Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק-אימפלה 3.4

vo364
שימו לב! השרשור הזה בן 4954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המאליבו שלך זה עם המנוע 3.5? המנוע יותר חדשני וחסכוני מהמנועים של האימפלה, בעצם המנוע הזה החליף את ה 3.4.

עדיין יש למישהו אולי תשובה אמיתית לצריכת דלק עירונית של האימפלה 3.4 ממקור ראשון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמריקיאיות המנוע כמעט ולא מתאמץ ובגלל זה הוא לא שותה הרבה דלק יחסית.

שהמאבליבו שלי בשיוט היא על 1450 סל"ד ולפי המחשב דרך היא עושה 1 ל16

ברכותי ! נתוני היצרן ב 90קמ"ש במעבדה הם 1:12.3. אתה עושה 1:16 ??? האדם הראשון שהצליח לנצח את נתוני היצרן ובגדול !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האימפאלה לא זללנית כל עוד לא לוחצים אותה, יש לה הילוכים ארוכים מאוד... אגב ניתן ליסוע אתה יפה כשאתה מעביר הילוכים על 2000 סל"ד.

למרות שלדעתי דגם ה3800 יותר מומלץ. מכל הבחינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכל מקרה מעדיף את ה 3.4, מכיר את ההבדלים ביניהם.

מה היתרון בהילוכים ארוכים? לדעתי רק חיסרון בדלק.

דרך אגב מה אתה מתכוון לא זללנית? כמה והאם מנסיון אישי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה בדיוק יש להעדיף את ה3.4?

אני אשמח להרחיב את הדעת.

צריכת דלק בעיר עם מזגן ורגל לא ממש כבדה ולא ממש קלה באיזור 1-7.

מחוץ לעיר ניתן להגיע ל 1-11.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק עדיפה, אני אוהב יותר את המבנה של הכורסאות בחזית, אוהב יותר את הגיר בהגה, אני לא אוהב את העור שנסדק אחרי כמה שנים ואת הספויילר שלדעתי לא קשור בכלל לרכב.

בשתי המנועים יש בעיות של נזילות באטמים במנוע+הגירים חלשים.

ה 3.8 נחשב קצת יותר טוב אבל ה 3.4 מספיק לרכב הזה (נהגתי בשתיהם).

פספסתי משהו?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה בדיוק יש להעדיף את ה3.4?

אני אשמח להרחיב את הדעת.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=323074

6 מקומות, לדוגמא... במקרה שלי זו הסיבה העיקרית להעדפת האימפלה על רכבים אחרים. חוץ מזה ממה שכתוב בדיון שם יכול להיות שדגם ה 3.8 הוא הבעייתי יותר מבחינת אמינות? הוזכר שם המושג "תקלות סדרתיות", נשמע קצת מפחיד.

אני מכיר אישית כמה אנשים שמחזיקים את דגם ה 3.4 ומכולם שמעתי רק דברים טובים על הרכב מבחינת אמינות ועלות אחזקה זולה (ביטוח זול מאוד יחסית וחלקים זולים) וגם צריכת הדלק הוגדרה כסבירה. מצד שני שמעתי מבעל המוסך שאני מטפל אצלו שהאימפלה יכולה להיות בעייתית אם מתגלות אצלה תקלות חמורות בגלל עלות העבודה על איזור המנוע שבנוי בצורה מסובכת ולא נוחה לעבודה, הוא המליץ לי שלא ללכת על האימפלה וגם לא על האלרו למשל, מאותה הסיבה. מה שגורם לי שוב לחשוב שאולי זה מסתדר עם ה "תקלות הסדרתיות" של דגם ה 3.8 שאולי הוא הסיבה לשם המפוקפק שיצא לאימפלה מבחינת אמינות (נדמה לי גם שה 3.8 הוא הדגם הנפוץ יותר...)

צריכת דלק בעיר עם מזגן ורגל לא ממש כבדה ולא ממש קלה באיזור 1-7.

מחוץ לעיר ניתן להגיע ל 1-11.

פחות או יותר תואם את מה שאני שמעתי, 1 ל 7-8 בתוך העיר ו 1 ל 10-11 בינעירוני.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שעד שנת 2003 ברוב רחבי ג'נרל מוטורס הייתה בעיה גם עם ה 3.4 וגם עם ה 3.8 עם אטם מנוע שעשו מפלסטיק ולכן הם נאכלו עלידי נוזל הקירור.

http://www.carcomplaints.com/Chevrolet/Impala/2003/engine/intake_manifold_gasket_failure.shtml

ופה גם אתה יכול לראות את התביעה של האנשים נגד החברה:

http://www.gmcanadiansettlement.ca/english/eng_home.htm

במידה ואתה מחפש אז קח את הרכב משנת 2004 ששם הבעיה אמורה הייתה להיפתר מכיוון ששמו אטם אחר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שעד שנת 2003 ברוב רחבי ג'נרל מוטורס הייתה בעיה גם עם ה 3.4 וגם עם ה 3.8 עם אטם מנוע שעשו מפלסטיק ולכן הם נאכלו עלידי נוזל הקירור.

http://www.carcomplaints.com/Chevrolet/Impala/2003/engine/intake_manifold_gasket_failure.shtml

ופה גם אתה יכול לראות את התביעה של האנשים נגד החברה:

http://www.gmcanadiansettlement.ca/english/eng_home.htm

במידה ואתה מחפש אז קח את הרכב משנת 2004 ששם הבעיה אמורה הייתה להיפתר מכיוון ששמו אטם אחר.

תודה.

וואו תודה רבה על המידע!! איזה קטע כי הגעתי דרך חיפוש בגוגל לעמוד הזה אבל ראיתי רק את ה 2004, איזה מזל :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2005 אני חושב תהיה יקרה לי מידי. גם בשביל ה 2004 נראה שאני אצטרך להשקיע קצת יותר ממה שתכננתי, התקציב שלי יהיה משהו כמו 40-45 וביד 2 מוכרים את רוב ה 2004 ב 50+ מחיר התחלתי. אני מניח שאני אוכל להשיג 2004 ב 45 פחות או יותר, אולי אצטרך להתפשר על רכב שהיה שכור בעבר או משהו כזה אבל כל עוד הקילומטראז' לא יהיה מוגזם, מאמין שאני אלך על זה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FWIW - דיברתי עם מישהו שהחזיק אימפלה 3.4 2004 במשך 4 שנים ושגם מבין משהו בתחזוקת רכב. הוא סיפר לי שצריכת הדלק העירונית הייתה 1 ל 7.5 בערך לפי מדידה (אהבתי את הדיוק על החצי...), בנסיעה עם מזגן לא איטית מידי אבל גם לא עם קיק-דאון כל דקה. בנסיעה בין-עירונית הצריכה הייתה 1 ל 11-12 תלוי באיזו מהירות. בקיצור הוא אמר לי שהיא לא צורכת כל כך הרבה יותר מהמזדה 3 הממוצעת... 1 ל 9~ משולב נשמע לי הוגן לגמריי עבור מנוע 3.4 ליטר, אפילו לא אגזים ואומר שזה הרבה יותר אופטימי ממה שחשבתי. :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...