Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בהזעקה הונדה סיווק 2002 אוטומט.

naorkicker2
שימו לב! השרשור הזה בן 5102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקעתי כשהמצבר מרוקן באוטו.הנעתי את האוטו בכבלים ולאחר מכן האזעקה התחילה להשתגע.עכשיו היא לא עובדת האוטו כל כמה שניות מפעיל 4 איטוטים ורק הנעילה מרכזית עובדת בלי חלונות.

מישהו יודע איך לאפס את האזעקה?

hu:pioneer 7800mp:comp front-infiniti refrance comp rear:sound strem rubicon. amp1:hifonics bxi6408 amp mono:hifonics 2008d class

sub:FI BTL 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנתק שוב מצבר לאחר תחבר תפתח אזקה דרך שלט תרשום קוד בקודן תניע אוטו חייב לעבוד עצלי גם היה אוטו בעיה כמה פעמים עשתי את זה עזר

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אזעקה שהגיע מהחברה.אני חושב היא של cobra אני מחר יגיע למפגש מקווה שמישהו יוכל לעזור לי.

hu:pioneer 7800mp:comp front-infiniti refrance comp rear:sound strem rubicon. amp1:hifonics bxi6408 amp mono:hifonics 2008d class

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי תודה רבה.ניתקתי את הצמה הראשית של האזעקה ל30 שניות בערך והחזרתי והכל הסתדר.

למי שיש הונדה סיווק 2002 הצמה הראשית של האזעקה נמצאת מתחת להגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנתק שוב מצבר לאחר תחבר תפתח אזקה דרך שלט תרשום קוד בקודן תניע אוטו חייב לעבוד עצלי גם היה אוטו בעיה כמה פעמים עשתי את זה עזר

יש לי גם הונדה סיויק 2002 וזה עזר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת להגה יש איזה פאנל שנפתח על ידי סיבוב של שני ידיות כאלה, תפתח את זה ותחפש שם את הפיוז של האזעקה.

זה אמור להיות בתוך קופסא מלבנית שחורה כזאת עם פיוז אדום, תוציא את הפיוז לכמה שניות והכל יסתדר, רק תוודא קודם שהמפתח לא בסוויץ.

בהצלחה!

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוך קופסא מלבנית שחורה כזאת עם פיוז אדום, תוציא את הפיוז לכמה שניות והכל יסתדר, רק תוודא קודם שהמפתח לא בסוויץ.

יש הרבה פיוזים אדומים כל צבה מגדיר כמה אמפר פיוז.

רשום בספר של הונדה מה כל פיוז וגם כאשר אתה פותח קופסה שחורה מאחורה גם רשום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה טעות שלי,

אתה אמור למצוא את הפיוז של שמחובר אך ורק לאזעקה, הוא לא נמצא בקופסאת הפיוזים עם כל שאר הפיוזים של הרכב.

אאל"ט הוא מחובר למוח של האזעקה ואז לסוויץ'

אני מדבר מתוך ניסיון עם אזעקה מקורית של הונדה שמגיעה עם הרכב.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...