Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלך מנוע אחרי בדיקה

שימו לב! השרשור הזה בן 4627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

קניתי סובארו אימפרזה טורבו אחרי שעשיתי לה בדיקה בקומפיוטסט. אחרי 3 שבועות הלך לאוטו מנוע.

השאלה היא האם אני יכול לתבוע את קומפיוטסט לאחריות שישלמו את הנזק או שאין לי מה להתעסק עם זה בכלל?

בבדיקה בחלק של המנוע הם רשמו X בגלל נזילות וכל מיני שטויות כאלה (בשביל לכסות לעצמם את התחת).

תודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתבוע אתה יכול השאלה אם תזכה בתביעה היא שאלה אחרת

האם פנית למכון וקיבלת את עמדתם בנושא??

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שפניתי.

הם מבחינתם לא אחראים על כלום!

גם עברתי על האחריות שלהם, והם כל כך מכסים לעצם את התחת שבגדול אין אחריות על שום דבר.

זאת השאלה שלי האם יש סיכוי לזכות? כי זה שאני יכול לתבוע אני יודע. תכל'ס אני יכול לתבוע כל אחד על כל דבר...

אני פשוט לא רוצה סתם לשלם כסף לעורך דין עם מלחתחילה אין סיכויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי כבר אצל עורך דין אבל אני רציתי לשאול אולי למשהו קרה מקרה כזה ויש למשהו נסיון בעניין. אני גם לא כל כך יודע לאיזה עורך דין ללכת ( הכוונה היא לעורך דין שמתמחה במה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בא לתקוף אותך ,

אבל אולי נהגת עליה בחוסר אחריות ? חיכית לפני ואחרי כול נסיעה קרבית ?

שואל מתוך עזרה ולא האשמה .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא העו"ד את כתב האחריות של המכון ? מה דעתו?

מה נכתב בכתב האחריות שקיבלת? יש אפשרות להעלותו לכאן?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום לכולם.

קניתי סובארו אימפרזה טורבו אחרי שעשיתי לה בדיקה בקומפיוטסט. אחרי 3 שבועות הלך לאוטו מנוע.

השאלה היא האם אני יכול לתבוע את קומפיוטסט לאחריות שישלמו את הנזק או שאין לי מה להתעסק עם זה בכלל?

בבדיקה בחלק של המנוע הם רשמו X בגלל נזילות וכל מיני שטויות כאלה (בשביל לכסות לעצמם את התחת).

תודה...

דבר איתי אני יבדוק בשבילך את טופס הבדיקה וינסה ליעץ לך מה לעשות. אלי 0546999223

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, אמרו שיש נזילות פה ושם.

השאלה היא בגלל מה הלך המנוע?? נתפס הבלוק? הראש מנוע הלך? מה?

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בטח שפניתי.

הם מבחינתם לא אחראים על כלום!

גם עברתי על האחריות שלהם, והם כל כך מכסים לעצם את התחת שבגדול אין אחריות על שום דבר.

זאת השאלה שלי האם יש סיכוי לזכות? כי זה שאני יכול לתבוע אני יודע. תכל'ס אני יכול לתבוע כל אחד על כל דבר...

אני פשוט לא רוצה סתם לשלם כסף לעורך דין עם מלחתחילה אין סיכויים.

השאלה מה הלך במנוע, צריך לתת את הדעת בעינין בצורה מאוד יסודית, בדיוק מהסיבה שמכוני הרישוי לא אחראים לכלום אבל, עדין יש לבדוק את הנושה לעומק ולקבל פרטים יותר מדויקים. שוב אני מוכן לנסות ליעץ לך בעינין,

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהלך במנוע זה מייסב טלטל. כן הייתי מחכה בין לפני ואחרי נסיעה קרבית. אני מכיר את האוטו ואני יודע מזה מנועי טורבו.

הבעיה היא שאף אחד לא יכול היה לדעת שישבר מייסב טלטל כי המנוע לא דפק ולא צלצל הוא עבד כמו שעון. אלי אני ישמח ליעוץ אני יתקשר אלייך ביום שישי בבוקר, תודה מראש לכולם על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...