Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

RR ותאימות למערכות הפעלה שונות

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 5160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת עדכונים מהשטח - התקנתי את הRR על הלפטופ שלי (מסך 10 אינטש) וכבר בתור התחלה עם סקין בסיסי הוא עובד יפה מאוד בניגון מוזיקה, הרצת תמונות והפעלת בראוזר (למרות שאין לי כוונה לחבר אינטרנט ברכב - ממש ממש לא)

בהתחלה של הפרוייקט אני אשתמש בCARPC לדברים הבאים:

1. מוזיקה - לא בעיה גדולה כבר עובד.

2. רדיו - אין כרגע התקן אבל אני מתכוון לקנות את הרדיושארק.

3. GPS - גם, אין כרגע התקן אבל אני מתכוון להזמין את הגלובל סאט המומלץ בחום.

זהו! כרגע אני לא מעוניין בתוספות אחרות.

אני אשמח לטיפים לגבי -

1. איך מגדירים את הWINAMP להוציא PASSTRHOUGH ברגע שאני אשתמש בלוח אם עם היציאה הדיגיטלית.

2. האם צריך להגדיר משהו במיוחד בRR בשביל זה - כבר ראיתי אצלי שאני יכול גם להשתמש במאסטר ווליום וגם באחד של הווינאמפ.

3. סקינים מומלצים ונוחים.

4. איך לשים סמלון של טויוטה (כבר הורדתי את הסמלון).

5. האם יש הגדרות מיוחדות שאני צריך להגדיר עבור הרדיו והGPS?

6. תוכנה מומלצת לGPS לשימוש בארץ ומהיכן להוריד.

מחר אני מקווה שיהיה לי זמן להמשיך לחקור קצת את ההגדרות של התוכנה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אנסה לעזור עם התשובות

1.אני לא חושב שזה שייך לwinamp , עד כמה שאני זוכר זה דרך ההגדרות של הכרטיס קול

2.לא חושב שתהיה לך שליטה על הווליום במצב כזה אבל אני לא בטוח זה משהו שצריך לראות כשעושים

3.digital fx , elite lite , carwings , lsxvoid , bmv בקיצור יש לך סקשן שלם של סקינים תבחר מה שנראה לך

4.זה תלוי בסקין לא בתוכנה

5.הגדרות מיוחדות? אממ לא יותר מדי , זה דברים שמתעסקים איתם כבר כשיש לך את הרכיבים

6.יש 2 אופציות מרכזיות : igo8 וsygic

http://www.digital-car.co.uk/forum/forumdisplay.php?f=11

חוץ מזה תגיע למפגש עם dok תקבל כל מה שתרצה אני מאמין :)

למה דווקא radioshark?

לך על מקלט עם צ'יפ של silabs

מה שהרוב משתמש בו והסיכויים שהוא ימשיך להתמך גבוהים

rr לא מוגבלת בשימוש אבל כל כמה חודשים תהיה חייב לעדכן ( יופיע nag screen מציק כל פעם שתפעיל את התוכנה אם לא תעדכן )

והcheckout זה ככה תמיד , אני חושב שבאחד הסטיקיז' שלהם הם מסבירים למה אבל לא התעמקתי

רענן - לא הייתי מודע לזה , משום מה אני זוכר איכות סבבה

יהיה ממש גיאוני אם יקצו קצת רוחב פס בdvb-t לשידור תחנות רדיו מרכזיות

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ תודה אופיר.

אתמול האמת הורדתי כבר כמה סקינים ואחד מהם מצא חן בעיניי מאוד - אין ממש צורך לסמלון כבר

הקארווינגס ועוד איזה שני סקינים נחמדים שמצאתי הם הנבחרים נכון לעכשיו.

לגבי IGO8 - יש לי את המפות לארץ, אני אנסה להוריד מאימיול IGO8 לPC - אם אני לא אמצא אני אתחיל לחפור בת'רד שסיפקת.

לגבי רדיו עם צ'יפ של SILABS - יש לך לינק לאיביי או אתר שאפשר למצוא אותו בו? כמובן אני גם אחפש בעצמי.

סה"כ הפעלתי אתמול את הכל על הלפטופ והתוצאות היו טובות מאוד - רק שאין לי עדיין מקלט GPS, מקלט רדיו ותוכנת GPS.

אבל אני מניח שזה לא צריך להוות בעיה גדולה.

לגבי ספק כוח - יש סיבה שאני צריך לחשוש מספק כמו הM2? הוא מספק 160W ואני שואל את עצמי עם זה מספיק במידה ואני ארצה להביא צורב חיצוני USB דק - גם ככה אני צריך לקנות אחד בשביל הלפטופ שלי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הigo

כנס לdigital-car , זה המקור שלו לשימוש בcar-pc

דונגל רדיו עם צ'יפ של silabs

יש לך את הpcear מdx ( היה לי והרסתי אותו )

את הדונגל של ברנדו ( מה שיש לי כרגע באדיבות חגי )

והads אם אני לא טועה

לגבי ספק זה תלוי במערכת לרוב המערכות היום m2 יספיק אבל בכל זאת תוודא

חוץ מזה 2.5 וואט של הצורב החיצוני בטוח לא יעשו את ההבדל :)

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי - תודה.

בדקתי ומצאתי משהו שבשבילי הוא חדש - יש גרסא 2 לרדיו שארק

radioshark 2 באיביי

את הGPS רסיבר של גלובאלסאט אני אזמין כבר בתחילת חודש הבא.

אני אחפש עוד קצת לגבי דונגלים של רדיו - SILABS לבינתיים לא מצאתי משהו יישים במיוחד... אבל אני אנסה לפי PCEAR

הרכישה של ספק כוח תתבצע כנראה רק בתחילת ינואר ואז אני באמת אתחיל לעבוד על הCARPC עצמו

ברגע שאסיים אני אזמין מסך - אז אתם כנראה מבינים כמה זמן זה הולך לקחת...

ושוב - אני ממש בספק אם הפרוייקט הזה יותקן ברכב הנוכחי למרות שיש לי עוד קצת יותר משנה עד לסוף החוזה.

נ.ב - יש כל מיני מסכי INDASH שאפשר לקנות בסביבות ה250 דולר אבל הם לא של ליליפוט ובטח לא של זנארק - אני צריך לחשוש ממשהו?

מה אתם אומרים?

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313&_nkw=in+dash+vga&_sacat=See-All-Categories

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר תוך שנתיים שלוש אתה מתחיל בפרוייקט? אז עדיף שתבדוק שוב את האינפורמציה שקיבלת כאן. ייתכן וחלקה לא תהיה רלוונטית..:wink::-D

לגבי מסכים, ועוד כל מה שבא לך, גש לmp3car.com. מצד שני, אולי בעוד שנתיים יחליפו את שם האתר. תעקוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיקח חצי שנה עד שכל החלקים יהיו אצלי

אבל כבר בתחילת חודש הבא אני מתכוון להזמין את החלקים שחסרים בכדי להרים את המחשב בסביבה ביתית

ואת הרדיו והGPS אני יכול לבדוק ברכב בעזרת הלפטופ - לא בעיה מהבחינה הזו.

מצאתי דונגלים של PCEAR ואותם באמת גם שולחים לארץ

השאלה היא אם מישהו יודע אם הרדיושארק 2 קולט טוב יותר מהPCEAR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא בעוד שנתיים אההההה הטווח זמנים להקמה של הCARPC הוא במהלך השישה חודשים הקרובים

הCARPC יהיה מוכן הרבה לפני - אבל עד שכל החלקים, יותר נכון עד שהמסך יגיע זה יקח חצי שנה.

מבחינתי שהת'רד לא יהיה רלוונטי יותר - ברגע שהCARPC יעבוד אצלי, זה לא משהו שאני מתכנן לשנות עם הזמן אלא רק להוסיף למצבור המוזיקה שלו יותר קבצים וזה הכל.

אולי מצלמצת רוורס - אבל זה יהיה רלוונטי לדעתי גם בעוד עשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קי דוקי - אז אני כבר יודע מה הולך להיות חודש הבא :-P

תודה - לבינתיים אני אמשיך שאוכל להתקדם עם הנסיונות שלי ואח"כ אשאל כשיהיו שאלות נוספות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - בתקופה הקרובה משמע בתוך שבוע !! :x-mas:

http://forums.fluxmedia.net/news/7199-cf3-beta-enters-final-rtm-testing-phase.html#post53053

עניין של שבועיים-שלוש עד להופעת גרסה "חופשית" ברשת.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי - אפשר קישור להורדת RR ? :roll:

אלכס - הקישור כבר מצורף בת'רד הזה - בכל מקרה כשאתה מגיע לאתר עצמו - תביט בצד ימין למעלה - אתה תראה לינק קטן שרשום עליו download the software או משהו כזה.

הורדתי היום IGO8 לPC דרך האימיול והוא עולה ונראה שעובד

העברתי את הכיתוביות לאנגלית

אבל אני צריך עוד להוריד קבצי קול באנגלית ועברית ומפות עבריות - אני אנסה קודם כל את הקבצים שיש לי בGPS הרגיל שלי ונראה אם עובד או לא. מפות אני בטוח שיעבוד, קול, אני מאמין שמה שראיתי באתר של דיגיטל קאר יעבוד בשבילי.

זהו אחרי שהתוכנת GPS תהיה מוכנה אני בעצם עובר לשלב של "מודל טכני" בו אני כבר ארכוש את הדונגל רדיו והGPS בשביל להריץ הפעלה ראשונית דרך המחשב הנייד.

אם הכל יעבוד כמו שצריך אני אתחיל לעבוד על הCARPC עד שארכוש את המסך.

בכל מקרה אני מאמין שהבעיות המרגיזות שאני אתקל בהן במעבר לCARPC עצמו יהיו בעיות של רזולוציה, מיקומי המסכים וכמובן הגדרת הספק כוח והחיווט הדרוש - רכב ליסינג, אני עדיין שובר את הראש איפה למקם את הפאנל שליטה במחשב.

עריכה - מצאתי כבר קבצים להורדה של מפות ודיבור בעברית :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...