Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(רכישת רכב) למשפחה בת 5 נפשות

namespace
שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למומחים :-)

עד עכשיו היה לי רכב ליסינג מהעבודה, מזדה 3 החדשה שנת 2009 ועשיתי בה סה"כ 30 אלף ק"מ. ממש מעט.

לרכוש אותה יעלה לי בערך 70 אלף, אז כיוון שזה קצת הרבה אני מחפש רכב יד שנייה בתקציב יותר נמוך.

אני אשתדל לתת את מירב הפרטים ואשמח לקבל המלצה או שניים לקראת הרכישה.

ממוצע הק"מ בשנה הוא 10 אלף, אני גר קרוב לעבודה כך שאין לי נסיעות ארוכות ביום יום, פעמיים/שלוש בחודש בערך אנחנו נוסעים לבקר את ההורים, מרחק של 50 ק"מ בערך אבל רוב הזמן אני לוקח את הילדים לגן, קצת קניות ונוסע מידי יום לעבודה (מרחק של עד 5 ק"מ). בחופשים (3 תקופות במהלך השנה) אנחנו נוסעים לירושלים/לצפון/דרום וכו'.

צריכת הדלק שלי (לפי החשבונות שמתקבלים מהדלקן בחברה) הם בממוצע 1100 ש"ח. אני מניח שברכב פרטי אני אסע קצת פחות ;-)

יש לנו 3 ילדים, וצריכים לדחוף מאחורה 3 כסאות בטיחות, 1 סל קל, 1 כיסא ו1 בוסטר (במזדה 3 החדשה שיש לי כרגע זה נכנס בדיוק)

אני צריך תא מטען בגודל סביר, לא קטן מידי כי כשנוסעים לשבת ולוקחים תיק + עגלת תינוק (גדולה) אז כבר עכשיו הבגאז' מלא עד הסוף.

חשוב לי שהרכב יהיה אמין כי ההבנה שלי במכונאות היא עלובה למדיי, אני ממש לא רוצה להיתקע בלילה עם המשפחה באיזה כביש נידח.

נוחות הרכב כמובן חשובה, אך אפשר להתפשר במידה מסויימת.

בטיחות הרכב חשובה מאוד מאוד מאוד, יש לי אחריות לעוד 4 נפשות שאני חייב לקחת ולהחזיר בשלום..

אין צורך לומר שחשוב שהרכב יהיה חסכוני בדלק, זה לגמרי obvious עם מחירי הדלק בארצנו האהובה.

התקציב הוא בערך 20-25 אלף, מאוד לא מעוניין לעבור את הסכום הזה.

לא רוצה משהוא מהשכרה/ליסינג/יד 4 ומעלה או קילומטארז' מטורף.

עדיף גיר אוטו' אבל גם ידני הולך.

על מה חשבתי?

חשבתי על 323, ראיתי גם שטויטה היא מאוד אמינה אז אולי אפשר קורולה? אולי סובארו, אחד הדגמים שלהם?

אני סומך עליכם, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חובב את גרסאות המיני וואן, לכן הייתי ממליץ על משהו גדול, אולם בתקציב שלך תמצא אולי את הסניק של רנו, והיא לא כ"כ חסכונית בדלק או חזקה מכנית.

טויוטה קורולה זו אופציה טובה, אבל תבדוק את מבחן הריסוק שלה.

פורד פוקוס יכולה להיות משפחתית נחמדה עבורך.

בעניין הדלק: רוב הרכבים בעלי צריכה דומה, אלא אם תלך על גרסאות המיני. מנוע סולר הוא לא בשבילך ע"פ הנסיעות שלך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום שיש לך תוכל להביא קסרה פיקסו שנת 2005 אולי 2006 אוטומטית מנוע 2 ליטר.

בעיני זהו רכב ה5 מקומות הכי נוח ומפנק שתמצא.

3 כסאות בטיחות נכנסים בלי שום בעיה, יש מגשי טיסה שאפשר להניח עליהם בקבוקי תינוקות וכו...תא מטען ענק שמכניס בקלות שתי עגלות תינוק, בקרת שיוט, בקרת אקלים, מחשב דרך, חיישני אורות, ועוד מליון תוספות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאתה מתאר, לדעתי, פורד פוקוס מתאים מצויין.

פוקוס יותר מרווח מאחור מאשר מזדה 3, בטיחותי ביותר, בגאז' גדול יותר.

לא רשמת מה התקציב, תחפש שנתון בהתאם לכיס.

פוקוס גם אמין למדי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן C5 תהיה מושלמת לטובת העניין.

אני רואה שהתקציב הוא 20-25 אלף ש"ח... אוקיי, זה אומר או לקחת שנתון 2004 במצב טוב או שנתון 2005 במצב חורבה. אם הרכב מעניין אותך אני ממליץ לך ללמוד עליו כאן בפורום ולהתייעץ עם המוסכים המומלצים ולבדוק אם מישהו מקלוחותיהם מוכר.

גילוי נאות, אני כנראה מוכר כזה רכב לקראת סוף נובמבר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש משפחתית אמינה אתה יכול לנסות את הלאנסר קלאסיק, בתקציב שלך אחת מ-2004 או 2005.

היא פשוטה ואמינה, לא מצטיינת כמעט בכלום אבל זה רכב שיתן לך ראש שקט בטיפול כמעט מינימאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

בנוגע לסיטרואן, זה לא "מסוכן" רכב צרפתי? כל מי ששמע סיטרואן אמר לי להתרחק.

אפשר חוו"ד על הרכבים הבאים:

מזדה 323, טויוטה קורולה, יונדאי 'לנטרה

איך כל אחד נחשב ואיזה שנתון ייכנס בטווח המחירים שהגדרתי?

תודה שוב :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיחות הרכב חשובה מאוד מאוד מאוד, יש לי אחריות לעוד 4 נפשות שאני חייב לקחת ולהחזיר בשלום..

בגלל המשפט הזה תוותר על כל הרשימה שלך ותקנה פוקוס או אחד הרכבים צרפתיים עם 4 כוכבי בטיחות, כאשר הכי מרווח ועם בגאז' גדול זה מגאן.

אתה מפחד מרכבים צרפתיים בגלל התקלות, למרות שבתקציב שלך רכב הכי חדש זה מגאן.

לכן שוב פעם - פורד פוקוס.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשת חוות דעת על יונדאי אלנטרה, אני מתאר לעצמי, כי הלנטרה מאוד ישנה.

הרכב היה בבעלותי שנתיים 2006, 1600), רכב מעולה: נוח על הכביש, מרווח פנימי, "אפס תקלות"- מלבד טיפולים בזמן הוא לא ראה מוסך. צריכת דלק ממוצעת בנסיעה רגועה הגיעה ל 1:11 ומבחן הריסוק שלו טוב (יש טובים ממנו בכוכבי בטיחות).

הרכב נמכר בשוק במחירים מאוד נמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

בנוגע לסיטרואן, זה לא "מסוכן" רכב צרפתי? כל מי ששמע סיטרואן אמר לי להתרחק.

אפשר חוו"ד על הרכבים הבאים:

מזדה 323, טויוטה קורולה, יונדאי 'לנטרה

איך כל אחד נחשב ואיזה שנתון ייכנס בטווח המחירים שהגדרתי?

תודה שוב :-)

קופסת פח ישנה ומתפרקת עדיפה בעיניך מרכבים שתוכננו לבטיחות קודם כל? אני פשוט לא מבין, אם אתה בא לפורום רכב רציני ומתייעץ, מדוע "כל מי ששמע צרפתי" רלוונטי בכלל לדיון? למה דעתו של "כל מי" טובה יותר מדעתו של מי שמחזיק ומתחזק רכבים כאלה, על יתרונותיהם וחסרונותיהם?

אני מוכר רכב צרפתי, סבבה, אני פסול כי הרי כל מה שאני אומר זה שרכב צרפתי זה הדבר הכי טוב מאז המצאת הלחם הפרוס, אבל בנאדם תפעיל שיקול דעת, תלמד את הפרטים ותקבל החלטה מושכלת.

מזדה 323 לעומת C5 או מגאן חדשות ב-3-4 שנים, אין דיון בכלל.

סליחה על הוצאת הקיטור.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...