Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

106 ראלי 1600

Daniel
שימו לב! השרשור הזה בן 7783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני מתעניין בהחלפת רובר 214 97' בפיז'ו 106 ראלי 1600 (שנים 97 - 98 ) יש לי מספר שאלות:

1. האם האוטו אמין בסך הכל? (אני יודע שבסך הכל זאת מכונית ספורט והיא לא 100% אמינה אבל אני מתכוון אם יהיו לי כל שני וחמישי תקלות או לא, כי הרובר לא אמין ב-100% למשל, גם לא ב-90% :? ).

2. מעולם לא הייתי באוטו הזה מפנים, אז רציתי לדעת: האם האוטו מרווח מבפנים יותר ממה שהוא נראה מבחוץ? (אני מקווה שכן, למרות שגם הוא נגיד מרווח כמו פונטו זה יהיה נהדר 8) )

3. זה נדיר למצוא אחת מהשנים 97-98 במצב טוב?

תודה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בנוגע לאמינות - יש פה הרבה בעלי ראלי שיכולים להגיד. אני לא מאמין שהוא יהיה פחות אמין מהרובר.

2. לא היית באוטו הזה מבפנים ואתה רוצה לקנות אותו? קודם כל תשיג איזו נסיעה קצרה על אחת, תרגיש אותה, אח"כ תחליט. הוא לא מרווח בכל מקרה, לא כמו הפונטו.

3. נדיר למצוא אחת בכלל, אז במצב טוב?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל מיבחינת אמינות אין שום בעיה רצינית כמובן שצריך לטפל בהתאם מרווחת ראלי :?: לא אין מצב זה אוטו קטן אבל אם אתה באמת רוצה מה זה משנה מרווח לי בכל אופן מבחינת נוחות לא משנה לי אתה רוצה אוטו אם ביצועים לא למצוא ראלי זאת משימה לא קלה ביכלל :? אבל אם יש לך סבלנות ונחישות אתה בסוף תימצא לי למשל לקח שנה למצוא בחיפושים מטורפים ועוד שילמתי 5000 מעל המחירון אבל בסוף זה מישתלם אז כמו שאומרים בהצלחה :wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל מיבחינת אמינות אין שום בעיה רצינית כמובן שצריך לטפל בהתאם מרווחת ראלי :?: לא אין מצב זה אוטו קטן אבל אם אתה באמת רוצה מה זה משנה מרווח לי בכל אופן מבחינת נוחות לא משנה לי אתה רוצה אוטו אם ביצועים לא למצוא ראלי זאת משימה לא קלה ביכלל :? אבל אם יש לך סבלנות ונחישות אתה בסוף תימצא לי למשל לקח שנה למצוא בחיפושים מטורפים ועוד שילמתי 5000 מעל המחירון אבל בסוף זה מישתלם אז כמו שאומרים בהצלחה :wave2:

אהמ.

כן...

אממממ...

מה????????????

(תגידו, אני ממש עייף או שהתגובה הזאת בלתי מובנת לחלוטין?)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תפסיק להיות אגואיסט?

למועדון PSI בפרט ולפורום בכלל יש מטרת על (שאכן רשומה כאחת ממטרות מועדון PSI), המטרה היא לקנות כל רכב ספורטיבי שיוצר ע"י PSA, אפילו הראלי (היא לא ספורטיבית, אבל הצבע שלה מתאים לצבע של האנשים במועדון).

עכשיו, אם תתחיל לחשוב על אחרים ולא רק על עצמך, ואולי תנסה לעזור, אז תדע שלאחר שנקנו כל ה-106 ראלי למיניהם (ומחציתם הלכו לחנות על מדרכות וסלעים) התחילו חברי הפורום לעבור לקנייה מרוכזת של וולקנים.

כעת הרכב שמתמקדים בו (יש אפילו לינק למעלה לקנייה קבוצתית, כמו בוואלה), הוא סקסו.

בין אם זה VT-ARS או VT-איכS.

הרכב כמו שאתה יודע, או לא, מגיע עם ערכת גדישה של HKS ואלקטרודות חשמל ישירות לכיסא נהג.

בזזזט!!

ביי

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם האוטו אמין בסך הכל? (אני יודע שבסך הכל זאת מכונית ספורט והיא לא 100% אמינה אבל אני מתכוון אם יהיו לי כל שני וחמישי תקלות או לא, כי הרובר לא אמין ב-100% למשל, גם לא ב-90% :? ).

2. מעולם לא הייתי באוטו הזה מפנים, אז רציתי לדעת: האם האוטו מרווח מבפנים יותר ממה שהוא נראה מבחוץ? (אני מקווה שכן, למרות שגם הוא נגיד מרווח כמו פונטו זה יהיה נהדר 8) )

3. זה נדיר למצוא אחת מהשנים 97-98 במצב טוב?

1. אמין, אבל הכל תלוי באקזמפלר שנפלת עליו כמובן...

ספר טיפולים מלא, יחס טוב למכללי ההנעה מצד הבעלים (אפשר לשים לב

לדברים כאלו כבר משיחה איתו) - פרטים חשובים מאוד :!:

2. לא. מרווח הרגלים לנהג לא להיט בכלל. אם אתה 1.80 ומעלה, תנוחת נהיגה

נכונה תהיה צפופה. מידת נעליים 45 ואילך, כנ"ל. המרווח לרגל ימין ארוכה גבולי -

ליקוי בתכנון לוח המחוונים. שב ב-106 כלשהי ותווכח בעצמך.

3. נדיר מאוד. שאל אנשים בפורום שפרסמו כבר עשרות הודעות באותו הנוסח:

"מחפש ראלי 1600 דור שני 97-98"... חבל על הזמן.

תתחיל לחפש רק במידה ואתה סגור עליה, ישבת ונהגת בה, מוכן להתפשר על נוחות

הנסיעה שוברת-העצמות שלה ואיכות ההרכבה הלא-מושלמת.

קטנה חמה נדירה פחות תעשה לך את העבודה, כגון: 106 XSI, פולו GTI/16V,

קליאו RSI, איביזה GTI.

אמנם לא נהגתי על ה-214, אבל כל אלו הרשומות לעיל, לבטח ספורטיביות יותר

מהרובר.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WTF ????

תגיד, משפט אחד כמו בן-אדם אתה יכול לרשום ?

לא מבינים כ-ל-ו-ם

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהמ.

כן...

אממממ...

מה????????????

(תגידו, אני ממש עייף או שהתגובה הזאת בלתי מובנת לחלוטין?)

רוני

מה אתה רוצה שתיתי קצת :drinking::loco:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...