Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק גבוהה בדייהטסו גרנדמוב [כ"ע]

אבישאול10
שימו לב! השרשור הזה בן 4061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב זו הפעם השנייה שאני רושם את השרשור הזה(לא לכעוס)

יש לי דייהטסו גרנד מוב שנת 97 מנוע 1500

האוטו התחיל פשוט לבלוע דלק,האוטו נוסע כל יום את אותה הנסיעה, 9 ק"מ ביום בכביש ללא עליות בקריית ביאליק, על מיכל מלא האוטו היה עושה עד 520 ק"מ , עכשיו האוטו מגיע ל350 ק"מ על מיכל מלא כשנישארים לי עוד 2 ליטר במיכל(אם אני לא טועה המיכל הוא 48 ליטר)

האוטו לאחר החלפת : פלאגים ,פילטרים,שמנים,חישן למדה,חוטי פלגים,צינורות ואקום, האוטו ביקר אצל "אורי מלמד " בחיפה ונמצא תקין, ביקרתי גם במוסך מורשה של דייהטסו , גם שם בדקו את האוטו עם פלאג תקלות, ו4גזים,וגם הרימו את האוטו כדי לבדוק נזילות, והכל נמצא תקין, האוטו לא מעשן, אבל יש ריח חזק של דלק שרוף והפלאגים מפוייחים ורטובים, ובמוסך אמרו כי כי זה בגלל שהנסיעה קצרה(לא נשמע לי)

יש למישהו עוד רעיון, עוד מומחה שיכול לבדוק לי את האוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב זו הפעם השנייה שאני רושם את השרשור הזה(לא לכעוס)

יש לי דייהטסו גרנד מוב שנת 97 מנוע 1500

האוטו התחיל פשוט לבלוע דלק,האוטו נוסע כל יום את אותה הנסיעה, 9 ק"מ ביום בכביש ללא עליות בקריית ביאליק, על מיכל מלא האוטו היה עושה עד 520 ק"מ , עכשיו האוטו מגיע ל350 ק"מ על מיכל מלא כשנישארים לי עוד 2 ליטר במיכל(אם אני לא טועה המיכל הוא 48 ליטר)

האוטו לאחר החלפת : פלאגים ,פילטרים,שמנים,חישן למדה,חוטי פלגים,צינורות ואקום, האוטו ביקר אצל "אורי מלמד " בחיפה ונמצא תקין, ביקרתי גם במוסך מורשה של דייהטסו , גם שם בדקו את האוטו עם פלאג תקלות, ו4גזים,וגם הרימו את האוטו כדי לבדוק נזילות, והכל נמצא תקין, האוטו לא מעשן, אבל יש ריח חזק של דלק שרוף והפלאגים מפוייחים ורטובים, ובמוסך אמרו כי כי זה בגלל שהנסיעה קצרה(לא נשמע לי)

יש למישהו עוד רעיון, עוד מומחה שיכול לבדוק לי את האוטו?

המנוע שלך מנוהל מחשב, יש תקלה בניהול המנוע והיא יכולה לנבוע מגורמים שונים - מחיישן חמצן לא תקין או מזרקים משתינים ,

מנוע עובד קר מדי בגלל טרמוסטט תקוע פתוח או חיישן חום שמספר למחשב המנוע שהוא קר מאד למרות שהוא כבר חם ועוד.

צריך לחבר את הרכב למחשב במוסך ולבצע דיאגנוזה שתעלה על הבעיה.

אם בדקת נכון את צריכת הדלק דיאגנוזיסט טוב יעלה על הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

האם המוסך חיבר את הרכב למחשב בשביל לבדוק שכל הערכים שמתקבלים מהחיישנים תקינים?

אני ממליץ לך לפנות אל מרכז השירות אוטוסטרדה חיש בקרית ביאליק אשר מתמחה בטיפול ברכבי דייהטסו, דייהו וסאנגיונג.

תפנה אל עדי ותגיד לו שהגעת מהפורום והוא ידאג לאיתור של התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המוסך חיבר את הרכב למחשב בשביל לבדוק שכל הערכים שמתקבלים מהחיישנים תקינים?

אני ממליץ לך לפנות אל מרכז השירות אוטוסטרדה חיש בקרית ביאליק אשר מתמחה בטיפול ברכבי דייהטסו, דייהו וסאנגיונג.

תפנה אל עדי ותגיד לו שהגעת מהפורום והוא ידאג לאיתור של התקלה.

זה המוסך השני שבדק לי את האוטו ואמר שהכל תקין,(פשוט לא זכרתי את השם שלו) לדעתי עדי כבר לא נמצא שם כי החליפו שם את כל ההנהלה,

מוסך אם הדרך

אם היית קורא טוב יותר את ההודעה ההיית קורא ש:

החלפתי כל מה שאמרת

בדקו לי את המחשב של האוטו

הייתי במוסך מורשה דייהטסו ששם יש להם את כל הציוד שצריך , ואחרי בדיקה אמרו שהכל תקין,

הייתי אצל אורי מלמד בחיפה שהם נחשבים מומחים במערכות דלק ו, וגם אצלם הבדיקה הייתה תקינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך אם הדרך אמר לך לבדוק אם המזרקים משתינים, בדקת את זה?

עדיין לא

יום שישי יבדקו לי את האוטו שוב עם סורק תקלות

אני אעדכן אתכם

עוד רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא מסתדר לי בסיפור שלך.

היית מצליח לנסוע על מיכל 520 קילומטר כאשר הנסיעות שלך הן 9 ק"מ ביום (כלומר 4.5 ק"מ לכל כיוון)? כמה ליטרים היו נכנסים לאחר 520 קילומטר?

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא מסתדר לי בסיפור שלך.

היית מצליח לנסוע על מיכל 520 קילומטר כאשר הנסיעות שלך הן 9 ק"מ ביום (כלומר 4.5 ק"מ לכל כיוון)? כמה ליטרים היו נכנסים לאחר 520 קילומטר?

איתמר.

לא מבין מה לא מסתדר לך

המיכל עצמו הוא 50 ליטר, האוטו עושה 520 ק"מ +- על 46 ליטר ולפי החישוב זה יוצא 1:11+-

כרגע המצב הוא שאת אותה הנסיעה(בית עבודה וחזרה)על אותם 46 ליטר האוטו עושה בין 250 ל350 ק"מ

אם להסתכל לפי אתר KML הצריכה הייתה בסדר גמור ועכשיו היא ממש גרועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שהייתי בעוד מוסך מורשה בחיפה שתכנן לפרק לי את המזרקים

החלטתי לקרוא לחבר שהוא מוסכניק המדרכה הכי טוב שיש

הסברתי לו את הבעיה , ישר אמר לי שהוא יודע מה הבעיה

הבן אדם פתח את מכסה המנוע

פירק את הפילטר אויר

ושם מתחת יש את החיישן חום שהיה מנותק, החליף לי נעל כבל

וזהו

מאז האוטו בסדר

לא מוסך מורשה ולא "מומחים"

והכל עלה לי כוס קפה ועוגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיישן היה מנותק ולא עלו על זה בבדיקה ע"י מחשב? נשמע מוזר

זה מה שגם חבר שלי אמר

הוא הסביר לי שהערך של החיישן היה אמור להיות משהו כמו 0.41 משהו לא זוכר (נראה לי התנגדות)

ואם הם היו מסתכלים טוב יותר הם היו רואים שהערך שלו הוא 0

לא משנה

הכל נפתר

"מוסך אורי מלמד" וגם "מוסך חיש "ירדו לי מהעיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

האוטו עדיין טוחן דלק. בדיקת חיישן החום מראה התנגדות אין סופית.במוסך דייהטסו אמרו שבדקתי לא נכון וצריך להחליף את כל סעפת הדלק WTF

בדייהטסו מתחת למפלג ישנה יוניט עם חוט אחד שמחוברת לפלאנצ מים זה חיישן החום?

מחוג החום באוטו לא קשור ליוניט הזו.בדקתי עליה התנגדות וההתנגדות היא אין סופית.כאשר היא חמה ההתנגדות אמורה לרדת.

יש עוד מישהו בחיפה /קריות שיכול לעזור לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...