Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעה או פוליש ווקס?

שימו לב! השרשור הזה בן 5707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פג'ו 206 בצבע תכלת בהיר שמיים ועל 2 דלתות צד הנוסע (הקדמית והאחורית) יש לי שריטות וסימני פתיחת דלתות. בנוסף על דלת הנהג ישנה שריטה עמוקה וכן כך על אחת הכנפיים האחוריות.

אני רוצה לטפל בבעיה ומתלבט בין צביעה לפוליש ווקס... הבנתי שצביעה זה סיפור הרבה יותר יקר ושיש גם סכנה להבדלי גוונים (האוטו מ-2002) ושזה עלול להראות חשוד כשארצה למכור את האוטו, מצד שני הבנתי שבכלל לא בטוח שפוליש ווקס יוכל לעשות משהו לגבי השריטות (המליצו לי על פוליש ווקס ועוד משהו שאיני זוכר את שמו)...

רציתי לדעת מה דעתכם מבחינת סכנת הבדלי גוונים בצביעה והאם פוליש ווקס באמת יכול לעזור לשריטות, כמו כן אשמח לשמוע טווחי מחירים הגיוניים, שאני אראה שלא עובדים עליי בעיניים, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש יכול לעזור עם השריטות הממש מזעריות (לא העמוקות)

הפוליש בעצם מוריד שכבת צבע עדינה ובכך מתשתש את השריטות ומחיה את הצבע.

על הפוליש מומלץ לעשות וואקס (שכבת איטום) שבעצם שומר על הצבע שלא ינזק וגם נותן מראה מבריק יותר.

לגבי הצביעה, סיפור הרבה יותר יקר, יש היום מקצוענים שיודעים לצבוע לפי הגוון הקיים של הרכב (לוקחים דגימת צבע)

המחירים בהתאם. אני הייתי מציע להתחיל מפוליש וואקס, זה עניין הרבה יותר זול (חומרים איכותיים בהגזמה עולים 100-150 ש"ח כולל הכל)

או שתלך לבעל מקצוע שיקח לך 150-450 תלוי באיכות החומרים והעבודה.

אם התוצאה תראה לך תהנה.

ואם לא תשכול צבע :)

בכל אופן, מומלץ לגשת לפחח טוב שיראה את הנזק ויתן חוות דעת והצעת מחיר.

בהצלחה!

תודה רבה,

Hybrid

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שעבור תיקון הכנף וצביעתה+פוליש ווקס לשאר החלקים השרוטים+המשהו הזה שמתווסף לפוליש ווקס ושכחתי את שמו הבנאדם רוצה 1500 שקל... נשמע לי יקר מדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענו לך תשובה נכונה , מתחילים בפוליש וקס איכותי לרכב .

רכב שנת 2002 , אם מצב הצבע לא גרוע ביותר , לא צובעים בצבע כללי .

אם יש לבצע תיקון בכנף + צביעה , עשה רק זאת .

גש לעוד כמה פחחים ובקש הצעות מחיר , יש בפורום מספר מוסכים מומלצים לפחחות , וביצוע פוליש ווקס בצורה מעולה .

עלות תיקון כנף + צביעה כ 500-800 ש"ח לפי הנזק וכמות העבודה הנדרשת .

פוליש ווקס איכותי כ 400-700 ש"ח .

אם תכתוב מהיכן אתה - אולי " רפי לין " יכנס ויפנה אותך למוסך טוב באזורך .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה, גם אצלי מעט שריטות וסימני דלתות בפיז'ו 307 בצבע סגול חציל.....

אשמח לדעת על מקום טוב שעושה פוליש+ווקס באיזור מודיעין או/ו ת"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אני מהרצליה

דבר שני - פוליש ווקס זה טוב ויפה, אבל אם הוא לא יועיל אז פחות או יותר זרקתי לפח 1500 שקל... לא עדיף לשלם כבר את ה-3000 שקל (3 מקומות שהייתי דיברו על המחיר הזה) לצבוע ולגמור עם זה?

מצב הצבע של הרכב הוא מעולה פרט לשריטות המדוברות שנמתחות בצד אחד מהכנף האחורית דרך 2 הדלתות ועד הכנף הקדמית (רק בכנף האחורית הן עמוקות), כמובן שלא כל הצד שרוט אלא ממש "רצועה" שנמתחת לאורך כל הצד - רובה מורכבת מסימני דלתות ושריטות עדינות. בצד השני יש סימני דלתות על דלת הנהג אך כאן משולבת בהן שריטה עמוקה ממש. פרט לאלה אין שום קילופי צבע וכל פחח שראה את הרכב אמר שמצב הצבע שלו טוב מאוד. השאלה האם צביעה של האזורים הפגועים תגרום להבדלי גוונים נראים לעין בין החלקים החדשים לשאר הרכב? כמו כן אם אני אחליט לעשות פוליש ווקס ואת הצביעה של הכנף האחורית במקום אחד, ואז את שאר הצביעות במקרה של חוסר שביעות רצון מהתוצאה במקום אחר - האם גם כאן יש סכנה להבדלי גוונים שנובעים מצביעות במוסכים שונים?

ושוב, אשמח להמלצות על מקומות מביני עניין והוגנים במחיר... אני לא מחפש הכי זול כי לרוב זה הכי יקר - אבל 1500 שקל על פוליש ווקס+צביעה של כנף אחורית נשמע לי יקר מדי איכשהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...