Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת קולר חיצוני לגיר פולקסווגן גולף דור 4 אוטומט

GalMe
שימו לב! השרשור הזה בן 3956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אישית טרם נתקלתי בבעיות של צינון יתר.

דרך אגב, 405 כן מספיק למנועים עתירי כח לכביש, כי בד"כ בכביש הרבה כח = מהירות גבוהה, וזה אומר שיש פינוי חום טוב מהקולר בגלל הסעה מאולצת של אויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית טרם נתקלתי בבעיות של צינון יתר.

דרך אגב, 405 כן מספיק למנועים עתירי כח לכביש, כי בד"כ בכביש הרבה כח = מהירות גבוהה, וזה אומר שיש פינוי חום טוב מהקולר בגלל הסעה מאולצת של אויר.

ולמנועים קטנים כמו 1.6, היית ממליץ על ה405 או 403? במיוחד כאשר מדובר בנסיעה משולבת כך שמהירות מאוד גבוהה לרוב לא תהיה אך כן תהיה מדי פעם... אם ה405 לא יזיק במהירויות נמוכות כמובן שהייתי מעדיף אותו (או מקביל לו מהסדרות המתקדמות יותר כמו ה5 וה6)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מנוע 1800, על הקופסא כתוב ש ה 403 מתאים למכוניות פרטיות וה404 זה כבר למשאיות וה405 זה לוואנים, ממה שהבנתי עם כמה אנשים שהתייעצתי איתם שה403 יספיק לך בהחלט, הוא גדול בהרבה מאשר הקולר הפיצפון שיש ברכבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מנוע 1800, על הקופסא כתוב ש ה 403 מתאים למכוניות פרטיות וה404 זה כבר למשאיות וה405 זה לוואנים, ממה שהבנתי עם כמה אנשים שהתייעצתי איתם שה403 יספיק לך בהחלט, הוא גדול בהרבה מאשר הקולר הפיצפון שיש ברכבך.

תודה. רכשתי כעת אחד מקביל ל403 רק מהסדרה המתקדמת יותר (דגם 677)... מקווה ש"יספק את הסחורה"

כמו כן, מצטער שאני לא עונה לך בפרטי פשוט אני מתחת ל25 הודעות בפורום ועל כן לא יכול לענות בפרטי לאף אחד :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שוב לחבר'ה היקרים פה,

שאלתי הנוספת היא, אילו ניפלים אני צריך לחיבור מתאים לתיבה שלי? לצד של הצינור אני צריך 3/8 אינטש אך מה נדרש לחיבור מצד הרכב עצמו? (להזכירכם: גולף MK4 1.6 אוטומט 2001)

אשמח גם לתמונה או קישור או המלצה מהיכן לרכוש

שוב תודה

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקיט, נאמר לי כי רצוי לרכוש צינור שעומד בלחץ שמן גבוה, ולא לשים את הצינור שמגיע עם הקיט.

HI-TEMP WP 2,8 MPa (400 PSI) MSHA IC-40/22 צינור עם ציפי כחול.

לגבי אזיקונים צריך לרכוש גם בנפרד אזיקונים שעומדים בלחץ חום גבוה.

ולגבי השמן גיר המקורי, אפשר לקבל את השם שלו? ואולי גם תמונה של המיכל שהוא מגיע איתו? תודה רבה!

גם אני רוצה לשים ברכב שלי קולר גיר, 1999 מנוע 1800.

מהי העלות לעבודה בלבד על ההתקנה בלבד? תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
כמה להערכתכם מוסך צריך לדרוש בגין התקנה בלבד של הקיט? אני רוצה להיכנס למוסך ולא יודע למה לצפות, תודה!

אתה מסתכן. אם תהיה תקלה, המוסך יאשים את החלקים שאתה הבאת. עדיף לשלם למוסך על החבילה של חלקים+עבודה, כדי שלאחריות (אם יש) תהיה משמעות.

בנוסף, לא בטוח שבשיטה שלך זול יותר.

בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
שלום שוב לחבר'ה היקרים פה,

שאלתי הנוספת היא, אילו ניפלים אני צריך לחיבור מתאים לתיבה שלי? לצד של הצינור אני צריך 3/8 אינטש אך מה נדרש לחיבור מצד הרכב עצמו? (להזכירכם: גולף MK4 1.6 אוטומט 2001)

אשמח גם לתמונה או קישור או המלצה מהיכן לרכוש

שוב תודה

גל

טכנו צינור ביצחק שדה 34 ת"א.

התקנת את זה כבר? אתה מרוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...