Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RR ותאימות למערכות הפעלה שונות

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 5154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 321
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה שיט, אני לא מצליח להוריד את הקבצים מהעבודה - אני שזו לא בעיה בקצבים עצמם.

אני אנסה שוב מהבית - נימי, תכין את המחשב שלך לUSB KEY שלי אם אני לא מצליח להוריד את הקבצים :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעלה את הת'רד מהאוב :-P

התקנתי אתמול בלפטופ (המודל הטכני לצורך העניין) את הIGO8 - העברתי את קבצי העברית, מפות, בניינים בתלת מימד, שפת דיבור ושפת כיתוב, נקודות עניין.

הבעיה היא שנראה לי שהסקין שאני משתמש בו כרגע לא יודע לקרוא אותיות עבריות

איזשהו סקין של טווינגו (רק השם עושה לי רע)

יש סקין מיוחד לשימוש לאותיות עבריות?

אני צריך לשנות משהו?

הדבר הכי מוזר זה שדווקא את העיר חולון - אני לא מסוגל להקליד לו באנגלית - הוא לא מקבל שום דבר שדומה לזה בכלל

כל השאר אני לבינתיים מצליח להגדיר והמפות נראות נכון.

המלצות לסקין?

המלצות לתמיכה בפונטים בעברית?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעייה עם הigo ועברית ( זאת בעצם הסיבה שאני לא משתמש בו )

עד כמה שאני זוכר הבעייה היא בחיפוש ערים ( צריך לבצע את החיפוש באנגלית )

השאלה היא אם גם במפה / חיפוש רחובות אתה לא יכול לראות עברית?

או שרק בחיפוש ערים כמו שציינתי מקודם?

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה זה גורל?

מה הופך אותה לעדיפה?

igo תקועה , קיימים המון חוסרים ובאגים בגירסא שיש ( וגם היא מוכחשת על ידי החברה )

sygic מתחדשת כל הזמן

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר החברה של sygic לא מצאתי תוכנה לXP רק לWIN MOBILE.

ישנה תוכנה גם לXP?

אצלי מותקנת הIGO8 והיא באמת מלאת באגים ולא נעים לעבוד איתה.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גרסא לxp

אבל היא לא משתחררת באופן ספציפי

עוד משהו טוב בה שהיא resizeable ולא צריך תוכנה חיצונית כמו mysize של igo

פה יש לך הכל :

http://www.digital-car.co.uk/forum/showthread.php?t=8718

תוריד את 7.50.514

אם אין לך כוח לחפש עכשיו מפות ושטויות פשוט תחכה למפגש אני אעביר לך את הגרסא שלי ( כולל מפות , poi , דיבור וכו' )

יש גם את גרסא rc12 ( הגרסא שעובדת עכשיו על מכשירי סימביאן טאצ' ) שהיא נראית ממש טובה אבל יש בעיה עם העברית בה , נצטרך לחכות שיפתרו את זה כנראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חשוב לישראלים שבינינו!!!

רבותי - יש בIGO8 גם חולון וגם רחובות 8)

פשוט תכתבו KHOLON

REHKHOVOT

KH זה "ח"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה נוספת -

אוקיי - רכשתי את הUSB RADIO של USB BRANDO - נראה לי להיט האנטנה שמחוברת למקלט.

עכשיו אני גם רואה שם את המקלט USB הבא:

http://www.usb.brando.com/usb-gps-receiver_p00842c035d015.html

זה לא המקלט של גלובל סאט אבל נראה שזה בדיוק אותו הצ'יפסט

sirf star III

היתרון שלהם הוא שהמחיר שלהם כולל משלוח בעצם כי הם עושים משלוח בין לאומי חינם עד סוף נובמבר.

כדאי להזמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו הוא נראה טוב ויחסית זול אבל מאחר והמחיר הוא +- זהה, אני לא מוצא טעם לחפש הרפתקאות ועדיף ללכת על בטוח. אני אפילו לא זוכר איז דגם יש לי, פשוט קניתי את זה שגורל המליץ עליו בזמנו, שווה כל שקל ועובד מהייברנייט כמו גדול. קולט לווינים בשניות.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע הוא שהצ'יפסט הוא אותו הצ'יפסט אז ככה שהמוצר אמור להיות זהה באמת או לפחות נתמך במלואו.

אני צריך לחשוב על זה :-P

את חולון ורחובות כבר מצאתי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בסדר בסדר אני אזמין את הGPS :-P

במשמרת לילה הקרובה שלי - זה יהיה הפיצוי על אובדן שעות שינה 8):?:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...