Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה משיגים מדבקות "הינך חונה במקום אסור"?

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 4551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברוב המקרים, מדובר בבריונים/יות גסי רוח. ניסיון שיחה אתם ניתקל בבוז במקרה הטוב.

עם טיפוסים כאלה, קצת מסוכן להרחיק לכת עם מדבקות שלא יורדות. בטח לא כשכולם יודעים מי הדביק אותם.

זו אחת מעילות הקטטה הנפוצות, מוזר ומטריד ברמה של מחדל לאומי שלא נמצא פיתרון ברמה משטרתית לבעיה. מישהו יודע איך הרשויות במדינות אחרות מטפלות בבעיות כאלה?

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון יצירתי עבורך, אם כי דרושה השקעה קטנה.

יש ג'קים אדומים עם גלגלים, אתה רוכש 2, מרים את הרכב מקדימה ומאחורה, ודוחף את הרכב(מגלגל על הג'קים) למקום שבו חשקה נפשך :-P

משהו כזה:

STASTAINHEL-ST-0222.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נתניתי במקום הג'קים אפשר לנפץ חלון, להרים אמברקס ואז להזיז את האוטו למקום שבו חשקה נפשך, חיסכון של אלפי שקלים.

אבל תמתין לתגובות מתושבי חדרה, הם יציאו לך לחתוך לו את צינורות הבלמים.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מחפש זה "מדבקות אחריות"

ההיתי צריך כאלה כדי לסמן בקבוקי שתיה יקרים ומצאתי מקום אחד בתל אביב שהסכים לתת לי סט מדבקות כאלה חינם

http://www.grafoglil.co.il/madbekot_ahraut.htm

תוכל לבקש ממנו לייצר לך מדבקות באיזה גודל וכיתוב שתרצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון עם הג'ק על גלגלים מעולה!

בזמנו אם היו חוסמים אותנו בחניה הפרטית של הבניין והעיריה לא התערבה (שטח פרטי), היינו קוראים לחבר עם סופה,

גוררים את הרכב ומשאירים אותו באמצע הכביש. תוך 5-10 דקות הגיע גרר וקנס. היום השכנים למדו לא לחסום :-D

אל תשכח לעדכן אותנו...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי חנו בחנייה הפרטית, וחברה שלי הציעה רעיון טוב:

היא שלפה אודם אדום, והתחילה לקשקש על האוטו כרצונה.

מעבר לציורים היפים שהיא השאירה לו, היא כתבה לו בענק "חנייה פרטית".

מסתבר שקשה יחסית להוריד אודם, וצריך לשפשף כמה פעמים עם סמרטוט רטוב / נייר טואלט.

זה לא גורם נזק לאוטו או לצבע שלו (ואם כן, אופס.. :roll: ), אבל זה דורש הרבה שיפשוף ומעט מים.

בעל הרכב הנחמד ניקה את האודם עם המון נייר טואלט והשאיר לנו מול הדלת כניסה את כל הנייר.

מאז הוא לא חנה לנו בחנייה.

אגב, אחד מהשלטים שיכולים מאוד להרתיע הוא "חנייה פרטית. רכב חונה יינזק.

לך תדע למי שייכת החנייה ואיזה נזק הוא יכול לגרום לך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...