Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה החדשה שלי יוצאת לדרך

JUNIOR 66
שימו לב! השרשור הזה בן 5200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שאם הגעת למצב שאתה לא ישן בלילה, עדיף שתעשה ביטוח או שתעזוב את התחביב - יש דברים, שגם אם אני לא בן אדם שמאמין בשום דת - הכל מלמעלה ואין לך שליטה עליהם יותר מידי.

למזלך - בתחום של הסטריאו יש כמה חוקים שיעזרו לך להשמר ממקרים מצערים - תחפש בפורום...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 422
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן הבעייה היא לא באזעקה אלא בי שלא עשיתי סקר שוק וקניתי את האזעקת ביפר הראשונה שראיתי.

וביניינו האזעקה על הכי פחות רגיש.

ואין מה לעשות אם זה היא פשוט מאוד רגישה.

אני לא יושן בלילה כי האזעקה משגעת אותי רק בגלל זה ואין לי הרבה מה לעשות איתה כבר.

למכור לא נראה לי שמישו יקנה להתקין אחת אחרת מעדיף לחסוך את הכסף הזה מאשר לבזבז על שתי אזעקות ביפר נחשוב על אפשרות שיהיה פחות רגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תכבה אותה ודי?

הטריק הכי טוב הוא תמיד להחנות את הרכב שלך ליד רכב שנראה טוב ממנו :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא כזאת בעייה האוטו שלי מבחוץ נראה זוועה כול הצבע שרוף והוא בצבע אפור משעמם.

בכול זאת סוזוקי בלאנו אך הג'אנטים מאוד מושכים את העין כי כבר נגנבו לי הוונטילים.

כשאני יצבע אותה לשחור אני יחסה אותה כול הזמן.

אני יחשוב על החלפה לביפר של הגארד הביפר הכי נורמלי בשוק לפי דעתי לא יותר מידי רגיש ויש מרחק תקשורת הכי רחוק.

אם מערכת כזאת כמו שיש לי אצלנו בצפון לפחות ברדיוס של כמה עשרות קילומטרים בערך 30 . (בלי להשוויץ כמובן)

אני גר במקום עם 7 אלף תושבים רמת הגולן.

אשר לא יודעים בה מזה בכלל פאזה עזבו פאזה איך לסדר רעשי אלטרנטור של הביונרים.

אז אני מעדיף שיהיה קצת רעש בלילה למזלי אני גר במקום של הרבה אנשים מבוגרים מאוד שאין להם במקרה אגזוזי רעש וכאלו.

אז אני מקבל הרבה שקט בלילה.

אבל בחורף אני סובל מהגשם אפילו.

כנראה שאני יעיף את האזעקה הזאתי וישים משו אחר.

זה עדיף על האזעקה שהייתה לי מקודם בכול זאת,

שלפעמים לא הייתה פותחת לי את האוטו והייתי ננעל בחוץ די פדיחות להתחיל לחפש מקום שיקלוט אותה:/.

ודרך אגב אדי שמתי לב שהתקנתה l3 איזה תשבוחות יש לכה להגיד על המיד ריינג הזה ?

או שאני טועה ולא התקנתה לא יודע אם זה המקום אבל נראה לי ישראל לא יכעס שאני שואל את זה בשירשור שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל זה גבי לא גדי.

ואני שמח שאתה לא כועס שלא תבוא תפוצץ לי את החלונות בבית עם הסאבים האלו שלך.

ואם תוכל לשפוך מידע על הl4 יעזור מאוד כמובן תשבוחות יתנו לי הרבה מוטבציה לקנות אותו בהקדם האפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשבוחות ל L4 או לL3 לא חסר

ראה ערך לאנוספורס (אנוכי, אדי), צביקה (שורלאק), עופר דותן, אלי eli_i, אליקו (לאוד אנד קליר וגם ד"ר באס עצמו) ויש עוד...

תריץ חיפוש על המיד הזה - אחד המידים הכי טובים ללא ספק.

תחום תדר חסר פשרות, סאונד חסר פשרות.

בוא נאמר שעופר כיבה את הטוויטרים במערכת שלא ולא היה לי מושג שהם לא פועלים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קראתי עליהם תשבוחות פה ושם.

אבל בוא נגיד ככה l4 שמעתי אפשרי רק בקיק פאנל וl3 שמעתי אפשרי גם בקורות אני רוצה לשים בקורות.

זה נכון שהl3 בעל תחום תדר יותר רחב?

אני חושב על הl3 אבל עדיין לא הבנתי מה ההבדל בין ה3 ל4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הL3 דווקא בעל תחום תדר יותר צר.

על הנייר הL4 מוגדר החל מ160 הרץ עד 17 קילוהרץ שזה אומר בעצם שהוא עושה 95 אחוז מהעבודה של תחום התדר שהאזניים שלך מסוגלות לשמוע.

בפועל זה מ300 עד ה10 קילוהרץ בערך אבל זה עדיין הרבה מעבר לכל מיד אחר חוץ מהסקנדינביה של DLS (שגם זה נראה לי הצהרות מופרכות אם כי המיד שלהם בטוח גם חיה לא קטנה).

הL3 מתחיל על הנייר מ200 בערך ואיפה הוא מסתיים אני לא בטוח אבל בגלל שהוא קטן יותר מהL4 הייתי מצפה שגם יצהירו עליו עד ה17 אם לא יותר.

מה שלא יהיה דרייברים שפשוט נשמעים סוף הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך.

זה מה שרציתי לעשות את האמת לרכוש את הl3 לא נראה לי שיש הבדל בסאונד ביניהם חוץ מהתחום תדרים.

לחתוך אותו מ300 הרץ עד לכ8khz ומשמה או אפילו קצת לפני ה8khz אני יוסיף את הl1pro שיחטוף את הבמה.

שתי יהיו מוגברים על ידי סאן דאון 50.4 הקרוס המשוכלל שלו קצת חוסך לי את העבודה של להוסיף פרוססור.

המגברים של הסאן דאון האלו אני פשוט אוהב אותם :/

כול דבר שאני משדך אליהם נשמעים מעולה שזה משו אפילו 6 על 9 לניסוי נשמעים מעולה עליהם.

תשבוחת קטנה על סאן דאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם לאמר שיש הבדל בשמע בין הL3 לL4, אומרים שיש

אבל נראה לי שההבדל האמיתי נובע בגלל אופי המיקומים שלהם - לרוב L3 יופיעו על קורות או על דש בעוד הL4 יופיעו בקיקים או בדלתות במקרה היותר גרוע...

אולי אליקו יוכל להרחיב בנושא.

אבל כשאני חושב על זה, סטינו לחלוטין מנושא הת'רד - אולי תפתח ת'רד עם השאלה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לL3 יש רול אוף בסביבות ה-11khz הוא ינגן מעולה החל מ250 (בסלופ 24) ועד ל10-11, מניסיון.

ההמלצה באתר של HAT היא 250-6000HZ בסלופ 24.

סאונד מדהים,חם ומפורט מאוד, קח בחשבון שלוקח לו הרבה זמן להיפתח.

עקב גודלם (הרבה יותר קטנים מהL4ׂ )ניתן ורצוי להתקין אותו על הקורות, כך הוא מותקן אצלי וכך גם אליקו מתכוון להתקין אותו, כשהוא יסיים את ההתקנה.

סקוט באוולדה (הבעלים של HAT) התקין אותם בקיק פאנלים, ברכב שלו והרבה מזוכי תחרויות EMMA שזכו עם מוצרי HAT היו עם L3 בקיקים.

אני מאמין שאליקו יכול לפרט הרבה יותר:wink:.

אל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל זה מ300 עד ה10 קילוהרץ בערך אבל זה עדיין הרבה מעבר לכל מיד אחר חוץ מהסקנדינביה של DLS (שגם זה נראה לי הצהרות מופרכות אם כי המיד שלהם בטוח גם חיה לא קטנה).

ללא ספק מופרך, על פי DLS הוא מנגן מ-80 עד 16KHZ, בפועל הם בעצמם ממליצים על נקודות חיתוך של 300 עד 6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תודה רבה לכול התגובות.

הם יותקנו כנראה על הדש או בקורות אחרי שאני ירכוש.

ועכשיו נחזור לנושא התרד הזה.

וואו ישראל איזה סאבים ענקיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...