Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת האוטו שלי והחזרתו -הסיפור המלא.

yosle
שימו לב! השרשור הזה בן 4596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי הם לא הצליחו לשים את ידם על הגנבים, והם ברחו עם מה שהספיקו לפרק...

התקנת כספת למחשב, חובה לרכבים מבית WV, עולה מעט יותר מ-500. הם צריכים לפרק את המחשב כדי להרכיב מחשב חילופי שלהם, שיתאים למפתח שלהם, כדי שהמנוע יופעל. אם הבנתי נכון. לאחרונה אוכפי איתוראן עצרו לקסוס ששימשה חמ"ל לחוליה באיזור המרכז, ובו היו כמאה מחשבי רכב שונים ששימשו אותם לפריצה. אם לא היו נוגעים ברכב עם איתוראן, היו יכולים להמשיך לגנוב.

העלויות גבוהות, אבל במקביל הביטוח גם גבוה. התקנת מערכת איתוראן עולה כ-1700, ומערכת גיבוי הנצרכת ברכבים הגניבים יותר=עוד 1400 בערך.

מנוי עולה 50 לחודש, ואם אין לך ביטוח מקיף, זה 40 לחודש.

הם מונעים/מחזירים כ-93% ממקרי הפריצה עד כמה שהבנתי.

אם אתה לא עושה את זה, תתקין מפסק סודי אצל חשמלאי רכב ב-200 ש"ח, כהשתדלות מינימום.

יישר כח לזה ששיבח את זה, ברכבים שהפרמיה גבוהה בשביל המקיף בגלל הגניבות, תשקיעו חצי מהסכום במיגון ואיתוראן!

אגב יש גם את פוינטר וסקיילוק, אבל אני חושב שאיתוראן טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כלומר זאת הבעצם הסובארו DL בחדשה?

מה צריכת הדלק של דיזל ידנית?

זה בדיוק הדור הבא של ה-DL... גם DL הייתה לי בעבר, והתקנתי בו מפסק סודי, ולצערי מי שקנה אותה ממני לא הפעיל אותה בחניון בית חולים, והיא נגנבה.

צריכת הדלק הממוצעת שלי בחודשים שרוב הנסיעה שלי מחוץ לעיר -21 ק"מ לליטר. אבל זה עם צמיגי contiefficientgrip שאמורים לחסוך עד 3%, הם מורכבים כמקורי בהרבה מהחדשות, ובעיקר: החלפת מפות ניהול מנוע, 2000 ש"ח, לתוכנה של superchips, ובגלל שזה טורבו דיזל, זה חסך בדלק מעט יותר מ-10%, פחות מ-15%. בדקתי. (אגב העלאת ההספק בשליש...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר כאן המון דברים שאני ממש לא מכיר.

יש סיכוי שאתה טורח ומוצא לזה אסמכתאות?

(ראה נושאים בציטוט באדום)

לצערי הם לא הצליחו לשים את ידם על הגנבים, והם ברחו עם מה שהספיקו לפרק...

התקנת כספת למחשב, חובה לרכבים מבית WV, עולה מעט יותר מ-500. הם צריכים לפרק את המחשב כדי להרכיב מחשב חילופי שלהם, שיתאים למפתח שלהם, כדי שהמנוע יופעל. אם הבנתי נכון. לאחרונה אוכפי איתוראן עצרו לקסוס ששימשה חמ"ל לחוליה באיזור המרכז, ובו היו כמאה מחשבי רכב שונים ששימשו אותם לפריצה. אם לא היו נוגעים ברכב עם איתוראן, היו יכולים להמשיך לגנוב.

יש כתבה כזאת או ציטוט של מישהו על התפיסה הזאת??

העלויות גבוהות, אבל במקביל הביטוח גם גבוה. התקנת מערכת איתוראן עולה כ-1700, ומערכת גיבוי הנצרכת ברכבים הגניבים יותר=עוד 1400 בערך.

מנוי עולה 50 לחודש, ואם אין לך ביטוח מקיף, זה 40 לחודש.

פעם ראשונה שאני שומע שיש מחיר אחר לבעלי ביטוח מקיף וללקוחות ללא ביטוח מקיף. יש סיכוי שאתה מוצא לי אסמכתא לזה??

הם מונעים/מחזירים כ-93% ממקרי הפריצה עד כמה שהבנתי.

לדעתי מדובר באחוזים הרבה הרבה הרבה יותר קטנים, משהו שיותר קרוב ל 30%.

יש לזה אסמכתא?

אם אתה לא עושה את זה, תתקין מפסק סודי אצל חשמלאי רכב ב-200 ש"ח, כהשתדלות מינימום.

יישר כח לזה ששיבח את זה, ברכבים שהפרמיה גבוהה בשביל המקיף בגלל הגניבות, תשקיעו חצי מהסכום במיגון ואיתוראן!

אגב יש גם את פוינטר וסקיילוק, אבל אני חושב שאיתוראן טובים יותר.

בנוסף, אני מסכים לחלוטין עם מה שאמרת לגבי הכספות (ברור, אנחנו המצאנו אותם 8)) אבל חשוב מאוד לשים לב להבדלים בין כספות האלומיניום לברזל.

לא מזמן תפסנו כנופיה של גנבים עם כלי פריצה לכספות הברזל.

אפשר לראות איך הם עובדים (הכלים)

a3-QS4o-JEA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה גר?:wink:

איפשהו בצפון. ואני מכיר הרבה בעלי אוקטביה. לא שמעתי עוד על גניבה ואני מקווה שאני לא פותח פה לשטן.

Skoda Octavia 2002 TDI Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהבחור שלוש הודעות מעלי עובד בפוינטר, שהם מתחרים של איתוראן.

טוב שיש תחרות, ככה כולם צריכים לנסות את המיטב, בביצועים ובמחיר.

הידיעה לגבי תפיסת הרכב עם המחשבי רכב היה ממגזין שלהם שראיתי בסניף של מתקיני איתוראן.

הנתון של 93% הוא מאיתוראן, אבל אני יודע מפה ומשם שזה בוודאי הרבה יותר מ-30%. אין שאלה בכלל. רק מה, ששומעים יותר על המקרים שגנבו ולא הצליחו להחזיר, דיברתי עם כמה נהגי מוניות כאלו. משום מה אלו שכן מנעו את הגניבה משמיעים את קולם הרבה פחות משום מה. אני במיוחד סברתי שראוי שאשמיע את הסיפור שלי לפחות כפי שהייתי עושה אם לא היו מצליחים להחזיר את האוטו.

אני חושב שיש לך מה לדאוג לגבי האוקטביה, ולמיטב ידיעתי אתה חייב להתקין איתוראן לא רק בשביל שהם לא יקבלו את האוטו שלך, אלא הביטוח המקיף יהיה יותר זול. הכי זול זה מה שאני עושה, להשקיע באיתוראן ועוד כמה הגנות, ולא לעשות מקיף.

בכל אופן, הייתי ממליץ לך גם אם יש לך מקיף, לקשור את האוטו מהאוזן האחורית בשרשרת כבדה לעמוד. או חבק הגה כמו שלי. או סנדל או כולם.

או, וזה מה שהייתי ממליץ בשביל הלילה, ואני רציני, אפילו תעשה רק את זה: לקנות חיישן תנועה אלחוטי, יחידת חיישן באוטו, ויחידת הבסיס בבית בלילה, וביום בתיק שלך. אני מתכוון לעשות גם את זה, וכבר הזמנתי מאמזון, ויגיע לארץ דרך קרובים שלי:

http://www.amazon.com/Chamberlain-CWA2000-Wireless-Motion-Alert/dp/B002ISVJL6/ref=pd_bxgy_hi_img_b

ואם תעשה איתוראן, תוסיף 4 ש"ח לחודש ותעשה מנוי להתראות ב-SMS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה הרבה יותר אמינה מהסיטרואן. ואגב יש לי גם סיטרואן ברלינגו עם 470,000 ק"מ, ונהנה ממנה. אבל האוקטביה זה משהו אחר.

ולי אישית האוקטביה טובה במיוחד, משום שאני מכניס הרבה ציוד בעבודה שלי, ובאוקטביה אני פותח בגאז' ויכול להכניס דברים כאילו פתחתי את הגג.

החיסרון שאני רואה הוא במחירים השערורייתיים של החלפים, בגלל מחירים כאלו של היבואן, שוק המשומשים משגשג, ולכן גונבים אותו יותר, ואז לא קונים אותו כל כך בגלל מחירי ביטוח גבוהים. הלוואי שהיה דרך להסביר את זה לסקודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקורה עם הרכבים האלו זו פשוט שערוריה.

יש לנו גולף MK5 1.6 שנפרצה כבר פעמיים בחודש האחרון , בשתי הפעמים הכספת מנעה מהגנבים לקחת את הרכב.

בפעם השניה הרכב נאלץ לעלות על גרר כיוון שהשמידו את הסוויץ' .

הביטוח המקיף שילם את כל הבלאגן של ההחלפה, מזל שאחד ממוסכי ההסדר הוא מוסך מורשה של צ'מפיון כך שכל מה שניזוק (כולל פלסטיקה) הוחלף למקורי.

בשתי הפעמים אצל הזגג ובמוסך ההסדר היו עוד כמה גולפים מאותו איזור שגם ניסו לגנוב אותן באותו לילה.

אגב, בשתי הפעמים הרכב חנה בבניינים שונים של אותו רחוב.

יש שכנים שנגנבו להם 3 פאביות, כל פעם קנו חדשה, נגנבה קנו שוב חדשה, שוב נגנבה וכו' וכו'... לא יאמן.

המשטרה בכלל לא מנסה לחקור ולתפוס את האחראים, פשוט מייאש.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי הכספת מנעה מהם להניע ולהמשיך הלאה מהכפר שבו הסתירו אותו. כספת אלומניום.

וגם אצלנו בשכונה נגנבו המון גולפים, חוץ מאלו ששמו כספת.

אני לא מבין: לא התקינו איתוראן לפאביות?? ועדיין לא? לפי הגנת הכספת, אני מבין שלא היה להם הגנת איתוראן הכוללת כספת.

אני יודע על הרבה מקרים שהמשטרה כן מתערבת, בד"כ במקרים שיש איתוראן, והם יוצאים במטרה ללכוד את הגנבים, אפילו על גבול קו התפר. לפעמים מצליחים, ולפעמים לא. חבר שלי ראה מעמדת שמירה בצבא, ניידות רםרי ג'יפ גנוב, ואח"כ חוזרים עם הג'יפ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקורה עם הרכבים האלו זו פשוט שערוריה.

יש לנו גולף MK5 1.6 שנפרצה כבר פעמיים בחודש האחרון , בשתי הפעמים הכספת מנעה מהגנבים לקחת את הרכב.

בפעם השניה הרכב נאלץ לעלות על גרר כיוון שהשמידו את הסוויץ' .

הביטוח המקיף שילם את כל הבלאגן של ההחלפה, מזל שאחד ממוסכי ההסדר הוא מוסך מורשה של צ'מפיון כך שכל מה שניזוק (כולל פלסטיקה) הוחלף למקורי.

בשתי הפעמים אצל הזגג ובמוסך ההסדר היו עוד כמה גולפים מאותו איזור שגם ניסו לגנוב אותן באותו לילה.

אגב, בשתי הפעמים הרכב חנה בבניינים שונים של אותו רחוב.

יש שכנים שנגנבו להם 3 פאביות, כל פעם קנו חדשה, נגנבה קנו שוב חדשה, שוב נגנבה וכו' וכו'... לא יאמן.

המשטרה בכלל לא מנסה לחקור ולתפוס את האחראים, פשוט מייאש.

ששוטר עושה מעל ומעבר על מנת לעצור גנב רכב ומנסה להגן על חייו תוך כדי תראה מה קורה. יפיי נפש מיד קמים להגנת הגנב. ואילו כאשר שוטר מהסס להשתמש בנשק חיו נקטעים.

תסתכל בגוגל מקרה השוטר שחר מזרחי ותסתכל גם מקרה השוטר זכרונו לברכה שלומי אסולין.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם לא שמים איתורן,כמה יכול לצאת מחיר המקיף+חובה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקיף והצד ג' לא קשור למקיף, שהוא זה שמכסה גם גניבה.

אם כן המקיף באוקטביה חדשה הוא בשביבות 9K, ובישנה יותר כ-6K. האיתוראן מוריד כ-3,000 במחיר.

חברים, אם יש לכם רכב גניב או ג'יפ, תמגנו אותם כראוי! איתוראן, סנדל בלילה, או משהו מינימלי, אבל אל תפילו את זה הל המקיף, בסוף כולם סובלים. הייתרון בסנדל בלילה, הוא שהם אפילו לא מנסים לגנוב, ולכן אין נזקי פריצה. זה עוד סיבה שאני לא צריך מקיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...