Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הוחמרו (ביקורות)בדיקות גלאי עשן ומטפים בעסקים??

ג.מ פורטל
שימו לב! השרשור הזה בן 4309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קח בחשבון שניתן להתמקח על הדרישות. גם אצלי הם רצו ספרינקלרים אני כמובן התנגדתי (מפעל מתכת שהחומר היחיד הדליק הוא 2 קופסאות בגודל של גלון של פריימרים ועוד גלון מק). כשהבינו שאין סיכוי ושנלך עם זה עד הסוף הם התקפלו.

בנוסף כל שנה הם מבקשים משהו הפוך ממה שביקשו בפעם הקודמת.

עם מי אני מדבר ואם מי אני מתעקש??חוץ מקירות עטורי ג׳אנטים אין כלום בחנות..אולי שולחן משרדי עם מחשב?!פשוט נציג שלהם ניכנס בעודו לועס מסטיק בקולי קולות ורושם ורושם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית עם כיבוי אש היא שאין כרגע דרישות מסויימות שקבועות בחוק, לדוגמא קצין מניעת שירפות בקריית שמונה יכול על אותו בית עסק לדרוש מערכת מתזים ומערכת גלאים ואילו קצין מניעת שריפות מבאר שבע עלול להסתפק במטפה כיבוי בלבד, כרגע בארץ מתחילה רפורה בנושא הדרישות על מנת להציב סטנדט על פי סוג העסק ורמת הסיכון.

לפעמים שווה להתווכח אבל לא תמיד זה עוזר, וכמו שאמרו לפני השנה כיבוי אש דרשו רק גילוי עשן, שנה הבאה הם יכולים להגיד שמטפה מספיק ועוד שנתיים ידרשו מתזי מים בכל המבנה.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...