Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור הקופונים הרשמי

שימו לב! השרשור הזה בן 2502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי הי הי הי, אני אולי צעיר אבל את תורת הציניות אני מכיר כבר הרבה שנים, אני מבין וזוכר את כל העקיצות האלה :evil:

ודרך אגב, בCYC זה לא יוצא יותר זול בדקתי, יש גם משלוח (מג'ים שופ אני עוד יכול ללכת להביא את זה, מאנגליה קצת יותר קשה)

אתה רואה, אתה עדיין לא מבין את תורת הציניות עד הסוף. ידעתי שזו תהיה בדיוק התגובה שלך. שכחת להוסיף מחיר שפריצר לבקבוק בCYC. וללכת להביא מג'ים שופ לא עולה כסף? נלקח פה מחיר לפני משלוח והכול נאמר בהומור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 387
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הי הי הי הי, אני אולי צעיר אבל את תורת הציניות אני מכיר כבר הרבה שנים, אני מבין וזוכר את כל העקיצות האלה :evil:

ודרך אגב, בCYC זה לא יוצא יותר זול בדקתי, יש גם משלוח (מג'ים שופ אני עוד יכול ללכת להביא את זה, מאנגליה קצת יותר קשה)

זו לא המלצה אמיתית אתה יודע?! לא מפה ולא משם. ואל תכעס אדון עזריאל הכל בצחוק!! אוהבים אותך ילד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלסטלינה לא באה אחרי iron?

אני מעדיף אותה לפני בפעמים הבודדות שניסיתי.

יש כאלה שעושים אחרי. לא קריטי.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אל תדאגו, בוא נסיים את הדיון הזה הוא לא מתאים לפה (אלא אם למישהו יש קופונים לבקבוקים ריקים)

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

July 4th holiday weekend is almost here and your car is ready for some fireworks, detailing fireworks that is. To help you get started on your detailing projects, take up to 20% off all house brands - Pinnacle, Detailer's Pro Series, Wolfgang, Marine 31, XMT, Diamondite and Blackfire products. Plus get free shipping on all orders over $125 when you use code SHIP613!

AG-news-6-20-13.jpg

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ, קופון החודש באוטוגיק AGO2013 (האמת שלא ממש היה לי כוח לקרוא את כל הטקסט הארוך הזה כבר מאוחר, אז אני לא ממש יודע מה זה נותן אז הנה ההודעה).

First things first, the AGO code you have been using for the past couple of years is retiring; the new code for free shipping on orders over $95 is AGO2013!

Please make a mental note or a real one if that helps, we have also updated the coupon thread with the new code for Autogeek Online Forum Discount!

Nothing about the code has changed except the actual code itself, so have some fun shopping at Autogeek.net and we will pick up your shipping on orders over $95.

AND NOW FOR SOME AUTOGEEK LOVE aka SALE TIME!!!

To celebrate the retirement of our beloved code AGO we are going to throw a retirement party sale!!! For forum members only you can get 15% off* on your order of any size and receive free shipping on your order over $95! And with retirement parties there are always gifts, so we will be randomly giving away ten really nice gifts, and just randomly throwing in orders with this code some gifts of all sizes!!! This sale will not last long at all, sale expires at midnight Friday June 28th, 2013, so if you plan to order, order NOW!

To Receive Discounts:

At checkout put in your AGO2013 code for free shipping, and in the comments box put “15% Off Forum Members Only”!!

YOU MUST PUT THE NOTE IN THE COMMENTS BOX OR YOUR CREDIT CARD WILL BE CHARGE THE FULL AMOUNT!!!

*15% coupon valid on in stock items.

Not applicable on previously placed orders, custom or special order items, extractors, air compressors, car covers, polishers & polisher kits, vacuums & blowers, VIP specials, Buy One, Get One Free items, Kreepstool, FlatStoppers, garage flooring, gift certificates, complete wash systems or any item as noted on product page.

*Free Shipping applies to ground service within the 48 contiguous United States on orders over $95. Regular shipping charges apply to garage flooring and mats, air compressors, and carpet extractors as noted on those products. Regular expedited charges apply.

עריכה: סקרנו אותי אז קראתי.

הקוד הזה לא ייתן לנו כלום (אלא עם נעזרים בשירות של חברת שילוח ואז משלוח בתוך ארה"ב חינם) אבל, עד ה-28.6 בחצות שעון ארה"ב יוסף להזמנה פריט חינם, בנוסף אם תכתבו בהערות להזמנה 15% Off Forum Members Only תקבלו 15% הנחה על כל המוצרים (לא כולל די הרבה דברים שווים).

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שמדובר על האתר של CG :oops:

רק אני מעדכן פה ?

עוד מבצע הפעם בVIX, 30% הנחה על הווקסים היקרים (Chemical Guys- Celeste Dettaglio Chemical Guys- E-Zyme Dodo Juice- Supernatural Wax)

קופון: Luxury

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופון ל I4D עד יום ראשון - DWX

Effective immediately the regular DWX discount code is now valid at 10% all weekend and will end Sunday at Midnight

:mm_yeah:

שימו לב שמדובר ב10% ולא ב 7.5% כפי שבדרך כלל הם נותנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופון שעבר את מסנן הפרסומות שלי, 15% להזמנה דרך buy2usa לחברי קארספורום. (ההנחה היא במחיר המשלוח)

http://appsusa.buy2.co.il/promotions/cars15/

cars15

הקופון ניתן למימוש פעם אחד (אבל אפשר לשלוח לסבתא הביתה וזה כבר פעמיים), והוא בתוקף עד 31.7.13.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופון שעבר את מסנן הפרסומות שלי, 15% להזמנה דרך buy2usa לחברי קארספורום. (ההנחה היא במחיר המשלוח)

cars15

הקופון ניתן למימוש פעם אחד (אבל אפשר לשלוח לסבתא הביתה וזה כבר פעמיים), והוא בתוקף עד 31.7.13.

מעניין למה לעזאזל הם מציעים הנחה דווקא עבור חברי הפורום?

אני מציע לעשות היטב סקר שוק. מצאתי שהחברה הזו לא משתלמת לרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cars15

בבוא היום אני אנשק את רגליך!

בדיוק אתמול הזמנתי הגה של Mazdaspeed למיאטה שלי ושלחתי אליהם:

T2eC16FHJIQFHH5TeeipBR1KfuQCHg60_57_zpsc85511fd.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...