Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה החדשה שלי יוצאת לדרך

JUNIOR 66
שימו לב! השרשור הזה בן 5190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישראל עזוב אתה ילד אין לך מספיק חשמל באוטו בישביל להדליק את המצת איך אתה רוצה להרים את כל המערכת הזאת וגם האוטו שלך כבר לא סוחב ניראה לי בסוף אתה תיקנה סוס שיסחוב אותך עם גנרטור ואת האוטו:-D:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 422
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עגלה עם סוסה, בשדה... :-D

הלוואי עליי כזאת עגלה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להבין, הכל טוב ויפה. בנייה מושקעת, רכיבים טובים.

אבל למה זה טוב!?( התוצאה של הכל ביחד) אתה שואף למשהו? או רק פשוט עוצמה?

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנסה להבין את ישראל.

הוא משוגע אמיתי - זה פשוט עושה לו את זה.

תאמין לי... אני חוסך לך כאן המון זיעה. :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה בדיוק הוא ישדרג? 8 לגטייה L8?

4 מידים של L4?

12 טוויטרים L1?

הוא יפשוט רגל גם אם הוא ימכור את הרכב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להבין, הכל טוב ויפה. בנייה מושקעת, רכיבים טובים.

אבל למה זה טוב!?( התוצאה של הכל ביחד) אתה שואף למשהו? או רק פשוט עוצמה?

אמיר

אמיר, בשילוש המילים "רק פשוט עוצמה", מונח הרבה מאד כסף, אנרגיות, עצבים, משאבים, זמן ויכולות.

יש הרבה מאד אנשים בעולם שהולכים רחוק הרבה יותר מישראל בשגעון לקבל הרבה מהסם הזה "רק פשוט עוצמה".:wink:

מעבר לזה יש את הלוק העצבני שמייחד אותו מכל רכב אחר כאן בארץ, נמתין בסבלנות לתוצאה הסופית ונעשה ביחד WOW.:-D

showoff זה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהתחביב הזה, רק שלכל אחד פרשנות משלו למושג..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

תתחדש נראה בן... עשית לבד את הטמבון? אם כן אני צריך לשבת איתך לשיחה צפופה.

מצחיק תמונות של טמבון באשכול אודיו.:lol:

יאללה ישראל בלאגן.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה בדיוק הוא ישדרג? 8 לגטייה L8?

4 מידים של L4?

12 טוויטרים L1?

הוא יפשוט רגל גם אם הוא ימכור את הרכב :lol:

אדי עידכון קטן בישבילך הוופרים של האלייט הולכים לפנסיה ואת מקומם יתפסו 8 נחמדים קטנים ורעים :-)

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...