Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים ספורטיביים איכותיים במידה 225.45R17

שימו לב! השרשור הזה בן 4105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה היחידה בצמיגים ששמת היא שהם מתייבשים ממש מהר.

עם קצת נהיגה ספורטיבית ועוד 10 אלף ק"מ הרכב כבר לא יאחוז בצורה ספורטיבית...

חוץ מזה הם אחלה! גם המחיר.

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוא נחיה ונראה.

הפרוקסס4 לדוגמא : החזיקו אצלי כמעט 3 שנים ללא התייבשות והחלפתי אותם בעקבות חתך באחד הצמיגים שלא היה ניתן לתיקון.

אצל חברים עם T1R שכבר עברו יותר ק"מ ממה שציינת לא רואים סימני יובש...

הרכב שלי כרגע לא רואה שמש מלבד במהלך נסיעה של חצי שעה בחוץ בבוקר ככה שאני בטוח שזה יתרום למצב הצמיגים.

הפרמטר שקשור ליובש הוא גיל הצמיג, שחיקה זה כבר סיפור אחר ותלוי בצורת נהיגה אפשר לגמור צמיג גם אחרי 1K של נהיגה ספורטיבית :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא מתיבשים מהר,הם משתפשפים מהר מאוד בנהיגה חזקה,ואז באמת מרגישים ירידה חזקה באחיזה.

אבל עדין הם שווים את הכסף,וזה מנסיון של 4 סטים בשנתיים.

אני גומר אותם הרבה לפני שהם מתיבשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש!

ממליץ לך להרים לחץ אויר בכ-15% מהמלצת יצרן מקדימה - כדי למנוע שחיקת כתפיים ולשפר צריכת דלק. שים לב שעדיין כל שטח המגע הרוחבי יהיה על הקרקע.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

טוב, אז אחרי קצת פחות משנה וחצי ויותר מ25 אלף ק"מ + כמה ימי מסלול הגיע הזמן לעדכן :

על הצמיגים לא נראים שום סימני יובש.

הכתפיים של הקדמיים כבר לא מה שהיו וכמובן האחיזה שלהם פחתה אבל עדיין מספקים את הסחורה,עם זאת אני כבר מתחיל לחשוב על החלפה של הקדמיים אם לא כל הרביעייה.

סה"כ אני מאוד מרוצה מהצמיגים ורוב הסיכויים שארכיב זהים אבל אני לא פוסל התנסות בדגם של יצרן אחר במידה וגם כעת הם מגיעים בכמות מוגבלת לארץ וקשה להשיגם.

מישהו יכול קצת לעדכן על המתרחש בסגמנט הזה של הצמיגים פלוס מחירים (רצוי במידה הזו) ?

מאז הבירור ההוא לפני כשנה וחצי לא בדקתי מחירים ולא התעדכנתי מה הולך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הs.drive מאוד מומלצים אייל.

יש לי מידה כמו שלך והם עלו לי 580 ש"ח לצמיג, רכשתי רבעיה.

אני יותר אוהב אותם מאשר את הטויו שהיו לי על האיביזה(הרכב הקודם) ששם הרגשתי פחות בטוח מאשר עם היוקוהומה.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 14,000 ק"מ על R1R (הם במצב מצויין) אני חושב שזה בזבוז לשים על האוטו שלך צמיג כמו T1R.

תשקיע עוד קצת ותשים ADVAN NEOVA AD08, הצמיג הבא שלי ללא ספק בכלל, ואז תבין עד כמה ה-T1R בינוני.

attachment.php?attachmentid=159823&stc=1&d=1271938740

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, בימינו אלו כל הצמיגים התייקרו ובפער די מורגש - בעיקר הטויו, שהיו זולים ואטרקטיביים ביחס למתחרים.

בעבר היה פער מוחשי בין מחיר ה-T1R ל-S.DRIVE, וכעת הפער זניח, ואין ספק שהייתי בוחר ב-Yoko'.

לדעתי סמי-סליקס זה קצת אוברקיל, אלא אם יש באמתחתך שלל סוסים ואתה מתגרזן מידי יום ביומו, ואני בספק לגבי זה.

הייתי בודק את ה-Yoko Advan SPORT, הם עולים (לפחות עלו - בזמנו - כשבדקתי לך) קצת יותר מה-S.DRIVE.

יוני, שתטחן מידי יום את כבישי הנהיגה ידועים (סטלביו פאס / פורדוי פאס / גרנדה פאס / רינג / גרוסגלוקנר) - במהירויות לא חוקיות בעליל, נוכל לדבר על הצורך והדרישה לסמי-סליקס.

ליום יום הסמי-סליקס הם בחירה גרועה מבחינת נוחות ורמת הרעש, ואתה הסכמת לגבי זה. להכל אפשר להתרגל (רעש / נוחות), השאלה היא ברצון של בעל הרכב...

ורק שתדע שהדבר היחיד שטוב בסוויפט סטייג' 2 - ברינג - זאת האחיזה הבלתי נתפסת של הטויו R888.

כמה חבל שבתחילת היום המסלול היה רטוב להחריד והם היו חסרי כל אחיזה :lol:

אייל, דבר איתי אם תצטרך עזרה - גם אני אזדקק לצמיגים בקרוב, הקונטי' PC2 שלי די שחוטים אחרי 20K, ואני מתחבט מה לקנות (או מה יבוא קודם - צמיגים חדשים או החלפת אוטו :wink:).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סמי-סליק! זה צמיג אקסטרים פרפורמנס לכל דבר. גם ה-R1R הוא אקסטרים.

הוא אמנם מרעיש כמו R1R (בהחלט נסבל, ואני אחד שרעש מפריע לו) אבל ממש לא כמו R888 שהוא סמי סליק ומרעיש בטירוף!

"מקדם השחיקה", למרות שזה נתון לא הכי אמין אבל זה נתון מפי אותו היצרן, של ADVAN SPORT ושל NEOVA AD08 זהה והוא 180.

ניסיתי את שני הדגמים הללו, שניהם על אותה BMW 530I, ופשוט אין שום קשר. ה-NEOVA טובים משמעותית (לא בדקתי בגשם).

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

R1R הוא לא אופציה.

כל עוד רובה המכריע של הנסועה על כבישים רגילים , אין לי שום סיבה ללכת על R1R.

אני מכיר את היתרונות שלו , אבל אני גם מכיר את החסרונות שלו.

כפי שאמרת : לא בדקת בגשם.

אוראל, מה זה התייקרו?

נכון לבירור האחרון שערכתי ה T1R התייקרו לאיזור ה600-650 ליחידה במידה שלי.

כרגע אני חושב להכניס לרשימה גם את הדנלופ ספורט מקס שהיו על הרכב שלי במקור וסיפקו את הסחורה (אבל יותר יקרים משמעותית מ T1R)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, תשקול בחיוב את היוקוהומה s.drive.

advan sport עולים 850 במידה הזאת! זה שחיטה.

אשקול בחיוב. יש לך כאלה על השירוקו ?

בואו ואהיה ספציפי : אני מעוניין בצמיגים עם TRED שלא נופל מ250. לא בא לי להחליף כל יומיים ואני מספיק מנוסה כדי לדעת מה מתאים לשימושים שלי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...