Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונג קונג בייגין שנגחאי בשבועיים ריאלי או לוותר

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטיול הוא חלק מטיול גדול שמתחיל בהודו אולי יעבור בסינגפור דרך בנגקוק יהיה לי בער כ 20 יום בין סיום הודו לפעילות הבאה לכן המחשבה.כמובן שאם לחוץ אין לי בעיה לאלתר משהו אחר בתאילנד או שכנותיה אבל פשוט מעניין אותי לראות קצת גם סין.

כמו שכתוב בכותרת אין הכוונה לחרוש את סין אלה פשוט לראות את 3 היעדים למשל :

יומיים בהונגקונג 24 שעות רכבת לבייגין כ 6 ימים בייגין רכבת לשנגחאי 3 יום שנגחאי רכבת להונגקונג ומשם טיסה לבנגקוק.

מה אתם אומרים על מסלול כזה מומלץ או לחוץ מדי ?

תודה ולילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לבזבז יומיים על רכבות ?

במקום זה, תתחיל את הטיול שלך בשנחאי או בייג'ין ואז תגיע להונג קונג.

אם אתה מגיע להונג קונג אז קח בחשבון עוד יום במקאו (שעה מהונג קונג במעבורת ובהחלט שווה ביקור).

להונג קונג עצמה מספיק יומיים-שלושה (ברור שלא תספיק לראות הכל,אבל תבין את ה"עקרון").

קח בחשבון שאם אין לך מדריך דובר אנגלית או שאתה בעצמך יודע מנדרינית- יהיה לך קשה עד מאוד להסתדר בסין (קרי בייג'ין ושנחאי).

בהונג קונג אין בעייה להסתדר עם אנגלית.

בהצלחה

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם אין לך מדריך דובר אנגלית או שאתה בעצמך יודע מנדרינית- יהיה לך קשה עד מאוד להסתדר בסין (קרי בייג'ין ושנחאי).

תהנה:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי האולימפיאדה בייגין לא יותר קלה להסתדר בה ? הרי בכל צריך להיות באנגלית וגם את הסינים לימדו קצת אנגלית

במילה אחת- לא.

בסין קשה עד בלתי אפשרי להסתדר בלי אנגלית.

זה לא אומר שאי אפשר להסתדר בכלל,זה פשוט אומר שייקח לך רבע שעה להסביר לנהג מונית לאיפה אתה צריך להגיע (וגם זה אחרי ש-10 מוניות אחרות נסעו כי פשוט לא הבינו לאן אתה צריך לנסוע).

זה אומר שבכל בוקר אתה אמור לדעת בדיוק לאן אתה רוצה להגיע ולבקש מפקידת הקבלה המלון לרשום את שם האתר במנדרינית (וגם זה בהנחה ופקידת הקבלה יודעת אנגלית,אל תצחק,יש לפעמים משמרות שאף נציג במלון לא דובר אנגלית).

בקיצור, אפשר להסתדר,אבל זה לא פשוט בכלל,מנסיון.

הונג קונג זה לא סין,פה אפשר להסתדר ללא כל בעיה,גם במקאו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסין קשה להסתדר בלי סינית בסיסית.

למזלנו ברוב הספרי טיולים כתובים שמות האתרים גם בסינית, ככה שאתה יכול פשוט להראות את זה לנהג מונית.

יש גם מדריכים עם דברים בסיסיים נוספים בסוף שלהם.

ככה שזה אפשרי בהחלט.

לגבי הונג קונג - שם אפשר בהחלט להסתדר בקלות.

דווקא ממקאו אני לא נפלתי.

קח בחשבון שאתה צריך ויזה לסין.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע הונק קונג לא צריך ויזה ולסין כן אבל זה עולה 100 שקל נדמה לי.

אולי אני אבקר רק בהונקונג אם כי הציעו לי מסלולים בגבול סין הונגקונג כדי לא לנסוע רחוק . תודה בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...