Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג גרוע ונהג טיפש

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 7342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלי להיות שובניסט, אבל ברגע שאמרתם את המילה "נהגת" - אמרתם הכל וסגרתם את הנושא לצמיתות.

הרי אלוהים זכר והוא רצה לשתף בחוות הידע והמוטוריקה רק את הזכרים... :wink:

לא מסכים איתך,ראיתי נהגות שנוהגות יותר טוב מגברים אחרים,אמנם אין הרבה כמוהן [די נדירות,הלוואי והייתי מוצא אחת לעצמי :roll: ] אבל זה לא נכון להגיד כזה דבר.יש הרבה גברים שלא יודעים לנהוג.

נכון, אבל כמה פעמים יצא לך לנסוע אחרי רכב מעצבן שאתה מרגיש שהוא עושה לך פשוט דוקא ואי אפשר לעקוף, או שראית איזה רכב עושה איזה טעות מטומטמת- כמה פעמים יצא לך להסתכל עליהם ולהגיד "נהגת", ובסופו של דבר כשאתה עוקף אתה מגלה שזאת באמת נהגת? לפחות 90 אחוז מהפעמים שאמרתי נהגת זה היה נכון. השאר קשישים שלא מבינים למה מדליקים להם אורות גבוהים מאחוריהם :)

יש נהגות טובות...נכון, אבל קשה להסכים עם זה מרוב שזה נדיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להיות שובניסט, אבל ברגע שאמרתם את המילה "נהגת" - אמרתם הכל וסגרתם את הנושא לצמיתות.

הרי אלוהים זכר והוא רצה לשתף בחוות הידע והמוטוריקה רק את הזכרים... :wink:

לא מסכים איתך,ראיתי נהגות שנוהגות יותר טוב מגברים אחרים,אמנם אין הרבה כמוהן [די נדירות,הלוואי והייתי מוצא אחת לעצמי :roll: ] אבל זה לא נכון להגיד כזה דבר.יש הרבה גברים שלא יודעים לנהוג.

נכון, אבל כמה פעמים יצא לך לנסוע אחרי רכב מעצבן שאתה מרגיש שהוא עושה לך פשוט דוקא ואי אפשר לעקוף, או שראית איזה רכב עושה איזה טעות מטומטמת- כמה פעמים יצא לך להסתכל עליהם ולהגיד "נהגת", ובסופו של דבר כשאתה עוקף אתה מגלה שזאת באמת נהגת? לפחות 90 אחוז מהפעמים שאמרתי נהגת זה היה נכון. השאר קשישים שלא מבינים למה מדליקים להם אורות גבוהים מאחוריהם :)

יש נהגות טובות...נכון, אבל קשה להסכים עם זה מרוב שזה נדיר

יצא לי הרבה פעמים לנסוע אחרי רכב "מעצבן",ולשים לב שזה לא תמיד גברת מאחורי ההגה,אלא גבר,רמת הנהיגה בארץ היא מתחת לכל ביקורת וזה לא משנה אם זה גבר או גברת,באוסטרליה [שזה הדוגמא הכי טובה שאני יכול לתת כי שהיתי שם חצי שנה] עשיתי בערך 20K ק"מ,לא היה לי את הצורך פעם אחת לצפצף [בגלל רכב מעצבן] או לסמן לרכב לעבור לנתיב השמאלי [הפוך מהארץ] בכדי לעקוף או משהו דומה,או בכלל להתעצבן על הכביש,הייתי רגוע וזה בגלל תרבות הנהיגה שיש שם,האדיבות והצורה שהאנשים נוהגים שם,רחוקה שנות אור מהארץ שלנו,ושלא תחשוב ששם לא היו תאונות מחרידות כמו שיש אצלנו כל יום [רק עכשיו אני שומע על תאונה עם הרוגים בכביש 6],אבל הצורה [בעיקר הגישה] שבה הם בחרו ללכת נגד תאונות הדרכים שונה מהדרך פה. והיא ללמד נכון נהיגה,לא יותר מזה,זה שאתה אולי יודע את רזי הנהיגה יותר מהאזרח הממוצע,זה בגלל שאתה חובב מוטריקה,אזרח ממוצע בארץ לא יודע את רזי הנהיגה [כמו דבר בסיסי מאוד,לשמור על הימין] וזו הבעיה הכי גדולה אצלנו,על אדיבות קשה לי לחשוב שיהיה פה בשנים הקרובות,וזה בגלל הלחץ והמתיחות שיש פה כל יום [מצב כלכלי,ביטחוני וכו'],אבל לשפר את הנהיגה של האנשים אפשר [והאדיבות תבוא גם עם זה אולי אחר כך] ואת זה המדינה לא עושה,למה?! אתה שואל,כסף ופולטיקה,זו התשובה הכי קצרה וטובה שאני יכול לתת לך כרגע [אין לי כח להרחיב,כי גם ככה גלשתי לדברים אחרים].

ולסיום,באוסטרליה הייתה לי חברה יהודייה אוסטרלית,שתאמין לי,נוהגת הרבה יותר טוב מהרבה גברים שראיתי פה בארץ,וזה כולל אותי [ואני מחשיב את עצמי (בצניעות כמובן) כנהג מעל הממוצע שיש לנו בארץ].

אין לי ארץ אחרת גם אם נשמתי בוערת [אבל היא מה זה בוערת,אין לך מושג עד כמה..]

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי, הנהג הוא גם הגרוע וגם הטיפש.

אם הנהגת סבורה שעליה להאט עד לקצב הליכה אז יש לחכות בסבלנות ובטח שלא לצפור כדי לא להבהיל אותה. אולי היה שם חתול, או ילד קטן?

אם יש נתיב אחד, תמיד צריך לנהוג בסבלנות. אם יש שני נתיבים ומישהו זוחל בשמאל, אז יש אולי סיבה להתעצבן (במיוחד בבינעירוני).

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי הרבה פעמים לנסוע אחרי רכב "מעצבן",ולשים לב שזה לא תמיד גברת מאחורי ההגה,אלא גבר,רמת הנהיגה בארץ היא מתחת לכל ביקורת וזה לא משנה אם זה גבר או גברת,באוסטרליה [שזה הדוגמא הכי טובה שאני יכול לתת כי שהיתי שם חצי שנה] עשיתי בערך 20K ק"מ,לא היה לי את הצורך פעם אחת לצפצף

בדיוק מה שגם אני רציתי לכתוב.

בארץ נוהגים גרוע נקודה. לא משנה אם זה גברים או נשים, פשוט כל אחד לוקח את זה לסגנון שלו (נהיגת "הכביש של אבא שלי" לעומת נהיגת "לא מסתכלת, לא מסתכלת!") ...

כל זה בא מחוסר ההתחשבות אחד בשני בחיים בכלל בכביש בפרט, רוב הנהגים (ולמרבה הצער גם אני) נוהגים כדי "לא לצאת פראייר", כדי "לחנך" את הנהגים האחרים איך צריך לנהוג, וכומבן לא כדי לעזור לנהגים האחרים לנסוע בבטחה.

יצא לי לעבוד תקופות די ארוכות בחו"ל - אירלנד, ני זילנד, ארה"ב - ובכל המדינות האלה לא ציפצפתי אפילו פעם אחת, לא הייתי צריך. נהגים בכביש הולכים לקראתך, עוזרים לך להשלים עקיפה, מפנים נתיבים, לא נדחפים גם בפקקים, אבל אנחנו מדינה עצבנית עם כבישים עצבניים, ולכן ככה המצב נראה.

לגופו של עניין - בעל האמריקאית אשם, הוא לא שמר מרחק.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי הרבה פעמים לנסוע אחרי רכב "מעצבן",ולשים לב שזה לא תמיד גברת מאחורי ההגה,אלא גבר,רמת הנהיגה בארץ היא מתחת לכל ביקורת וזה לא משנה אם זה גבר או גברת,באוסטרליה [שזה הדוגמא הכי טובה שאני יכול לתת כי שהיתי שם חצי שנה] עשיתי בערך 20K ק"מ,לא היה לי את הצורך פעם אחת לצפצף [בגלל רכב מעצבן] או לסמן לרכב לעבור לנתיב השמאלי [הפוך מהארץ] בכדי לעקוף או משהו דומה,או בכלל להתעצבן על הכביש,הייתי רגוע וזה בגלל תרבות הנהיגה שיש שם,האדיבות והצורה שהאנשים נוהגים שם,רחוקה שנות אור מהארץ שלנו,ושלא תחשוב ששם לא היו תאונות מחרידות כמו שיש אצלנו כל יום [רק עכשיו אני שומע על תאונה עם הרוגים בכביש 6],אבל הצורה [בעיקר הגישה] שבה הם בחרו ללכת נגד תאונות הדרכים שונה מהדרך פה. והיא ללמד נכון נהיגה,לא יותר מזה,זה שאתה אולי יודע את רזי הנהיגה יותר מהאזרח הממוצע,זה בגלל שאתה חובב מוטריקה,אזרח ממוצע בארץ לא יודע את רזי הנהיגה [כמו דבר בסיסי מאוד,לשמור על הימין] וזו הבעיה הכי גדולה אצלנו,על אדיבות קשה לי לחשוב שיהיה פה בשנים הקרובות,וזה בגלל הלחץ והמתיחות שיש פה כל יום [מצב כלכלי,ביטחוני וכו'],אבל לשפר את הנהיגה של האנשים אפשר [והאדיבות תבוא גם עם זה אולי אחר כך] ואת זה המדינה לא עושה,למה?! אתה שואל,כסף ופולטיקה,זו התשובה הכי קצרה וטובה שאני יכול לתת לך כרגע [אין לי כח להרחיב,כי גם ככה גלשתי לדברים אחרים].

ולסיום,באוסטרליה הייתה לי חברה יהודייה אוסטרלית,שתאמין לי,נוהגת הרבה יותר טוב מהרבה גברים שראיתי פה בארץ,וזה כולל אותי [ואני מחשיב את עצמי (בצניעות כמובן) כנהג מעל הממוצע שיש לנו בארץ].

אין לי ארץ אחרת גם אם נשמתי בוערת [אבל היא מה זה בוערת,אין לך מושג עד כמה..]

לא באתי להשוות חו"ל לארץ. מבחינת רמת נהיגה, אנחנו נמצאים בעשרות רמות מתחת לארצות רבות אחרות- בכל נושא כמעט שקשור לנהיגה ("אגו של הנהג" לא נכלל בפנים).

אבל אם משווים נשים לגברים (בארץ!), אז מצטער, אני באמת לא שובניסט בשום נושא אחא וגם בנושא הנהיגה אני משתדל לא להיות שובניסט, אבל כשאני רואה איך נשים נוהגות.....

הקטע הוא שהן לא עושות את זה בכוונה. זה בלתי נשלט. הן נוהגות ככה וזהו!

רק חשוב שוב להדגיש- כל מה שכתבתי פה, ממש לא נכון לגבי כל הנשים. יש נשים שיודעות לנהוג מצוין וגם מבינות ברכב לא מעט (לדוגמא- אלפאנטיק, שלמרות שאין לי מושג איך היא נוהגת, אני יודע שיש לה המון ידע על רכב).

אבל זה נכון על הרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באתי להשוות חו"ל לארץ. מבחינת רמת נהיגה, אנחנו נמצאים בעשרות רמות מתחת לארצות רבות אחרות- בכל נושא כמעט שקשור לנהיגה ("אגו של הנהג" לא נכלל בפנים).

אבל אם משווים נשים לגברים (בארץ!), אז מצטער, אני באמת לא שובניסט בשום נושא אחא וגם בנושא הנהיגה אני משתדל לא להיות שובניסט, אבל כשאני רואה איך נשים נוהגות.....

רק חשוב שוב להדגיש- כל מה שכתבתי פה, ממש לא נכון לגבי כל הנשים. יש נשים שיודעות לנהוג מצוין וגם מבינות ברכב לא מעט (לדוגמא- אלפאנטיק, שלמרות שאין לי מושג איך היא נוהגת, אני יודע שיש לה המון ידע על רכב).

אבל זה נכון על הרוב

אח שלו,אתה לא מבין את הנקודה שלי,אני טוען שאם רמת לימוד הנהיגה הייתה טובה יותר בארץ,היית רואה גם נהגות טובות יותר על הכביש [וזה תקף גם לגבי נהגים],אני לא מאשים אותן על זה שהן לא יודעות לנהוג,אני מאשים את הממשלה בזה שהיא לא עושה כלום בנידון,בלימוד נהיגה טוב יותר.

ותשים לב שגם ענית לעצמך [בפיסקה השנייה שלך] ל"אלפאנטיק" יש ידע כי היא אוהבת את זה,אני לא מכיר אותה ואף פעם לא ראיתי אותה נוהגת,אבל אני מאמין שהיא נוהגת טוב יותר מבחורה [וגם מבחור] ממוצעת,למה,בגלל שהיא אוהבת את זה והיא פיתחה את זה לרמה שהיא מעל הממוצע,בדיוק כמוך,אתה חובב מוטריקה ויש לך ידע מעל האזרח הממוצע לכן יכולות הנהיגה שלך [אני מאמין] גבוהות מהנהג הממוצע. וזו גם הנקודה שלי לגבי הרוב,רוב הגברים תמיד ירצו להתעסק עם רכבים וכאלה,בעוד שלנשים יש סדר עדיפיות אחר [כמה נשים כמו אלפאנטיק אתה מכיר?!],אבל אם תלמד את הציבור [אם זה נשים ואם זה גברים] לנהוג טוב יותר עם דגש על חוקים חשובים שעלולים לגרום לתאונה,אתה תהיה פחות עצבני על הכביש.

הייתה לי בעבר תאונת אופנוע שנגרמה לי בגלל גברת,שעד עכשיו אין לי מושג למה היא פרצה לכביש בזמן שזכות התנועה הייתה שלי,בגלל התאונה הזאת אני היום נכה ולא יכול לעשות דברים שעשיתי בעבר,אתה חושב שהיא עשתה את זה בכוונה?! אני לא חושב,גם לי היה כעס כלפי אותה גברת כי סך הכל היא שינתה לי את החיים ולא כל כך לטובה,אבל אני לא מאשים אותה,אני מאשים את הממשלה שלא לימד אותה לנהוג כמו שצריך,וזאת הנקודה פה,תאונות היו ותמיד יהיו [והן נגרמות גם ע"י גברים וגם ע"י נשים],אין מה לעשות כל כך נגד זה,אבל להקטין אותם למספר נמוך בהרבה,בהחלט אפשרי אם היה לנו שר תחבורה נורמלי.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו , יש לי רעיון קצת לא הגיוני - למה שלא תארגנו את כל חובבי המוטוריקה בארץ (תכלס זה עבודה די קשה אבל מסתובבים בפורומים כל מיני עורכי עיתונים ולכן אפשר להשיג פרסום) ותקימו תנועה שמטרתה מינוי שר תחבורה מטעם התנועה

(או שהיא תרוץ בבחירות ותצבור כוח ואז תתאחד עם מפלגה אחרת , או משהו בסגנון הזה)

אמנם צריך לחשוב על זה , אבל תחשבו כמה כוח יכול להיות אם כל האנשים שמתלוננים פה בפורום (או בכל פורום/עיתון/מקום אחר) יתאחדו למען הנושא... :roll:

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה נכון על הרוב

אח שלו,אתה לא מבין את הנקודה שלי,אני טוען שאם רמת לימוד הנהיגה הייתה טובה יותר בארץ,היית רואה גם נהגות טובות יותר על הכביש [וזה תקף גם לגבי נהגים],אני לא מאשים אותן על זה שהן לא יודעות לנהוג,אני מאשים את הממשלה בזה שהיא לא עושה כלום בנידון,בלימוד נהיגה טוב יותר.

ותשים לב שגם ענית לעצמך [בפיסקה השנייה שלך] ל"אלפאנטיק" יש ידע כי היא אוהבת את זה,אני לא מכיר אותה ואף פעם לא ראיתי אותה נוהגת,אבל אני מאמין שהיא נוהגת טוב יותר מבחורה [וגם מבחור] ממוצעת,למה,בגלל שהיא אוהבת את זה והיא פיתחה את זה לרמה שהיא מעל הממוצע,בדיוק כמוך,אתה חובב מוטריקה ויש לך ידע מעל האזרח הממוצע לכן יכולות הנהיגה שלך [אני מאמין] גבוהות מהנהג הממוצע. וזו גם הנקודה שלי לגבי הרוב,רוב הגברים תמיד ירצו להתעסק עם רכבים וכאלה,בעוד שלנשים יש סדר עדיפיות אחר [כמה נשים כמו אלפאנטיק אתה מכיר?!],אבל אם תלמד את הציבור [אם זה נשים ואם זה גברים] לנהוג טוב יותר עם דגש על חוקים חשובים שעלולים לגרום לתאונה,אתה תהיה פחות עצבני על הכביש.

הייתה לי בעבר תאונת אופנוע שנגרמה לי בגלל גברת,שעד עכשיו אין לי מושג למה היא פרצה לכביש בזמן שזכות התנועה הייתה שלי,בגלל התאונה הזאת אני היום נכה ולא יכול לעשות דברים שעשיתי בעבר,אתה חושב שהיא עשתה את זה בכוונה?! אני לא חושב,גם לי היה כעס כלפי אותה גברת כי סך הכל היא שינתה לי את החיים ולא כל כך לטובה,אבל אני לא מאשים אותה,אני מאשים את הממשלה שלא לימד אותה לנהוג כמו שצריך,וזאת הנקודה פה,תאונות היו ותמיד יהיו [והן נגרמות גם ע"י גברים וגם ע"י נשים],אין מה לעשות כל כך נגד זה,אבל להקטין אותם למספר נמוך בהרבה,בהחלט אפשרי אם היה לנו שר תחבורה נורמלי.

אני מבין את הנקודה שלך, אבל אנחנו לא מדברים על אותו דבר.

אני מדבר על זה שבמצב הנוכחי- נשים נוהגות גרוע.

מסכים אתך שאם קבלת רשיון הייתה מותנית בדברים רבים אחרים (קורס נהיגה מתקדם ברמה בסיסית למשל)- רמת הנהיגה של נשים וגברים כאחד הייתה טובה בהרבה.

דיברו על זה פעם, אבל אני חושב שכמה שזה רעיון נפלא- זה לא ריאלי. אנשים גם ככה מוציאים אלפי שקלים על הוצאת רשיון, אז להוסיף להם עוד הוצאות? לא לכולם יש כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...