Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2010 האצ'בק מלינסינג באלבר - 61000 שח

7even
שימו לב! השרשור הזה בן 4055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אומרים?

אני צריך להחליט עד שלישי...

בעיקרון 80000 ק"מ, יש היסטוריית טיפולים ולא נשמע משהו חריג למעט - החלפת מכסה מנוע :roll: זה אמור לעורר חשד?

מה אני צריך לבדוק לפני שאני סוגר? פעם ראשונה שאני קונה מליסינג...

תודה מראש למגיבים

אין על הפורום הזה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מבדיקה שגרתית. תבדוק ממה ולמה החליפו את המכסה מנוע. אחרי הכל זה לא חלק שמתקלה או יכול להיות תקול .

היה חייב לקרות משו רציני כמו מכה או מעיכה כדי שיחליפו אותו.

בעבר Mazda 3 Comfort 2008 :twisted: (תענוג מאבא)

היום Toyota Corola GLI 2009 :twisted: (תענוג מאבא)

כרגע Ford Focus Trand 2010 :evil: (רכב ראשון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

קח לבדיקה וברר אם הוחלף עוד משהו מלבד מכסה המנוע, זה ייתן לך איזה שהיא פרפסקטיבה לגבי רמת המכה שהרכב קיבל.

ברמת העיקרון, חברות הליסינג המוכרות ובתוכן אלבר, לא מוכרות ישירות רכבים שעברו תאונה קשה ושיש להם פגיעה בשלדה,

הם גם מתחייבים על כך בבדיקה שאתה עושה באופן עצמאי.

לגבי המחיר - לפי הנתונים היבשים שרשמת, מחיר טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמוך מחפש פורד פוקס 2010 , אומנם אני הלכתי על דגם הסטיישן אבל נראה לי שהמחיר הוא דומה.

הסכומים שהגעתי אלהם היו קצת יותר גבוהים. עם איזה ק"מ הרכב המדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים

מחר אני הולך לראות את הרכב ואהיה יותר חכם

הרכב המדובר נסע 80000 קמ

המחיר של הסטיישן אינו דומה לסדאן/האצ'בק, הוא כמה אלפים טובים מעל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל הממליצים לקחת את הרכב לבדיקה - ניצלתי מנפילת ענק! רכב קטסטרופה אכול חלודה בכל תחתית הרכב.

לא חשבתי שאפשר להגיע למצב כזה, מסכן המכונאי שהרכב הזה ייפול לו לידיים...

מי שנתקל בפוקוס 5 דלתות שחורה - שיבדוק טוב טוב לפני קנייה ואפשר לשלוח לי הודעה פרטית להרחבה בעניין.

הלקח המרכזי - תמיד לקחת לבדיקה עצמאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל הממליצים לקחת את הרכב לבדיקה - ניצלתי מנפילת ענק! רכב קטסטרופה אכול חלודה בכל תחתית הרכב.

מי שנתקל בפוקוס 5 דלתות שחורה - שיבדוק טוב טוב לפני קנייה ואפשר לשלוח לי הודעה פרטית להרחבה בעניין.

מי שילם על הבדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהינך רואה אכן היתה סיבה טובה להחלפה של מכסה המנוע

אך הדבר שמתאר לא מתאים לחברה כמו אלבר להחזיק ברכב כזה .. זה פוגע במוניטין שלה.

בעבר Mazda 3 Comfort 2008 :twisted: (תענוג מאבא)

היום Toyota Corola GLI 2009 :twisted: (תענוג מאבא)

כרגע Ford Focus Trand 2010 :evil: (רכב ראשון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה טופס בדיקה,בתוספת תאור של התרחשות העניינים.לצערי גם היום ישנם אנשים שקונים בשקיקה את כל מה שחברות הליסינג מוכרות להם,ומאמינים ששם אין קומבינות.

המקרה שלך יכול לעזור לשנות את התפיסה,ובנוסף להבהיר לאנשים את חשיבות הבדיקה, גם אם הרכב נראה בסדר גמור חיצונית.

לגבי התגובה של bar72,אכן חברות הליסינג הם כנופיה שבגללה הצרכן הפרטי משלם יקר על רכב,נדפק כשהוא בא למכור אותו וכמובן מממן מכיסו את מחירי הביטוח והדלק של הליסינג.מסכים איתך bar

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו שלא לוקח כיום את הרכב לבדיקה??

בכל מקרה, יהיה מעניין אם תעלה את תוצאות הבדיקה שנוכל לראות מה זו בדיוק החלודה מתחת לרכב.

אגב, פוקוס סטיישן עולה בדיוק כמו רגיל. שלא יעבדו עליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bar72, תוכל להסביר את דבריך בבקשה?

בשמחה, אך אקצר: חברות הליסינג הן אחד המפגעים והחוליים (אם לא ה-) המרכזיים של שוק הרכב בישראל. הן הסיבה העיקרית שכל המכוניות נמכרות במחירים מופרזים - ואחידים - וחסות המדינה היא העובדה שאף אחד לא נלחם בכך. אזרח רוצה לרכוש לעצמו נניח מונדאו. "דלק" יפליצו לו מחיר של 170K. אתה יודע בכמה הוא יכול לרכושת את הרכב חדש מחברת ליסינג (רק יירשם יד2 ולא יד1)? אתה יושב? לפחות (!) 25K פחות. ועוד תקבל תוספות כגון חיישנים שלא מגיעים במקור וכו'. ומדוע? משום שהמחיר האמיתי של הרכב הוא ככל הנראה כ- 30K פחות, לפחות. אבל מה, דלק לא תוזיל את המחיר משום שאז תפגע בשווי הרכב אצל חברות הליסינג, וחברות הליסינג לא יקנו ממנה יותר. אז היא שומרת על מחיר "קשיח", ומאפשרת לחברת הליסינג למכור לך את הרכב ב"מבצע". בנוסף, מאחר וכך נקבע המחיר לגרסת ה"בסיס", הנפוצה בליסינג, הגרסאות ה"בכירות" יותר, כבר יקרות הרבה יותר. זה יוצר כל מיני עיוותים מצחיקים כמו תמחור הגרסא ה"בכירה" של קיה ריו - שם כביכול בעוד כמה K בודדים אתה מקבל סאן-רוף ואבזור נוסף, כאשר ברור שהעלות של כזה דבר היא גבוהה הרבה יותר.

רק גורם אחד מפסיד מכל זה - הוא נקרא "צרכן". אבל כנראה שיש לוביסטים חזקים לכל האחרים...

ולגבי "בחברות רציניות זה לא קורה", כבר ראיתי חבר שהלך לרכוש מ"אוויס", דרך "מכר" - "רכב בלי תאונות". במבט ראשון ראית כבר צבעים שונים ואי התאמות במרווחים בין החלקים, אבל הוא עוד האמין. אז הלך לבדיקה...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה, אך אקצר: חברות הליסינג הן אחד המפגעים והחוליים (אם לא ה-) המרכזיים של שוק הרכב בישראל. הן הסיבה העיקרית שכל המכוניות נמכרות במחירים מופרזים - ואחידים - וחסות המדינה היא העובדה שאף אחד לא נלחם בכך. אזרח רוצה לרכוש לעצמו נניח מונדאו. "דלק" יפליצו לו מחיר של 170K. אתה יודע בכמה הוא יכול לרכושת את הרכב חדש מחברת ליסינג (רק יירשם יד2 ולא יד1)? אתה יושב? לפחות (!) 25K פחות. ועוד תקבל תוספות כגון חיישנים שלא מגיעים במקור וכו'. ומדוע? משום שהמחיר האמיתי של הרכב הוא ככל הנראה כ- 30K פחות, לפחות. אבל מה, דלק לא תוזיל את המחיר משום שאז תפגע בשווי הרכב אצל חברות הליסינג, וחברות הליסינג לא יקנו ממנה יותר. אז היא שומרת על מחיר "קשיח", ומאפשרת לחברת הליסינג למכור לך את הרכב ב"מבצע". בנוסף, מאחר וכך נקבע המחיר לגרסת ה"בסיס", הנפוצה בליסינג, הגרסאות ה"בכירות" יותר, כבר יקרות הרבה יותר. זה יוצר כל מיני עיוותים מצחיקים כמו תמחור הגרסא ה"בכירה" של קיה ריו - שם כביכול בעוד כמה K בודדים אתה מקבל סאן-רוף ואבזור נוסף, כאשר ברור שהעלות של כזה דבר היא גבוהה הרבה יותר.

רק גורם אחד מפסיד מכל זה - הוא נקרא "צרכן". אבל כנראה שיש לוביסטים חזקים לכל האחרים...

ולגבי "בחברות רציניות זה לא קורה", כבר ראיתי חבר שהלך לרכוש מ"אוויס", דרך "מכר" - "רכב בלי תאונות". במבט ראשון ראית כבר צבעים שונים ואי התאמות במרווחים בין החלקים, אבל הוא עוד האמין. אז הלך לבדיקה...

1+.ועוד לא הזכרת את מחירי הדלק והביטוח שהנהגים הפרטיים סוחבים על הגב בגלל הליסינג...

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

העיקר שקיצרת :-P

אבל עדיין לא הסברת למה דווקא חברות הליסינג הן הבעייתיות ולא היבואנים? זה שהם מקבלות הנחה גדולה?

מי שאשם בהעצמת חברות הליסינג הוא בעיקר האזרח הישראלי, שהתאהב ברעיון ה"רכב חדש מהניילונים".

ועדיין, למרות כל מה שרשמת, חברות הליסינג יהיו יותר אמינות מרוב האנשים הפרטיים, שמא ה"פרטיים" שמוכרים היום רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...