Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק-אימפלה 3.4

vo364
שימו לב! השרשור הזה בן 4954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוא נסכם שזה גם עניין זה הרגשה.

אני לא אהבתי את הרכב הזה בכלל, במיוחד את כל מה שציינתי בעניין ההתנהגות.

אחרי שהרכב נמכר עברתי לקורולה 1600, שזה בהחלט לא רכב נהיגה, אבל היה לי הרבה יותר נעים בו, נכון שהוא בהחלט לא חזק כמוה אבל הרגשה הכללית הייתה טובה יותר. (והתוספת הייתה באזור ה 15 אלף שח) ובמקביל אליה היתה לי Wrx שנת 2001.

הקורולה היא רכב מצויין, אין ספק ועל סובארו WRX אין מה לדבר... מפתיע אותי שדווקא כבעלים של רכב ספורטיבי וחזק כזה אתה אמור להבין מאוד את המשמעות של מומנט ופחות להתרשם מנתוני הספק שמוצמדים לסלדי"ם גבוהים. :)

בכל אופן, אני אסכם מהצד שלי: כמו שכתבתי למעלה אני בן אדם עם רגליים על הקרקע ויחסית מאוד מחושב באופן כללי... אם לא הייתה לי סיבה טובה להחזיק אימפלה לא הייתי אפילו מעלה אותה בתור אפשרות, כמובן שאם היו לי 3 ילדים בלבד הייתי מסתפק באיזה יפנאומטית 1600 מרווחת או אולי הולך קצת יותר רחוק עד מכונית מנהלים לא יקרה מידי (סונטה או C5 משנתונים 2004/5 אולי). לדעתי אימפלה מתאימה או למשפחה כמו שלי עם 4 ילדים בדגם ה 6 מקומות או למבוגרים אמידים יחסית שרוצים קצת פינוק ויכולים להרשות לעצמם את האקסטרה הוצאה על דלק. לא חושב שזה רכב שמיועד לצעירים שרוצים לעשות קצת פוזה עם רכב מנהלים גדול ומרשים, מהר מאוד הפוזה הזאת תיעלם עם התדלוקים הראשונים :-P. אצלי בתקציב יכולתי להכניס או אימפלה או מיני-ואן משנתון בינוני (מישהו אמר קיה קרניבל שנת 2003 מהשכרה לשעבר עם 200K ק"מ ב 50K ש"ח :-P) ולי הבחירה הייתה ברורה ומיידית. אשתי עד היום מסתלבטת עלי שאני כנראה האדם היחיד בארץ שקנה אימפלה באמת כדי להכניס 6 נפשות בפנים אבל גם אם זה נכון, שיהיה... לי לא אכפת. ממה שקראתי בארה"ב וקנדה זה רכב שמשמש הרבה משפחות בגלל המרווח והמקום הנוסף.

תודה בכל אופן ולמרות הויכוחים, היה מעניין. :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמת 6 נפשות נכנסים פנימה?

המושב הנוסף הוא באמת לאדם ולא ''ליופי''?

אני עומד בדיוק באותה דילמה,משפחה של שישה נפשות ותקציב שהוא גג 40K.

לא אכפת לי מדלק כי יש לי אופנוע בנוסף.

רק חבל שאין לרכב הנ''ל סאן רוף.

אתה יכול לכתוב עליו ביקורת קצרה?

תודה מראש ויום טוב.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט דיון מעניין.

תתחדש ותהנה ואני בטוח שכבר עכשיו אתה מאוד נהנה.

בשורה התחתונה אין רכב שיתן לך מה שהרכב הזה נותן בהתאם לצרכים שלך ולמחיר.

רק לגילוי נאות אומר שאני חובב רכב ונהיגה ספורטיבית בפרט ואף התמקצעתי בתחום.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת 6 נפשות נכנסים פנימה?

המושב הנוסף הוא באמת לאדם ולא ''ליופי''?

אני עומד בדיוק באותה דילמה,משפחה של שישה נפשות ותקציב שהוא גג 40K.

לא אכפת לי מדלק כי יש לי אופנוע בנוסף.

רק חבל שאין לרכב הנ''ל סאן רוף.

אתה יכול לכתוב עליו ביקורת קצרה?

תודה מראש ויום טוב.:-)

המושב הנוסף הוא מקדימה באמצע והילד שיושב שם צריך להיות לפחות בן 9, מבחינה חוקית. כעיקרון המושב הנ"ל "מחובר" למושב של הנהג (הדרך הכי נכונה לתאר את זה היא ככורסא רחבה כזאת, בערך פי 1.5 או 1.6 ממושב רגיל, של האימפלה שהוא גם ככה גדול יחסית לרוב הרכבים, ולמה אני בכלל מסתבך קח לינק תלחץ על ה view של 360 מעלות ותסתכל בעצמך: http://beta.edmunds.com/chevrolet/impala/2005/tmv-appraise.html?style=100379964), למי שמסתכל מבחוץ זה נראה מושב קטן כי המשענת שלו ממש דקה (כשמקפלים אותה זו המשענת יד, בעצם) אבל זה מספיק לילד (בתנאי שהוא לא שמון או רחב במיוחד) בגילאים 9-10.

לכתוב ביקורת קצרה? תסתכל בעמוד 3 של הדיון הזה. :)

יצחק תודה רבה :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...