Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצ"ח - קסדת דו"ג - איתן כבל vs זאב בילסקי

שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרי פורז,

אם אתה מחפש פוליטיקאים פופוליסטים בתחום זה, אפשר למצוא אותם בכל קצות הקשת הפוליטית (מישהו הזכיר אפודים זוהרים?)

הדיון על קסדת 3/4 או קסדה שלמה הוא לדעתי חשוב פחות מחינוך ל"תרבות נהיגה". השפעתו על הסטטיסטיקה של נפגעי תאונות רוכבי דו-גלגלי תהיה שולית.

תאונות "מפורסמות" הן גורם מזרז לחקיקה של תקנות בטיחות רבות.

אתה יכול לקרוא לזה ציניות או פופוליזם , אך זו דרכו של העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך לפי דברייך כל הרכיבה עצמה היא טרוף.

למה להפריד את הטרוף הזה שהשתיקה יפה לו מהקסדה ?

אל תכניס לי מילים שלא כתבתי.

היכן בדיוק כתבתי שרכיבה היא טרוף?

מכירה את התחום של האופנועים "מעט" ויודעת מה הסיכונים שיש בתחום הזה.

נפילה מאופנוע לא צריכה להסתיים במוות מוחי, אם יש קסדה טובה על הראש היא תציל אותך ותגן עליך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תכניס לי מילים שלא כתבתי.

היכן בדיוק כתבתי שרכיבה היא טרוף?

מכירה את התחום של האופנועים "מעט" ויודעת מה הסיכונים שיש בתחום הזה.

נפילה מאופנוע לא צריכה להסתיים במוות מוחי, אם יש קסדה טובה על הראש היא תציל אותך ותגן עליך.

ל'

את ממש לא צריכה לכתוב את זה ,שזה טרוף ,כי לפי התגובות כאן ולפי הלחץ של הקסדות יש בזה לא מעט טרוף .

אני קבעתי שזה טרוף ,אבל עם הטרוף הזה מתניידים מליונים בעולם ללא קסדות בכלל או עם קסדה חצי .

רק טעני לי בבקשה למה לא לשמור על הטחול ?

ספרי יקירתי מה את יודעת מהתחום הזה ,שנלמד משהו חדש .

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרי פורז,

אם אתה מחפש פוליטיקאים פופוליסטים בתחום זה, אפשר למצוא אותם בכל קצות הקשת הפוליטית (מישהו הזכיר אפודים זוהרים?)

הדיון על קסדת 3/4 או קסדה שלמה הוא לדעתי חשוב פחות מחינוך ל"תרבות נהיגה". השפעתו על הסטטיסטיקה של נפגעי תאונות רוכבי דו-גלגלי תהיה שולית.

תאונות "מפורסמות" הן גורם מזרז לחקיקה של תקנות בטיחות רבות.

אתה יכול לקרוא לזה ציניות או פופוליזם , אך זו דרכו של העולם.

זה מה שעצוב כאן ואני מסכים לדבריך .

חלק מקובעי האפוד הזוהר לא יודעים מה זה אופנוע ,אותו כנל אלו מהקסדות .

מידי חודש מביאים המצאה חדשה ,יעני דואגים לנו ...עזבו אותנו ,שכל אחד ידאג לרכוב על פי ההגיון ובזהירות ושחררו אותנו מהתקרצצות שלכם הדואגים לנו , לכו תקיימו הבטחה להוריד מחירי הביטוח , קודם לכל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק טעני לי בבקשה למה לא לשמור על הטחול ?

כתבתי לך תשובה בהודעה פרטית.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הנימוק המשכנע היחיד שצריך בחובת חבישת קסדות מלאות הוא הנטל על הקופה הציבורית (ביטוח חובה). הרי כל נפגעי הגוף עשויים להיפרע מביטוח החובה אשר אני ואתה משלמים.

רוצה להזניח את בטיחותך (בין אם זה קסדה מלאה, חגורה, או כל דבר דומה אחר) - תוותר על ביטוח החובה ותישא בנזקיך בעצמך. לא מוכן - קסדות על הראשים, כמו שאומרים בצבא.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...