Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת חלקים חיצוניים גדולים מאייביי

שימו לב! השרשור הזה בן 4080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קודם כל אני מעוניין לדעת האם אפשר לקנות חלקים גדולים מאייביי בצורה רגילה? הכוונה היא, אם למשל אני אזמין דלת אחורית לתא המטען האם יעשו לי בעיות על זה בארץ? (בהערכה גסה, הרוחב קצת יותר מ-1.2 מטר, והגובה גם כן באותה סביבה)

ובנוסף אני מעוניין לדעת, האם יש חברה שהיא כ-צד שלישי בין המוכר לקונה מאייביי שנותנת שירותי משלוחים (שהקונה יצור קשר איתם, לא המוכר)? כי שאלתי מוכר בקשר לדלת אחורית לתא המטען (במצב טוב בלי חלודה) והמחיר שהוא הציע היה 120 ש"ח (כולל חלון וספויילר מיקורי וכל הפלסטיקה :shock: )! אבל הוא לא ישלח לישראל, אך הוא הוסיף ואמר שהוא מוכן לעטוף ולהכין את ההזמנה אם אני יכול לסדר את המשלוח בעצמי.

אז מה אתם אומרים, האם יש חברה באנגליה שאני יכול לפנות אליה שתאסוף את ההזמנה מ-X ושתשלח אותה לישראל?

נ.ב. הסיבה לכך היא שהדלת הנוכחית שיש לי מתחילה להראות סימני חלודה בקיו שבין הדלת לחלון, וכפי שנאמר לי תיקון בצורה מסודרת שתבטיח העלמות החלודה תהיה יקרה, מהסיבה שצריך לפרק את החלון. (קבלתי הצעות בין 700-900 ש"ח)

תודה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלהכניס את החלק לארץ כולל משלוח וכל הפרוצדורה מבחינת המשלוח וחברת השילוח

לא יחסוך לך הרבה מלהחליף בארץ

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלהכניס את החלק לארץ כולל משלוח וכל הפרוצדורה מבחינת המשלוח וחברת השילוח

לא יחסוך לך הרבה מלהחליף בארץ

איפה אני יכול למצוא? לפולו 98?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה איזור אתה ?

הרכב לא שלי, אך אני חושב שבעליו יכול להגיע לצפון ומרכז הארץ.

אני אוסיף עוד משהוא, החלודה עדיין לא נראת לעיין בבירור (עדיין אין את הצבע החום), אך יש אינדיקציות שזה מתחיל (כמו בועות קטנות) אז זה עדיין מזערי. בנוסף אם אני לא טועה שמעתי פעם שיש חומר ממיר חלודה ועוצר את ההתפשטות שלו לזמן מה לכן האם ניתן לתקן זמנית את המצב בעזרתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...