Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה החדשה שלי יוצאת לדרך

JUNIOR 66
שימו לב! השרשור הזה בן 5189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 422
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ווווואאאאאאאאאוווווו,כמה וואט/R.M.S יש לך שם?(רק אל תגיד שמעל ל 6000 R.M.S הפסקת ליספור) ניראה מדהים אני מיתכוון להגיע למיפגש שיהיה בישביל לישמוע

HU: PIONEER DEH-3950MPRAER: lightning audio B4.69.3 AMP1: JENSEN 2CH 200WAAT AMP2:JBL GTS180 2CH SUB:sundstreem xs12 250RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל שיחקת אותה עם האנג'ל אייז (פנסים קידמים) איזה יפים הם..

עשית לי חסק לחזור לבניות..

כבר חודשיים שלא נגעתי בכלום בגלל כל הבגרויות האלה כיתב יג' צריך לתת פוש אחרון ואז לחזור לעבודה

תבוא סיבוב תראה מה עשית שתיהיה בסביבה תדבר איתי..

:evil:SEAT IBIZA CUPRA-R:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל, תתחדש...

אני רואה שבסוף ניסת לבנות משהו מפייבר, יצא לא רע לפעם ראשונה...

אולי ביום מן הימים גם נשמע את המערכת שלך?!

כי עוד מעט לכולנו יהיו הליכונים ומכשירי שמיעה (לי יהיה של הרץ אולי אפילו מילה, מי יודע) ועוד לא שמענו את המערכת שלך מנגנת...

אבל יצא לך ממש יפה כל הכבוד.

אני רואה שבסוף הלימודים עזרו לך.

אפילו בפעם הבאה יצא לך יותר טוב, אולי... מי יודע?

תהנה

רוני נ.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? מה? - מה פספסתי? על מה מדובר? תמונות?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש

מה ערכה לסייום הפרויקט?

אדגר מתי שיסיימו ליבנות את נתיבי איילון או מתי שיהיה שלום אחד מהשניים :wink:

אדי תסתכל בסימלון שלי :twisted:

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...