Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"הכי גאים שיש" - נק' המבט הגברית.

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב, 2 סוגיות בנושא

1) בנות מרגישות הרבה יותר "פתוחות" (במובן רגשי, ולא פיסי כמובן) עם מפליצי הקוטג'.... הן מרגישות שהם אחד משלהם, לא יודע מה הקטע אולי הן רואות את זה פרוייקט להפוך אותו לסטרייט - בכל אופן, זו דרך אלטרנתיבית להשיג בחורות :p

2) תשאלו גבר נורמלי מה יותר מעניין, בן עם בן או בת עם בת, הוא לא יניד עפעף וישר יאמר "בת עם בת כמובן!!!!!"

לעומת זאת תשאלו בחורה, היא תחשוב מעט ואח"כ תחליט באופן אקראי על אחת משתי האפשרויות.....

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אגב, 2 סוגיות בנושא

2) תשאלו גבר נורמלי מה יותר מעניין, בן עם בן או בת עם בת, הוא לא יניד עפעף וישר יאמר "בת עם בת כמובן!!!!!"

לעומת זאת תשאלו בחורה, היא תחשוב מעט ואח"כ תחליט באופן אקראי על אחת משתי האפשרויות.....

טעות בידך

בת עם בת עם בת

זה שילוב מנצח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, 2 סוגיות בנושא

טעות בידך

בת עם בת עם בת

זה שילוב מנצח

שילוב מנצח זה דוקא אני עם בת עם בת.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אני לא יודע מה אתכם אבל התוכנית הזאת עשתה לי בכל אופן רק טוב יש לי ידידה שכל פעם שאני אצלה ואנחנו (היא) רואים (רואה) את הסדרה אני מקבל את הזי*** של החיים.

אז.......

אני "אוהב" את התוכנית הזאת או יותר נכון את אחרי התוכנית הזאת.

אז תומר תנסה לשבת פעם אחת אם חברה שלך בזמן שהיא צופה בתכנית (אתה תמיד יכול לא להסתכל) ותהנה אחרי זה.

סקס בטוח וכמה שיותר

בעלי איסוזו או רנו הינכם מוזמנים לקבוצות "איסוזו טרופר בשטח" ו-"רנו קליאו החדשה" בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואללה את הסדרה הזאת אף פעם לא ראיתי,

אבל אם כבר בעניין של גייז, קלטתי ידיעה בדף האחורי של עיתון מעריב ביום ראשון.

דווח על שתי לסביות שהתחתנו באילת.

עכשיו, הייתם מתארים לעצמכם שהזוג המאושר דאגו שהנושא יופץ בעיתונות היומית מכיוון שהן גאות בהישג שלהן, נכון?

הן רוצות להניף את דגל הגייז גבוה גבוה כדי שכל קוראי העיתון יראו שזה בסדר ונורמאלי.

אלא מה?

שתי הלסביות ביקשו כנראה לא להחשף, והפנים שלהן היו מטושטשות בתמונה....

מה אני מבין מזה? שצמד הלסביות עדיין מתביישות במה שהן, וכנראה מבינות בעצמן שזה לא בדיוק טבעי ונורמאלי, מה שהן עושות.

כלומר בעצם, הן ממש לא גאות במה שהן....

אז אם הן לא גאות בזה בעצמן, למה הן חושבות שאני צריך לקבל את ההומוסקסואליות כמשהו נורמאלי?

ורק הבהרה: לדעתי כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה, ואין סיבה שתהיה אפלייה נגד מישהו בגלל נטיותיו המיניות, אבל לדעתי זה עדיין חריגה מהנורמה. לנסות להגיד שהומוסקסואליות זה נורמאלי בדיוק כמו הטרוסקסואליות זה לקבור את הראש בחול.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו אישית הסדרה דוחה אותי! א ב ל מי שרוצה לאכול יופלייט מאחור או לסירוגין אישה שמדברת למיקרופון זו בעיה אך ורק שלהם.

תמיד יש חריגים בחברה , מי שמתגאה בכך שהוא נוגס - הוא מטומטם.

אבל לא צריך להתנפל עליהם ולהרוג אותם! מה איכפת לכם? הם סובלים מהכאב לא אתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואמא שלי עוד יותר! :x

היא אפילו התקשרה פעם והתלוננה בכבלים שהיא עוברת לYES בגלל זה ובגלל הסידרה "אחיות" :!:

אבל אסור לשנוא את כל ההומואים חלקם אפילו אנשים די בסדר , לדוגמא לירן וגם ישי שהוא מבקר קבוע בגן העצמאות... :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...