשהו מופלטות אני יכול לפרק בלי בעיה. 10-15 בכיף.

מי יכול לאכול שני ביסקויטים צבאיים (לחמית) בדקה?

ניסיתי פעם אחת בצבא בגלל התערבות. it cannot be done

כולם מנסים. כולם נכשלים. כאמור - It cannot be done!

אני יכול לאכול 2 לאפות עם שווארמה (לא יודע לכמת את זה במופלטות).

ספריאל ביסקוויטים זה לא קשור בנפח קיבה אלא בכמות רוק.

לגבי הלאפות, אחרי שראיתי אותך מפרק המבורגרים ומגשי פיצה, לא נותר לי אלא להסכים איתך.

לגבי הביסקוויטים, אתה צעיר וחמוד. מה שנקרא, חכה חכה.

אתה מוזמן לנסות מהלך מקדים - נסה לאכול כף של קינמון.

בהצלחה.

חריף הוא טוב כשיש לו טעם, כמו למשל פלפלי חלפיניו, צ'ילי וכדומה. סתם חריף ששורף את הפה כדי להראות שיש לך יתר גדול זה מיותר.

כל כך נכון! אני מת על חריף, אבל הוא חייב להיות בעל טעם. סתם חריף זה לא רק מיותר, אלא גם הורס את הטעם וגם סתם מציק.

עכשיו אתה דרקון, אחר כך אתה טיל.

אהבתי.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...