Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

אולי שיעשה בדיקה ויראה אם יש ERRORים עליו. מקסימום יזרוק לפח ואני הפסדתי 8 שקלים דמי דואר.

אני אעטוף בפצפצים כנדרש.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסר:

1. מגן מסך לגלקסי S4

2. תושבת טעינה לגלקסי S4 שמטעינה מכשיר וסוללה במקביל

3. כרטיס זכרון SDHC 4GB

4. לוח אם 915 של אסוס עם מעבד פנטיום 4 3.0GHZ ו2GB RAM, הלוח עם קבל מנופח אבל עובד תקין לחלוטין

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמעוניין בג'אנק שבתמונה לפני שאני זורק:

1) מקלדת PS2

2) טלפון שארק עתיק+מטען - אולי מישהו צריך באוסף.

3) 2 סוגרי מחברים (נקנה במקססטוק)

4) ראוטר VDSL סנצורילינק מקולקל, נשרף לו המעגל של הספק(באשמתי), אולי טוב בשביל פלסטיקים.

5) לפטופ אסוס עם לוח אם מקולקל, הגוף המסך המקלדת(באנגלית) והבטריה נשארו, כל השאר פירקתי עבור מחשב אחר.

6) איפוד מיני עם 4GB הרדדיסק, לא נעשה כמעט שימוש בו, אבל הבטריה די גמורה. (התקנתי rockbox עליו)

7) חישני רוורס ללא קידוח (קניתי מזמן באייבי ולא נעשה בהם שימוש)

8 ) בית מסנן מים +מסנן. קניתי ולא נעשה בזה שימוש (עלה 50 שקלים בחנות בארץ, אז כנראה זה סיני)

9) הפלסטיק של ידית הילוכים אוטומטית, לפיגו 307, קניתי באליאקספרס, עד שהגיע מסין, האוטו נמכר.

בנוסף אם למישהו יש צורב דיסקים תקין ללפטופ בעובי 12.7mm שהוא לא צריך, אני מעוניין.

שאלות בה"פ

giveaway.jpg

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצורב שאתה צריך זה SATA או IDE ללפטופ?

יש מצב שיש לי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצורב שאני צריך הוא sata עם מגש, בעובי 12.7mm.

הייתי בטוח שכל הצורבים הפנימיים שיש להם אותו עובי הם בדיוק באותם מידות לכל המחשבים. האם זה לא נכון?

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון, יש גם 9.5 מ"מ ואם אני זוכר טוב יש מידה אפילו קטנה יותר, משהו באיזור ה-7 מ"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה 4 מגזיני רכב ישנים-

שני אוטו, קאר אנד דרייבר, ב.מ.וו מגזין

ה"פ

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם למישהו יש משהו לעשות עם ניקון D40 ישנה אך במצב טוב? הבעיה - גוף בלבד, אז אפשר למצוא עדשת קיט שיש למישהו זרוקה באיזו מגירה ועדיין לצלם סבבה.

מבחינת שימוש היא כמעט חדשה לגמרי. ראתה שטח אבל לא משהו נורא.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...