Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נעשה ביום שאחרי לוי יצחק ?

חן פרחי
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי כאן מספר שרשורים שנוגעים לקןדש הקודשים - מחירון הרכב של השמאי, ירום הודו לוי יצחק.

אבל מה לעשות, אפילו לוי יצחק הוא בשר ודם, וידוע לכל שכל חי יאסף אל אבותיו בשלב זה או אחר, אפילו אם כל שוק המשומשות כורע ברך לפניו, ולוי יצחק איננו נער עוד.

ברור שאיזשהוא גוף יצטרך לקבוע את ערך המכוניות המשומשות, אם לא לעסקאות המבוצעות בשטח, לפחות לצורך פיצוי מחברות הביטוח.

מסקרן אותי באמת מי יטול את הפיקוד, ועל מי יהיה לנו להתלונן ולהלין..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלוי יצחק ילך לעולמו יש לו יורשים משום מה. ידוע לי שיש לו בן או שניים הם יכולים להמשיך את מורשת

לוי יצחק.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה המעניינת היא האם ימשיכו להיתייחס למחירון כאל אורים ותומים, לפחות עבור ציי הרכב להם הוא מהווה בעצם מעין "תעודת ביטוח" פיננסית ולחברות הביטוח שמשלמות פיצוי כספי על פי הערכותיו או גחמותיו ?

או שבכל זאת יש סיכוי למחירון של יד 2 שהולך וצובר תאוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע שום דבר על לוי יצחק, אבל לדעתי הוא לא יותר ממותג. קשה לי להאמין שבאמת אותו לוי יצחק ממשיך לכתוב בעצמו את המחירון (

Uno Turbo כתב: לא יודע, לשמוע גבר אומר: אוטו קטו ואדום, עושה לי קצת צמרמורת :smile:. alexk כתב: כשאתה אומר צמרמורת אתה מתכוון לרטט במקומות מסוימים בגוף? כי אם כן, יש פורומים אחרים בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היום הקונצנזיוס של האיש נסדק קשות.

נכון להיום, הרבה מאוד אנשים מתייחסים למחירון הרכב של יד2 כמחירון הרשמי.

לוי יצחק הרגיש את הסכין על הצוואר והזמין איזה כתבה יחצנית בחדשות ערוץ עשר ביום שבת בה הוא מנסה לפאר ולשבח את השיטה שלו ובד בבד להסביר לכל העולם כמה "מושחתים" לכאורה יד2.

אפילו הכתבה הזו הוציאה אותו רע.

בכתבה מראים חלק מהשיטות ה"מתוחכמות" שלו לקביעת מחיר הרכב. מראים שתי נשים מגיעות למכון בדיקה ושואלת את הבודק של מי הרכב הזה ? כמה שווה? כמה סגרתם ? יעני, חוקרים סמויים שעושים מחקר על השוק.

בכתבה רואים שחלק ניכר מקביעת מחירו של רכב נגזר מעסקאות שמתבצעות בשוק הליסינג ועלידי סוחרים, לא פלא שרכבים אלו נהנים ממחיר שוק גבוה יותר.

בקיצר, לדעתי תוך חודשים ספורים הקונצזיוס יישבר סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לבשר את החדשות הרעות, אבל המונופול הזה לא הולך להישבר מהר כל כך.

שוחחתי עם שני שמאים בחברת ביטוח והם אומרים שהחלטת איגוד השמאים לעבוד עם מחירון יד2 לא מחייבת את השמאים והם ממשיכים לעבוד עם לוי יצחק.

אני נתקל כל הזמן בעיוותים (מרצדס 320S עולה הרבה יותר מ 430S, קופה C180 עולה יותר מ C200, ב.מ.וו. סדרה 3 קופצת בחדות בין השנים 2004 ל 2005, כי אדון לוי יצחק לא יודע שבחלק מ 2005 עדיין נמכר הדגם הקודם), אבל אין מה לעשות ככה עובד השוק והוא ימשיך לעבוד כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפחות מהמקווים כי ימיו של לוי יצחק יגמרו ויעברו מהעולם כמו ימיהם

של מונופולים מטעים ווטועים שונים שפקדו את מדינת ישראל והעולם.

פשוט נמאס לי להתחכות אחר גחמותיהם של לוי יצחק למיניהם שמחליטים בכמה אני אמכור את רכבי

ללא שום הצדקה שניתן להעלות אותה על הדעת.

נהנתי לראות את הכתבה כי אני מאמין שכמו שאמר קודמי את הנזק לשמו הוא רק הגביר ולא

הקטין כמו שציפה שיקרה.

כיום: סקודה סופרב 2013 (שטים לנו בהנאה)

רנו קליאו ספורט 2.0

סיאט איביזה Turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה מראים חלק מהשיטות ה"מתוחכמות" שלו לקביעת מחיר הרכב. מראים שתי נשים מגיעות למכון בדיקה ושואלת את הבודק של מי הרכב הזה ? כמה שווה? כמה סגרתם ? יעני, חוקרים סמויים שעושים מחקר על השוק.

.

"אחלה" שיטה. (שלא שווה כלום)

היום מכרתי את הרכב שלי.

כשהיינו במכון הבדיקה: בא איזה נודניק שאל בכמה מכרתי, זרקתי לו סתם מספר שיעזוב אותי בשקט.

לך תבנה על זה מחירון עכשיו :)

מה שכן, זה יוצר בעיה חמורה במכירה וקניה של רכב חדש כי חלק דורשים יד 2, חלק דורשים לוי יצחק ואם אתה דורש יד 2 - עושים לך פרצופים (ברוב המקרים יד 2 יותר גבוה).

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף לקודמיי, באמת הגיע העת שימיו של "מחירון הרכב - לוי יצחק" יגמרו.

נמאס מכך שאדם שפועל על פי אינטרסים פרטיים שלו (אל תשכחו, מדובר בחברה פרטית) מכתיב לכולנו את השוק.

כולי תקווה שבמהרה יעלם מחירון לוי יצחק ומהאיזור.

בכל מקרה, הבינאדם כבר עשה את הכסף שלו על חשבוננו, והרבה כסף.

סער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף לקודמיי, באמת הגיע העת שימיו של "מחירון הרכב - לוי יצחק" יגמרו.

נמאס מכך שאדם שפועל על פי אינטרסים פרטיים שלו (אל תשכחו, מדובר בחברה פרטית) מכתיב לכולנו את השוק.

כולי תקווה שבמהרה יעלם מחירון לוי יצחק ומהאיזור.

נניח שלוי יצחק חלף עבר מהעולם.

על סמך מה יקבעו את ערכן של המכוניות, ולו רק לצורך פיצוי ביטוחי במקרה של אובדן כללי ?

תמיד יהיה צורך במחירון, לפחות ב 7-8 שנים לחיי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי שונה:

לזכותו של לוי יצחק יאמר שהוא הצליח לרכז סביבו קונצנזיוס שלפיו כל השוק מתיישר, אין זה פשוט כלל ועיקר.

כבר היום כשמתחרה צעיר מנסה לתפוס את מקומו של לוי, אנו רואים את אי השקט שמתעורר בשוק, ההוא מקבל רק את לוי והשני רק את יד 2.

כשלוי הנפיק בדגמים מסוימים מחירים הזויים אז השוק הגיב בהתאם וניפק ערך אחר לעיסקאות, מוכר לא ימכור את רכבו אם יחשוב שהמחיר איננו בגבולות הסביר וכך גם הקונה שלא ימהר לשחרר כסף.

לכן ברוב המיקרים והדגמים המחירון של לוי משקף מחיר מתקבל על הדעת.

די ברור שהמחירון ניפק גם מחירים הזויים, בנוסף אינני מאמין שלוי איננו נתון ללחצים שגורמים לו להזיז את המחירון.

אז מה? אתם באמת חושבים שבמחירון החדש לא תהיינה תופעות כאלו? אתם חושבים שעל עורכי המחירון החדש לא יופעלו לחצים שהם עדיין לא יודעים איך להתמודד איתם?

לפעמים עדיף לחיות במחיצותו של אריה זקן ושבע ולא עם אריה צעיר ורעב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל חושב שאם לא היה קיים לוי יצחק , לא היה קיים YAD2 כי המחירים שם הם זהים בהרבה מקרים,

ובמקרים אחרים עוברים FINE TUNING לפי המחירים במודעות בYAD2 והעובדה ששואלים אותך בכמה מכרת כשהמודעה יורדת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...