Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה שאדם יסתיר את העובדה שהוא הציע את הרכב למכירה בעבר

Or05230
שימו לב! השרשור הזה בן 4125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני חודשיים בערך ראיתי בא.ת חולון רכב ,סופר לנסר 94 ידנית שעמדה למכירה "יד ראשונה נאמר", עניין מאוד ורשמתי את מספר הרכב , אציין שהרכב מבחינה חיצונית כל הצבע מקולף וזה קרץ מאוד כי מי יקנה רכב שנראה ג'יפה במחירון או אפילו קרוב אליו .

רשמתי את מספר הרכב.

היום הוא בא לתחנת דלק שאני עובד בה ללא מודעות המכירה אבל זיהיתי את הרכב בוודאות , אותו צבע מקולף ידנית כמובן.

ניגשתי לבעל הרכב כדי להתעניין ושאלתי אם הוא עדיין מוכר , הוא אמר אני לא עונה לך וששאלתי אם הוא הציע את הרכב למכירה בעבר הוא אמר שלא, אמרתי לו בוא תשמע מספר פלאפון ותגיד לי אם שלך והוא הסכים , שהקראתי הוא אמר שלא שלו ומיהר ללכת.

אני יודע שהמקרה מטומטם אבל זה העסיק אותי , למה להסתיר מכירה של רכב , ולענות בתשובה של אני לא עונה לך על שום דבר למרות שאני בטוח בוודאות שזה הרכב שלו והוא יודע שהוא הציע את הרכב למכירה וזה לפי התשובות ולפי ההתנהגות.

חשבתי על כל דבר במשך יום שלם ושום דבר לא הגיוני , כנראה שאין לי ניסיון גדול במכירה וקניה של רכבים כדי לדעת ולכן השאלה מופנית אליכם.

תודה רבה וסליחה על השאלה המוזרה :?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזה מקרה קלאסי של פיצול אישיות,

עכשיו ברצינות, אני בעבר גם רציתי למכור רכב מסויים, אבל הוא היה מטופל מאוד וטוב מאוד

והמחירון שלו נפל, אז נשארתי עם האוטו, כי לא היה שווה לי למכור אותו במחירון,

רכב כ"כ מטופל, כ"כ שמור, כאב הלב למכור אותו, אז הורדתי את מודעת המכירה אחרי יומים.

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הוא בא לתחנת דלק שאני עובד בה ללא מודעות המכירה אבל זיהיתי את הרכב בוודאות , אותו צבע מקולף ידנית כמובן.

ניגשתי לבעל הרכב כדי להתעניין ושאלתי אם הוא עדיין מוכר , הוא אמר אני לא עונה לך וששאלתי אם הוא הציע את הרכב למכירה בעבר הוא אמר שלא, אמרתי לו בוא תשמע מספר פלאפון ותגיד לי אם שלך והוא הסכים , שהקראתי הוא אמר שלא שלו ומיהר ללכת.

הוא חייב לענות לך? הוא חייב בכלל להגיב לך? גם אם הוא שם מקודם מודעה, ועכשיו הוריד, וגם אם הוא מסתיר את זה שהרכב היה למכירה ועכשיו לא, הוא חייב לתת לך דין וחשבון?

אולי הוא סגר על עסקת טרייד אין ומחכה לרכב החדש. אולי נמאס לו מסוחרים/ילדים מציקים/אנשים כמוך, והוא החליט לרדת מהעניין, ומעדיף להעיף את הרכב לפירוק בגרושים, רק שלא לסבול את הכאב ראש של המכירה.

אתה מזכיר לי אחד שפתח פה שירשור ושאל למה אנשים כותבים "לא בשבת", כשהם כן עונים לטלפון בשבת :evil:

חיה ותן לחיות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...