Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט מצולם: מרסס ידני מקציף DIY (עשה זאת בעצמך)

שימו לב! השרשור הזה בן 3679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסוף אני ירכוש את מה שיש לליאור.. הדחיסה של זה לא ממש רצינית. האם ישנה אפשרות לשפצר את הדחיסה?

בעבר שהיה לי אני הייתי צריך לפמפם הרבה כדי שיצא מים בזרם חזק.

יכול להיות שהאיטום לא טוב. אם אתה שומע בריחת אויר מהחלק של הבוכנה אז כנראה שזו הבעיה (זה מה שקרה אצלי).

תפתח את ההברגה של הבוכנה (הצינור השקוף העבה), ותוסיף חומר איטום או סרט טפלון כזה ששמים לאיטום של ברזים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה אתם אומרים על המרסס הזה סביבות ה30 ש"ח.

לא מכיר. מצד אחד נראה שיש לו שסטום לחץ לבטיחות (הפס הלבן מתחת לידית) ומצד שני היה מישהו בפורום שאמר שיש לו והוא לא משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם מדברים על המרססים של "סטאר" , אז הם לא ממש עמידים ..

היו לי שניים , אחד קטן ואחד של 5 ליטר .

טיפה סבון , הרבה מים (עד הקו המסומן ) , שניהם התפוצצו מOVERBOOST :lol::twisted: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך אבל קוויתי שזה לא מה שתשאל :?

כרגע אף אחד לא יודע, אבל אני מאמין שיש שם איזה חלק שמערבב אוויר עם מים.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע במקרה איך האקדח קצף הזה בנוי ?

רוב האדחים מהסוג הזה בנויים על עיקרון של VENTURI. כלומר, הזרם עובר דרך צינור שהולך ונהיה צר, ואז מתרחב.

בחלק הצר הזרם מאיץ, מה שיוצר לחץ שלילי (=כוח יניקה). שם מחברים צינורית שיורדת אל הבקבוק.

כשאתה מפעיל את המים, הזרם בונטורי יונק את הנוזל מהבקבוק ומערבב אותו עם המים.

קשה מאוד לבנות VENTURI כזה, כי צריך למקם את הצינורית נכון וגם לייצר את הצורה המתאימה (קונוס כפול, בזויות שונות) של הצינור כולו.

תחפש בגוגל DIY VENTURI ותמצא רעיונות..

ההסבר בויקיפדיה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Venturi_effect

בגדול זה נראה ככה (רק שבמקום יניקת אויר נוצרת יניקה של הנוזל מהבקבקוק):

VenturiDesign.jpg

בהצלחה - ושתף אותנו בניסויים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוך התערובת של המים והסבון שהצינור הונטורי יוצר לא צריך להיות גם אוויר ?

אני מניח שכן. יכול להיות שהאויר נכנס יחד עם הנוזל מהבקבוק, או שהלחץ ביציאה מהפייה (הספריי) מספיק כדי לערבב את הנוזלים עם האויר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שניסיתי לבנות את האקדח קצף נתקלתי בבעיה שברגע שאני מכניס את הפרלון לצינור יציאה, המים מהצינור נכנסים למיכל של הסבון VenturiDesign.jpg כשאין פרלון מהצינור יניקת אוויר בתמונה נכנס הסבון אבל כששמתי את הפרלון המים נכנסו למיכל של הסבון דרך הצינורית של יניקת הסבון.

Horsepower sells cars, torque wins races

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שניסיתי לבנות את האקדח קצף נתקלתי בבעיה שברגע שאני מכניס את הפרלון לצינור יציאה, המים מהצינור נכנסים למיכל של הסבון . כשאין פרלון מהצינור יניקת אוויר בתמונה נכנס הסבון אבל כששמתי את הפרלון המים נכנסו למיכל של הסבון דרך הצינורית של יניקת הסבון.

זה הגיוני, כי כל הרעיון של היניקה מבוסס על לחץ נמוך, והפרלון יוצר מעין שסטום ביציאה שמגביר את הלחץ ולכן המים חוזרים לתוך הצינורות.

לדעתי יש 2 אפשרויות לטפל בזה:

1. לשים את הפרלון לפני הונטורי כך שהמים יגיעו לאיזור היניקה כשהם מעורבבים עם אויר (תצטרך לחשוב איך להכניס אויר בנקודה הזו)

2. לשים איזה שסטום חד כיווני בצינורית היניקה ולקוות שהמים יעדיפו לזרום דרך הפרלון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, בסירטון האחרון שצילמתה, השמפו שהשתמשת בו הוא שמפו מקציף ?

זה שמפו רגיל לרכב של cg מסוג citrus wash and gloss.

הוא לא מתוכנן להקצפה, ויש שמפואים יותר טובים לזה כמו Mr pink

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...