Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האימפרזה שלי - הלבנה בארץ אחרי טיפול דיטיילינג וציפוי Opticoat

שימו לב! השרשור הזה בן 4173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*למען הסר ספק, זה לא פרסום, אני חובב דיטיילינג ולא עוסק בזה לפרנסתי, יצא לי לקבל תוצאה ממש טובה על הרכב שלי רציתי לחלוק עם שאר חברי הפורום.

כבר תקופה ארוכה שרציתי לעשות ציפוי איכותי לאימפרזה וחיכיתי הרבה זמן בסבלנות עד שהגיע ליידי ציפוי מאוד מיוחד שהיצרן מאוד מקפיד שימכר רק לדיטיילרים מקצועיים מכיוון שהשימוש בו כולל ההכנה דורשים הכנה נכונה. (הציפוי יורד רק אם מורידים אותו בפוליש!)

ה - Opti Coat 2.0 של Optimum הוא ציפוי קבוע לרכב מהדור החדש של ציפויים שנהפכו לפופולאריים ומספקים הגנה שאין לה תחליף.

הציפוי הזה הוא ציפוי קבוע לרכב, ממש כמו עוד שכבת לכה על הרכב.

במקרה הספיצפי שלי, הצבע של הסובארו רך מאוד וסווירלים נוצרים עלי ו דיי מהר גם בשטיפות עדינות.

הציפוי, שמהווה עכשיו שכבת לכה נוספת אמור להיות קשה יותר מהלכה המקורית ובכל מקרה סווירלים חדשים וייצרו עליו ולא על הלכה, כך שבפעם הבאה שאעשה פוליש לרכב זה יהיה לציפוי וייתן אורך חיים אורך יותר ללכה.

מידע נוסף על ה - Opti Coat: http://www.autogeek.net/optimum-opti-coat.html

הטיפול שעשיתי כלל:

- שטיפה

- ניקוי עם IronX

- פלסטלינה

- פוליש - Menzerna 2500/4000

- ניגוב עם אלכוהול מדולל 50% (שלב חשוב בסוף על דיטיילינג לפני יישום ווקס/סילנט/ציפוי)

- Opticoat 2.0

קצת תמונות מהתהליך:

שלב ניקוי עם IRONX

20120906_2039351.jpg

כלי העבודה:

2012-09-14-09-53-57.jpg?w=768&h=1024

menzerna-sf4000.jpg?w=1024&h=768

גם הפנסים קיבלו יחס

לפני:

headlight-before.jpg

אחרי:

head-light-after.jpg

והתוצאה הסופית :wink:

2012-09-27-09-18-49-1.jpg

***טיפ חשוב לבעלי סובארו - הצבע שלכם רך ועדין, לא צריך להפרע עם קומפאונדים חזקים. פוליש בינוני או עדין מספיק ברוב המקרים.

*אגב, כל הטיפול לקח בסביבות 5~6 שעות.

גאדג'טיסט,בלוגר, דיטיילר חובב, ובעיקר פרקציוניסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד תמונה חשובה ששכחתי להכניס:

תמונת חצי חצי (לפני אחרי - דלת קדמית) ניתן לראות בבירור את הסווירלים בצד הימני. בצד השמאלי הם כבר הוסרו:

5050-sf4000.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה מצוינת,הרכב ניראה כמו חדש :wink: .

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הפרגון :-D

חומרים - קניתי עוד בתקופה שלא היה יבוא בארץ, היום ניתן להשיג באוטו סטור.

מכונה - http://www.shinearama.co.uk/product.php?id=KES-DAS6PROEU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות משלוח המכונה היא 25 פאונד, קח בחשבון עוד כמה מאות שקלים(300 בערך) תשלום ל-FEDEX.

דרך האתר אין אפשרות לבצע הזמנה שמשקלה מעל 2 ק"ג. על מנת להזמין את המכונה יש צורך לפנות אליהם במייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנסים כבר עברו ליטוש מאסיבי לפני כשנתיים אז הפעם רק קצת פוליש עם מכונה רוטורית החזיר אותם לחיים.

עקרונית, פנסים דהויים צריכים שיוף עם נייר 1200, ואז נייר 1500 (שיוף רטוב כמובן).

פוליש גס (עם פרווה להסרה מהירה של סימני השיוף).

פוליש עדין עם ספוג לפוליש/פיניש לברק סופי.

לטיפול בפנסים מומלץ לעבוד עם פדים קטנים 3 או 4 אינץ וכמובן להדביק מאסקינג טייפ מסביב כלי לא לגרום נזק.

לא מומלץ לעבוד עם פדים גדולים כי אז קל מאוד לעשות נזק.

אני מאוד מרוצה מהמכונה שלי, זאת הגרסה עם המנוע החזר (850W). לא יצא לי אף פעם לעבוד עם המגוויארס כך שלא אוכל לומר אם יש הבדל בין המכונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...