Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מייל שקיבלתי - קורס נהיגת מירוצים של ממ"י

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעולם לא הדרכתי בממ"י - הייתי חלק מצוות הניהול לפני כ 5 שנים.

האמת שלי היא די פשוטה - מי שבא לתרום כפי יכולתו לא צריך לקבל כל התנהגות כמובנת מאלייה ,רק לשם קידוש המטרה.

אני לא בא לזרוק רפש על אף אחד - רק להצביע על עובדות חותכות שאולי פותח השרשור לא שם לב אליהן...תמיד אותן תגובות ואותו טון דיבור מאותם אנשים ...שכל אחד ינהל את "החברה" שלו כראות עיניו.

אני גם מעולם לא הצבעתי על שום קשר בין IRDA לבין ממ"י - זו כבר גרסא עקומה שלכם למה שנכתב...

רויקו זה לא היה מכווון אליך.

מי שזה כוון אליו כבר מתכתב איתי בנושא בפרטי.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני אמנם הדרכתי כמה קורסים, אבל כפי שהבהרתי לאלון הכוונה שלי הייתה לא לברוך שליט וממ"י אלא דווקא לאותם חברים קבועים בשרשורים שבד"כ מצליחים (בכוונה או שלא) להפוך אותם למגעילים קצת :roll:

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלי היא לדבריו של מישל

ברמה העקרונית של למידה של כל תחום שהוא, כל שכן תחום נהיגה, הלימוד המיטבי יהיה תמיד בהשתלמות מסודרת.

השתלמות שהוגדרו לה מטרת על ומטרות ביניים, לקח והשג נדרשים, יכולת מדידה (לא מדידת זמנים, אלא מדידה ובקרה תוך כדי ההשתלמות ובדיקה אם המטרות מושגות), תוכן מובנה מהקל אל הכבד מהבסיסי למורכב, אפשרות לפידבק אישי ולהתקדמות אישית של כל חניך בהתאם לקצב הלימוד שלו וכדומה...

לימוד כזה במוסד מסודר מקצועי ומאורגן, עם יכולות הדרכה גבוהות של המדריכים, כלי רכב טובים, תמהיל נכון של עיוני ומעשי, רמת בטיחות גבוהה. זה המקום הטוב ביותר ללמוד בו. ואיפה המוסד הזה נמצא - כל אחד שיבדוק בעצמו (אם בכלל יש כזה).

אגב, המדריך הטוב ביותר הוא לא בהכרח הנהג הטוב ביותר. אני מכיר נהגים מעולים ומוכשרים, וירטואוזים מדהימים, שאין להם את היכולות להדריך אחרים בצורה מיטבית. והפוך מדריכים מעולים שמעולם לא היו ולא יהיו הנהגים הטובים ביותר, אבל יש להם יכולת נדירה להעביר את הידע, ללמד ולאמן אחרים.

חברים שיעזרו לך ללמוד? זה יפה מאוד, אבל זה חלקי, זה לא מסודר ומובנה, זה לא תמיד מסתדר בגלל בעיות אגו (של התלמיד או של המלמדים), זה לא מגיע מסודר, זה קצת תהיום וקצת בעוד שבוע, זה דעות מנוגדות ומבלבלות כי לכל אחד יש גישה קצת שונה, זה רק בערך כזה...

ואני לא מטיל ספק או מפקפק באף חבר כזה שרוצה ללמד אחרים, אני גם לא מטיל ספק בתוכנית של ממ"י, או בברוך שליט חלילה. לא כי התוכנית טובה או לא טובה, פשוט לא נתתי על כך את דעתי ובכלל קטונתי מלהעביר ביקורת כזו. ובטח שלא על סמך טקסט קצר ולא מפורט של קורס מוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...