Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי ארבע וחצי שנים עם המיאטה, מכרתי את הרכב....

bodovg
שימו לב! השרשור הזה בן 4121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי ארבע וחצי שנים עם המיאטה, מכרתי את הרכב. NC לבנה שקניתי מדלק מוטורס ב 2008.

נפרדתי בצער רב מהאוטו הכי מגניב, הכי כייפי והכי אמין שהיה לי עד היום ובטח הקנייה הכי טובה שעשיתי עד היום. הרכב נמכר תוך יומיים, מעל המחירון וללא בדיקה במכון.

הרבה זמן חיפשתי מחליף ראוי. הצורך היה רכב עם (קצת) יותר מקום לנייד אופניים בתוך הרכב, אבל עדיין מספיק קטן לת”א. התקציב היה סביב 200 לרכב חדש, ספורטיבי, מהנה מאוד לנהיגה, מאובזר ועם גיר ידני. העדפה לסופר מיני או קומפקטית. התלבטתי המון... ביקרתי במספר אולמות תצוגה, התייעצתי עם הרבה אנשים, עשיתי מספר נהיגות מבחן (GTI, מגאן RS, ST).

נורא רציתי i125 (הנעה אחורית) אבל קמור לא מביאים. ב GT86 / BRZ האופניים לא ממש נכנסים (פתח הטענה צר מאוד) והם נורא יקרים (תמורה מול שימושיות בעייתית).

כל המכוניות (בתקציב) שבדקתי לא "עשו" לי את זה.... אף אחד מהרכבים לא גרם לי באמת לוותר על המיאטה ולרשום צ'ק כל כך שמן...

אפילו חשבתי להשאיר את המיאטה ולקנות רכב נוסף, קטן וזול, אבל בעיות החניה בת"א, עלויות תחזוקה של רכב נוסף והמיאטה שלא הופכת להיות צעירה מנעו ממני להמשיך בכיוון הזה.

ואז נהגתי בקופר S.... שפשוט הזכירה לי את החיוך שהיה לי לפני ארבע וחצי שנים בנהיגת מבחן למיאטה.

ההגה, התזוזיות, החיבור לנהג, המימדים, הסטייל והסאונד ... יואו איזה כייף. והאופניים נכנסים!

אז החלטתי קצת לשדרג, להתפרע ובמיוחד לא לחכות חצי שנה להזמנה מיוחדת (גיר ידני ל Cooper S)

והזמנתי JCW .... שמחכה לי במחסני היבואן....

אין לרכב הנעה אחורית, אין לו גג נפתח והוא ממש לא יפני.

אני באמת מקווה שהוא יעלה לי את אותו החיוך כל בוקר, כמו שעשתה המיאטה.

הביקורות אומרות שכן, אבל למציאות כללים אחרים ורק מבחן הזמן יכריע.

תמונות בקרוב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, רכב מעניין מאוד.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בול אחרי בול.

אתה צלף!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו, אחת הבחירות היותר מעניינות בתקציב הזה, אשמח לדעת מהם ההבדלים מבחינת נהיגה בין הקופר החזקה לבין המגאן קאפ...

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש חבר! גם אני היתי בהתלבטות כמוך אך המיני קטנה מידי עבורי (ולא בשביל הכנסת אופניים אלה גודל פיזי שלי).

בהחלט אחת הבחירות היותר מעניינות שיש כיום! מראה חיצוני מדהים, כנ"ל לבפנים.

מחכה לעוד רשמים לאחר קבלת הרכב.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

רק בדרכים טובות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...