Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'אסטי 93 מנוע 1000 רוצה להתכבות בסרק בלבד

agent_amos
שימו לב! השרשור הזה בן 5029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה יכולות להיות הסיבות, האוטו מצלצל בטורים נמוכים יכול להיות שהדלק מהול?.

הרכב כל הזמן כאילו עומד להתכבות והנורה של המצבר כבר מתחילה להבהב, לאחר מכן עם ההכנסה לראשון וההרמת טורים הרכב נוסע כרגיל.

הרכב בעל קרבורטור.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס שלום רב !

אם אתיחס לנתונים שסיפקת, ואם תאשר שכבוי הרכב בסרק, החל לאחר התדלוק האחרון, אהמר שבסבירות גבוהה, הדלק מהול/ מלוכלך, והוא שגורם ל סתימה בקרבורטור, ולצלצולים, וכנראה בחוסר סחיבה ובקרטועים.

ההמלצה לרוקן את הדלק מהטנק, להחליף מסנן דלק, ולנקות קרבורטור.

אנא אשר או שלול את העובדה שהבעיות שציינת החלו לאחר התדלוק האחרון, וכמה ליטר דלק תידלקת?

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(סליחה שאני נדחף פה)

צביקה, זה משנה אם האוטו בעל גיר אוטומט או ידני?

ולכלוך בדלק - זה נכון שלא צריך לחכות עד סוף המיכל בשביל לתדלק כי זה יכול לגרום לסתימות בקרבורטור?

- מוכר?

- לא

- כמה? כמה אתה רוצה עליו?

:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

אתה מוזמן להדחף, בתנאי שאתה מאותת ,לפני הפניה.

ולשאלתך, מנוע נוטה להתכבות בהילוך סרק(ברכבי קרבורטור כמובן), בגיר ידני או אוטומטי, ברוב המקרים, הבעייה בקרבורטור

בלי קשר ללכלוך בדלק, ובגלל הסכנה ללכלוך בתתית טנק הדלק, לא מומלץ כלל לנסוע עד לסוף הדלק בטנק!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של אבא שלי הוא ביצע את התדלוק, זה לא הרכב שלי, היום פשוט לקחתי את האוטו לאיזה סידור שדרש עמידה בפקקים, חזרתי עם רשמים ואז התחילו ההאשמות של אבא שלי שאני לא יודע לנהוג על הג'אסטי ולו זה בחיים לא קורה כאילו מתכחש לבעיות שיש לאוטו. הוא גם דיבר איתך בטלפון אחרי שהפנתי אותו, אני מאמין שנפגש בקרוב צביקה אחרי החג אם בנסיעה של הג'אסטי או גרירה.

מסע השכנועים שלי החל.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...