Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי להתקין כספת למחשב של סקודה חדשה?

309
שימו לב! השרשור הזה בן 4666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הורי קונים סקודה פביה חדשה.

בסוכנות הציעו להתקין קודנית וכספת. מאחר וסקודה רכב גניב יחסית, האם זה כדאי?

למישהו יש תמונה של כספת מורכבת?

האם כספת לא גורמת להתחממות של מחשב? (אני מניח שהיא סגורה מכל כיוון ולכן אין איוורור)

איך מורידים כספת אם צריך לבצע תיקון של מחשב?

בעד הרכבה:

שקט נפשי שהותקן מירב המיגון הקיים. (למעט כמובן איטוראן, שזה מוגזם לרכב מסוג זה)

כל חברות ביטוח יבטחו את הרכב ופרמיה אמורה להיות נמוכה יותר.

נגד:

התערבות במכלולים מקוריים של הרכב

עלות נוספת

לא ברורה יעילות של המיגון זה

עוד משהו שפיספסתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שתשלמו פרמיה יותר נמוכה.

רוב החברות לא דורשות יותר מקודנית, ואם אין פרמייה משמעותית יותר נמוכה - אישית - לא הייתי נותן לעשות כאלו התקנות מקומיות.

ואם יגנבו - אז שיגנבו - לכן יש מקיף , ובמיוחד ברכב חדש יש סעיף של חדש במקרה של גניבה בשנה הראשונה - שיהיה לבריאות.

ליביו (שסתם לדוגמא אצלי בקופרה אין דרישת מיגון בכלל).

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני לא תמיד מצליחים לגנוב את הרכב אבל הנזק לחיווט ולמחשב עצום, אז נכון שיש ביטוח מקיף גם על צרות כאלה, אבל מה יהיה ערך הרכב לאחר שחשמלאי יצטרך לתקן את המחשב והחיווט אליו, חוצמזה זה לא כיף שגונבים לך רכב גם כשיש מקיף, אל תשכח שיש השתתפות עצמית, והריצה לחפש רכב חדש.

אני בעד ההתקנה כל עוד היא לא מחבלת ממשית ברכב ומבוצעת בצורה יעילה ונכונה.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוצמזה זה לא כיף שגונבים לך רכב גם כשיש מקיף, אל תשכח שיש השתתפות עצמית, והריצה לחפש רכב חדש.

אני בעד ההתקנה כל עוד היא לא מחבלת ממשית ברכב ומבוצעת בצורה יעילה ונכונה.

אני גם בדעה הזאת, למרות שיש ביטוח מקיף הוא לא חוסך טרחה במקרה של גניבה.

אבל איך יודעים שהתקנת כספת לא תפגע ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש שיראו לך במה מדובר, אני לא מאמין שהחברה תתקין משהו שיזיק לרכב, אל תשכח שאם המחשב ידפק בגללם הם יצטרכו לתת לך גיבוי במשך 3 שנים.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

סורי על הבורות, אבל מה זה כספת לאוטו?

בס"ד!! אני 0 והשם אחד ביחד שתינו 10!!! שעת האפס 2 - צפיה והורדה ישירה (סרט חינמי)

Subaru B3 2009 :-PHU: Necvox HQ4 SPEAKERS: focal k2p, Rockford preimer SUB: MTX AUDIO Magber: Rotech RTC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

הרכבים של היום מוגנים עם אמובילייזר מקורי של יצרן הרכב

ששולל הנעה אם אין זיהוי של השבב שנמצא בתוך כל מפתח של הרכב ,

כדי לגנוב את הרכב הגנב מגיע עם מחשב "פרוץ "של אותו הרכב שהוא מתכנן לגנוב

ומחליף בין המחשבים (מנתק את המקורי ומרכיב את שלו) המחשב שלו לא מבקש "זיהוי "

של המפתח ולכן הרכב מניע וניתן לגנוב אותו ,ישנה שיטה פשוטה יותר זה להגיע לרכב עם

סט הנעה כלומר מחשב ,מפענח,ושבב של רכב אחר שכולם מתאימים וביחד הם בעצם

מדמים מצב נורמלי שהמחשב מזהה את המפתח דרך המפענח (המפענח לעיתים הוא הלוח שעונים עצמו).

הכספת הינה קופסת מתכת שמונעת מהגנב להגיע למחבר המחשב כדי לנתק אותו ולחבר את שלו .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אספר מנסיון המשפחתי שלנו בכל הקשור לכספות (כל הרכבים מבית VAG):

יש לנו רכב בנזין שלא שמנו לו כספת כי ממילא לא יפריע לנו אם יגנב או לא- השוק מלא במציאות בעלות מנוע בנזין.

אך יש לנו במשפחה עוד 5 רכבי דיזל- שהם לחמניות חמות בקרב גנבי הרכב, ובהיסטוריה היו עוד 2.

הראשון שהיה לנו היה בלי כספת ונגנב בנסיון הראשון.

באחרים התקנו בעצמנו כספות עם מנעול שבחרנו וכו' (יש רתך במשפחה שעשה לנו כספות טובות). מאז ההתקנה, היו 6 נסיונות פריצה לאחד הרכבים אך לא הצליחו לגנוב (יותר מדויק- התייאשו על ההתחלה).

לרכב אחר נפרץ פעם אחת, אך בגלל הכספת הוא לא נגנב, אך ימים ספורים לאחר מכן הגיעו עם סט הנעה (כמו שרון כתב בהודעתו) התניעו ונסעו להם, הרכב נעצר באחד המעברים לשטחים והוחזר לאחי ביחד עם הסט המדובר ועם לא מעט נזק לרכב.

אצלך זה צריך להיות החלטה ע"פ שיקולים שלך. אם הם רוצים את האוטו שלך וזה די נפוץ כשמדובר בדיזל- שום דבר לא יעמוד בדרכם. כספת טובה עבור נסיונות קטנים ומול גנבים "פשוטים" (שהם הרוב). אבל אל תתפלא אם ישאירו לך נזק לא קטן לרכב שזה אומר השבתה של הרכב לתקופה יחסית ארוכה עד לסיום התיקון, אך מצד שני למצוא רכב אחר במקום יכול להיות כאב ראש רציני ולא פחות קטן- ולכן אחי רצה את הרכב בחזרה למרות הנזק (הביטוח הציע או לוותר או לתקן) בגלל שקשה מאוד למצוא רכב דיזל משומש עם קילומטראז' נמוך ושמור.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בהחלט ,גם אני ממליץ על פיתרון עצמאי של מיגון המחשב ,

פיתרון כזה תמיד יהיה הפתעה לגנב שלא כמו כספת סטנדרטית

שאולי אותה הוא כבר מכיר .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

מדובר ברכב לא גניב יחסית אלא ברכב סופר גניב ואחד הרכבים היותר גניבים היום, חברות הביטוח או שמבקשות מחירים גבוהים מאוד לפוליסות או דורשות מיגונים ברמה יותר גבוהה ממה שציינת.

כאחד שמכיר את תחום הביטוח אנא לפני שאתה ממגן את הרכב אצל היבואן , פנה אל סוכן הביטוח שלך ותברר מה נדרש בפועל על ידי החברות ככה תדע בדיוק מה אתה צריך. וכן יש אפשרות מאוד לא מבוטלת שמספר חברות ידרשו מערכת איתור...

תתחדש אוטו לא רע בכלל:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע בנזין.

הורים שלי די מפחדים כי הם גרים בשכונת תפר בירושלים, בערך 2 דקות נסיעה מהמחסום.

לגבי התקנה עצמית, זה לא בשבילהם. אין ידע ואין כלים לביצוע עבודה כזאת. בנוסף היבואן יכול לבטל אחריות.

למישהו יש תמונה של כספת מורכבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך כדי להגיע למחשה הרכב בדגם הזה יש צורך לפרק את המגבים וחצי מהקיר אש וחוץ מזה גם אם יגיעו למחשב אין אפשרות לפרוץ את התוכנה מכיוון היא נותנת פולסים ללוח שעונים שלא כמו בדגם הקודם היא נתנה מתח קבוע והיה צורך רק להחליף את הציפ כאן אין אפשרות לגנוב רק עם גרר וגם אז יש לשחרר את ידית ההילוכים מתוך תא המנוע בקיצור אתה יכול לישון בשקט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול התקנה/שינוי הינה פתח לצרות בעתיד. בדגמים החדשים מחשב הרכב מתקשר עם מודול הגנה נוסף לכן מי שמנסה לגנוב צריך להצטייד בציוד יחסית מתוחכם.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצתי - תתרחק מזה. יש לי את השטות הזאת והיא מתכון לצרות, בעיקר עם איכות ההתקנות המקומיות "המצויינת" שבארצנו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...