Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי את הרכב אתמול - הסיפור המלא

matan_co
שימו לב! השרשור הזה בן 4407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסור לעשות את זה, כי אז לגנב אין שליטה ברכב, והם לא נוסעים לאט אלא במהירות קרוב למירבית ביותר של הרכב וברגע שתכבה לו את המנוע יכולים אנשים על הכביש לההרג

בארץ זה לא חוקי, בחו"ל יש מקומות שזה חוקי

למה אין שליטה? אין הגה כוח ואין תגבור בלמים אבל נשאר מספיק לחץ לבלימה אחת.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אסור לעשות את זה, כי אז לגנב אין שליטה ברכב, והם לא נוסעים לאט אלא במהירות קרוב למירבית ביותר של הרכב וברגע שתכבה לו את המנוע יכולים אנשים על הכביש לההרג

בארץ זה לא חוקי, בחו"ל יש מקומות שזה חוקי

השאלה היא למה לא מכבים את הרכב ברגע שמזהים החלפת מחשב רכב (כשהרכב עדיין בעמידה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציה הזו של דימום מנוע אינה קיימת יותר כמדומני. בסופו של דבר הרכב הושב לבעליו עם נזק קטן. התקנת המערכת מיגון השתלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין מסוכן ועלול לגרום לתאונה.

הרבה הרבה פחות מסוכן ממרדף אחרי גנב רכב. אפשר לעקוב אחריו וכשהוא ברמזור למסור למוקד שידממו את המנוע (ואם אפשר גם ינעלו את הדלתות). בעצם לא צריך לעקוב אחריו במוקד יכולים לראות מתי הרכב עומד.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים סליחה שאני מתעלק על השרשור. :wink:

קדם כל אני שמח מאוד שהרכב חזר יחסית בשלום לידי בעליו החוקיים ויותר חשוב האוהבים :-D.

שאלתי קשורה לאיתוראן SAVE.

בדומה לרכב המדובר בשרשור זה גם אצלי מורכב איתוראן SAVE - לפי מה שהבנתי הוא מתריע על פירוק מחשב הרכב.

מה שלא הצלחתי לברר זה במה איתוראן SAVE נחות מאיתוראן רגיל ?, מה הם החסרונות שלו מול איתוראן רגיל ?

המידע היחיד הזמין ברשת הוא תיאורו הכללי של המוצר, אבל לא מצאתי מידע אודות השוואה בין איתוראן SAVE לאיתוראן רגיל.

סליחה שוב על ההתעלקות :-)

ההבדלים הם די מהותיים,

הSAVE מתריע על ניתוק מתח או ניתוק מחשב או כספת במידה ומותקנת.

מערכת איתור מלאה כוללת - קודנית, מוח מערכת, עלוקה(תלוי בדרישת ביטוח), גלאי שטח, לחצן דלת, לחצן מכסה מנוע, לחצן תא

מטען, אפשר להוסיף גלאי הטייה/גרירה...

לדעתי זה מיותר, כי מספיק תקלה בעלוקה תגרום לרכב לא להניע וזה הדבר הכי מעצבן שיש.

הדמי מנוי החודשיים יותר יקרים כמעט פי שניים מאשר באיתוראן SAVE ועלות המערכת הרבה יותר יקרה.

אלו פחות או יותר ההבדלים, אני לא ייכנס לפרטים הקטנים, אין צורך בכך.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך על הגנבה ומודה שהכנסת אותי לסרט עכשיו...

מחר אני אמור לקבל את האיביזה החדשה שהמנתי וגם אני מירושלים.

לי נאמר להתקין כספת. האם זו מערכת זהה למה שהיה לך? האם היא גם קלה לפירוק ע"י גנבים?

אשמח לתשובה מהירה מיודעי דבר.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספת זה מעטה פלדה שמתקינים על המחשב.

מה שהיה לו זה מערכת איתו...

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך על הגנבה ומודה שהכנסת אותי לסרט עכשיו...

מחר אני אמור לקבל את האיביזה החדשה שהמנתי וגם אני מירושלים.

לי נאמר להתקין כספת. האם זו מערכת זהה למה שהיה לך? האם היא גם קלה לפירוק ע"י גנבים?

אשמח לתשובה מהירה מיודעי דבר.

אהלן בחור,

לסרט אין לך מה להכנס,

לי לא היתה כספת אלא איתורן, כספת פשוטו כמשמעו הינה כספת אשר בתוכה יושב מחשב הרכב לכן כאשר רוצים לגנוב רכב עם כספת צריך לבוא עם כלים כבדים על מנת לעבור את הכספת ורק אז יתאפשר להם להחליף מחשב רכב.

הכל עניין של זמן בשביל הגנבים אם הם רוצים רכב הם יקחו אותו לא משנה כמה הגנות יהיו עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה הרבה פחות מסוכן ממרדף אחרי גנב רכב. אפשר לעקוב אחריו וכשהוא ברמזור למסור למוקד שידממו את המנוע (ואם אפשר גם ינעלו את הדלתות). בעצם לא צריך לעקוב אחריו במוקד יכולים לראות מתי הרכב עומד.

לא רלוונטי מה שאתה אומר, דימום מנוע הוא עניין מסוכן בין אם זה בעל הרכב ובין אם הגנב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן בחור,

לסרט אין לך מה להכנס,

לי לא היתה כספת אלא איתורן, כספת פשוטו כמשמעו הינה כספת אשר בתוכה יושב מחשב הרכב לכן כאשר רוצים לגנוב רכב עם כספת צריך לבוא עם כלים כבדים על מנת לעבור את הכספת ורק אז יתאפשר להם להחליף מחשב רכב.

הכל עניין של זמן בשביל הגנבים אם הם רוצים רכב הם יקחו אותו לא משנה כמה הגנות יהיו עליו.

מקווה שלא ינסו ואם כן שיתיאשו...

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי אבל אסור בשום מצב לדומם מנוע מרחוק.

תחשוב בעצמך על הסכנות של רכב דוהר במאה קמ''ש ויותר ללא יכולת היגוי או בלימה.

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רלוונטי מה שאתה אומר, דימום מנוע הוא עניין מסוכן בין אם זה בעל הרכב ובין אם הגנב.

אפשרי אבל אסור בשום מצב לדומם מנוע מרחוק.

תחשוב בעצמך על הסכנות של רכב דוהר במאה קמ''ש ויותר ללא יכולת היגוי או בלימה.

איך בדיוק לדומם מנוע של רכב עומד מרחוק זה מסוכן?

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...