Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RR ותאימות למערכות הפעלה שונות

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 5162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צביקה, למה לא ללכת עם הלב ? :)

אני אישית לא מוצא עיניין בהייברנט, יש לי גירסה של XP (אם מישהו רוצה שרק יבקש) שעולה במהירות של 13 שניות על השעון !

משהו קרנף בין קרנפים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה על הרמז :-D

אני הולך לבקש עוד הרבה דברים עם הזמן :-P

אבל אני אתחיל לעבוד על הפרוייקט הזה אולי בעוד חודשיים, אני עכשיו בשלב הרחרוחים ובקרוב אני כנראה אתקין RR על הלפטופ בכדי להתנסות בתוכנה.

יש לכם המלצה ללינק להורדה של גרסא שכבר מקונפגת לXP SP3?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב זה הולך להיות ארוך אני אנסה לכסות את כל השאלות שעלו פה

נתחיל מהפשוטים

רדיו -

אין בארץ רדיו לוויני , dvb-t לא קולט רדיו

האופציות הנורמליות העומדות כיום לרדיו הם hqct שזה מקלט רדיו שנבנה במיוחד לאוטו , יש לו בעייה שהוא קצת מבוגבג לפעמים

או Visteon HDZ300/Directed DMHD1000 שהם יחידות רדיו חיצוניות שיכולות להתחבר למחשב בעזרת כבל שנבנה על ידי אחד מmp3car , היחידות מיועדות במקור לרדיו hd אבל קולטות גם fm/am מצויין וגם תהיה מכוסה למקרה שבארץ יתחילו לשדר hd

ההמלצות הולכות היום על הvisteon/directed אבל קצת קשה למצוא מקום שישלח את זה לארץ ואם אני לא טועה הם לא כאלה זמינים גם ככה אז צריך לחפש טוב

הפשטת מערכת הפעלה -

עדיף לא להסתמך על שום דבר שמישהו עשה ולהוריד מערכת הפעלה שלמה ולהפשיט אותה עם nlite איך שאתה רוצה

הרבה נתקלו בבעיות אחרי שהורידו להם אופציות שחשובות להם מהמערכת כי אין ממש דרך להחזיר אותן..

7 או xp -

ההמלצה הגורפת היום היא ללכת על xp - פשוט כי כולם עובדים איתה , ומכירים כל שטיק שבה

את ה7 לא יודעים ממש עדיין לקנפג להרצה מהירה , יכולות להיות כל מיני בעיות תאימות כאלה ואחרות

וxp גם יותר מהירה אני חושב..

תעשה חיפוש בmp3car על windows 7 , כבר אנשים ניסו וחוו את הרשמים שלהם

linux -

יש frontendים מיוחדים שנבנו על לינוקס , וחלקם אפילו משמשים כמערכת הפעלה עצמה

אם לא אכפת לך לוותר על gui כמו שאפשר להשיג בrr וcf אז לך על זה..

rr לא עובד על linux

יש בתהליך כרגע כמה fe חדשים שיעבדו על מס' פלטפורמות ויהוו התקדמות טכנלוגית חשובה לעומת rr/cf וכו'

gps -

אין שום בעייה עם hibernate וgps ספציפית

יש רכיבי usb שלא עובדים בhibernate ( בעיות דרייברים )

לרוב זה ניתן לפתירה בפשטות , לפעמים לא

הרוב ממליץ על GlobalSat BU-353 עד כמה שאני זוכר אז כנראה שאין איתו בעיות

hibernate -

אני לא רואה שום בעייה לעבוד במצב hibernate לאורך זמן , ההפך אני מעדיף אישית

אבל מה שבא לך כל עוד אתה מרוצה מזמני ההעלאה..

בנוסף יש לך פה אחלה 101 שיכוון אותך קצת לכל מיני דברים כללים

http://www.mp3car.com/vbulletin/newbie/128570-carpc-carputer-complete-guide.html

נראה לי שכיסיתי הכל לא? ח

אם פספסתי משהו תגיד

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן חן לך גוצי :-P

עברת על הדברים ממש מהר - בקשר לרדיו, נראה לי שאני אשאר עם הדונגל FM.AM הרגיל ואקווה לטוב.

אני מקווה שהדונגל הזה שווה משהו אחרת זה ממש לא טוב.

אז זה יהיה XP שאני אשפר בו עד כמה שאפשר את זמני העליה ביחד עם RR

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטן אופיר

אתה יכול להרחיב בנושא הרדיו? אני גם שוקל פרוייקט עתידי ולא רוצה להתקע בלי רדיו..

לגבי HQCT , קראתי קצת ב MP3CAR וממה שהבנתי מדובר על יחידה שאמנם מתחברת ב USB אבל מוציאה אודיו בצורה עצמאית לגמרי כלומר לא דרך הכרטיס קול ומתמשקת ל RR. הבנתי נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי

הדונגל עובד על הפנים

יש אנשים שהגיעו איתו לתוצאות סבירות אבל רובם מאוכזבים

הבעייה היא בהשראה שיוצר המחשב וgrounding דפוק

אני גם שאפתי להסתדר איתו אבל בינתיים זה no-go

האמת שאין לי צורך ברדיו אבל כשיהיה לי קצת כוח אני אנסה להסתדר איתו

מבטיח לעדכן אם התוצאות יהיו סבירות

תומר

כן היחידה מוציאה אודיו באופן עצמאי ואתה מחבר אותו לline in בכרטיס קול

אם אני לא טועה גם היחידות hd עובד ככה

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק ב HQCT שעובד לסירוגין (כל עדכון ל RR בזמן האחרון משנה איכשהו את השליטה ברדיו.) כשהוא כבר עובד, הקליטה סבבה לגמרי. הוא משמיע סאונד דרך יציאת LINE OUT בחיבור טורי (ממש כמו בחיבור CD לכרטיס קול באופן ישיר).

ת'אמת, בפועל אני לא מוצא צורך ו/או שימוש ברדיו. אבל טוב שיש.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי רדיו - אין לי מה להתקין CARPC ברכב, כל הפרוייקט הזה לא שווה אם ככה ואני אחזור לאן שהתחלתי וזה להביא רדיו דיסק DVD כלשהו עם יציאה דיגיטלית וכבל אופטי חמישה מטרים ובזה נגמר הסיפור.

אם הדונגל הזה לא שווה שום דבר אז חארם פשוט על כל המאמץ שלי.

מישהו ניסה למשוך את הדונגל הזה מחוץ לתא המטען יותר לכוון השמשה האחורית?

חוץ מהXENARC שהוא מאוד מאוד יקר - יש מסכי IN DASH זולים יותר עם רדיו מובנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי גם להוציא אותו מהרכב וגם לחבר אותו לאנטנה של האוטו

הקליטה מעולה יש פשוט יותר מדי רעשים ( הכוונה היא שהסיגנל טוב אבל לא שומעים כלום חוץ מרעש )

הפתרונות האחרים לא כל כך רחוקים במחירים שלהם

אני מאמין שאפשר למצוא יחידות כאלה בסביבות ה80 דולר , אם זה באמת חשוב לך אז זה לא כל כך הרבה הבדל לעומת 20 דולר של הדונגל

רוצה פתרון אבסולוטי?

שים אינטרנט סלולרי ותהנה מ100 אחוז קליטה כל הזמן ( כל עוד יש סלולרי כמובן :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה ניסיתי חיבור פרוביזורי (עוד לא עשיתי את זה קבוע)

של RADIOSHARK עם מגבר FM לרכב,

אני יכול להגיד שהתוצאות היו לרוחי לחלוטין,

צריך לבדוק את זה לאורך זמן אבל בנסיעה וחצי שעשיתי זה היה סבבה לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה

אני אשמח לראות את זה / לנסות את זה עם הדונגל שלי במפגש

איזה מגבר זה בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני מחכה לראות את זה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה פתרון אבסולוטי?

שים אינטרנט סלולרי ותהנה מ100 אחוז קליטה כל הזמן ( כל עוד יש סלולרי כמובן :) )

התחנות הישראליות משדרות בקצבים כ"כ נמוכים שעדיף לקחת פומפיה ולחבר אותה לאבי סינגולדה, ככה יש סיכוי שגם תצליח ליהנות.

מנסיון שעשיתי בעבר עם רדיו אינטרנטי, ויתרתי מהר מאוד על העניין ואני מעדיף לשמוע אחת לכמה זמן איזה הפרעה ולא את האיכות של הרדיו האינטרנטי הישראלי.

במקרה של תחנות חו"ל, חלקן משדר באיכות מאוד גבוהה וזה בהחלט שיקול.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורל - הצלת את הפרוייק :-P

הורדתי אתמול את הרייד-ראנר וסמלונים לטויוטה וכמה סקינים

נתחיל בהתקנה על גבי הלפטופ ונראה איך מתקדמים משם - ככה שכשאני כבר אגיע לעבודה על הCARPC עצמו אני אדע מה אני עושה.

אפרופו - מה זה הקטע הדבילי הזה שאני צריך כאילו לקנות את הרייד ראנר מהאתר שלהם למרות שהתוכנה היא בחינם לחלוטין - אני ממש הייתי צריך לעשות תהליך שלם של צ'ק אאווט

התוכנה מוגבלת בזמן לשימוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...