Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט מדהים!!!8):twisted::twisted::-D

ובאותה הנשימה- תמונות של האחותה "קצת" פחות ברת מזל... למי שתהה לאן נעלמה המשאית מצומת ביל"ו- אני חושב שקיבלתי היום את התשובה...:-(:?:cry: ועוד "קרובת המשפחה" שלה, הקנוורט 8X4, שנחתכה גם כן אחרי שעמדה שלמה הרבה זמן...:-(:cry::cry::cry:

קודם כל מזל טוב להולדת הבת:-:-D

מאיפה הצילומים?הגרוטאות האלה קיימות עוד?

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

Mack MR- כבאיות אלו מפוזרות בכמה תחנות, אכן שייכות לצבא ששמר עליהן שלא כמו נהגים פרטיים. הכבאים מאד אוהבים את המאק בגלל הכח, הזריזות והמהירות, מה שאי אפשר להגיד אל המקבילות מאירופה. מה שקצת פחות טוב זה ארגון ציוד הכיבוי והדיגומים מסביב.

לאמבר היו מיכליות תערובת 8X4 Mack MR וטרברג 8X4 הרבה לפני שמישהו בכלל קלט ש- 8X4 הולך להיות תקן..

גיא אולי אני מחדש לך אבל כבר בשנת 1965 היו בארץ משאיות ליילנד בתצורת 8X4 ונקראו אוקטופוס סה"כ היו 5 יח 2 של הנמל החדש 2 של בית שאן חרוד ו1 של המניע כבר אז גילו את פוטנציאל המשקל הגבוה,דרך אגב באנגליה התופעה הזאת הופיעה הרבה שנים לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לשרשור שלי אני ממשיך לפרסם גם כאן סרטים על משאיות לבקשת אנשי המשאיות,

זהוא הסרט שאני יפרסם לסופ"ש הזה

Maximum Overdrive 1986

בכיכוב: 1966 Autocar A64 B

1972 Brockway 400 Series

1973 Diamond Reo C-114 D

1971 Ford LN 9000

Freightliner FLC

1970 Freightliner FLT 7564

1980 GMC Brigadier

1976 International Harvester Transtar II CO4070

International Harvester Transtar II 4070

1962 Mack B-61

Mack B-77

1979 Mack Cruiseliner

Mack DM-600

Mack MR-600

1974 Mack R-685 T

1984 Mack Ultraliner

Peterbilt 362

Western Star 4800

White 4000

White 9000

White 9000 T

1971 White-Freightliner T-166

תקציר קצר: סרט שנכתב, בויים על ידי סטיבן קינג (גם היוצר מפיק והבמאי הזה כמו סטיבן ספילברג עשה בחייו לא קצת סרטים טובים! ואיכותיים!) וגם מבוסס על סיפור קצר שהוא כתב ("Trucks")

במשך 3 ימים בשנת 1986 כוכב שביט מסתורי ומשונה עבר על פני כדור הארץ. במשך הזמן הזה מכונות על פני כדור הארץ התחילו "להתעורר לחיים" ולטבוח בבני אדם.

קבוצה של אנשים שנמצאת בחניון משאיות מוצאת את עצמה מוקפת במשאיות "חיות" ואז הם צריכים לעצור את המשאיות לפני שהן יעצרו אותם...

תהנו

דייב.

טריילר לסרט:

http://www.youtube.com/watch?v=_jvqPvDUEW8&feature=player_embedded דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

קישור לסרט המלאה:

http://www.youtube.com/watch?v=MgkvaKe1Wes&feature=player_embedded דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

i011446.jpg

autocar0022589xa_6577.jpg

i021562.jpg

image92be_7102.jpg

i021561.jpg

i011447.jpg

i011448.jpg

i021510.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב להולדת הבת:-:-D

מאיפה הצילומים?הגרוטאות האלה קיימות עוד?

נכון לשבוע שעבר- כן, הצילומים מבאסלו- "השוחט" הרשמי של המשאיות האמריקאיות בגינות סחרוב בירושלים! ותודה רבה!:-D8):twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלכה התעוררה משנתה הארוכה, התקלחה ,התאפרה, והתלבשה חגיגית אמנם עוד לא הסתיימו כל העבודות והעבודה עוד רבה, אבל קצת תמונות להתרשמות תוך כדי העבודה

freig.jpg

frieh.jpg

freigh.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן לא נכנסתי פה לפורום

נחמד לראות ולקרוא פה את כל התגובות

אני אישית יותר משתמש בפורום שיש בפייס "משאיות נוסטלגיה מישראל"

גם שם יש דברים מעניינים

דיפדפתי כמה דפים אחורה ובתשובה לשאלה למה הקבינה של המאק לא באמצע

התשובה הראשית מעבר לכל מה שציינו שהיא באה לתת מענה לנהג ברוורסים

משאיות אלו יותר היו טריילרים של חלוקה בתוך העיר יותר מאשר מחוץ לעיר

והדבר הקל על הנהג גם לראות מקדימה צמוד למשאית וגם אחורה שלא צריך להוציא את כל הגוף

בנוסף ל CUCV M1009 אחלה סרטים אתה מעלה פה

חחח רק אתה בתחילת דרכך...בשוק קיימים בממוצע בסביבות 100 סרטים של משאיות

ניראה על כמה מהם תצליח לעלות ולפרסם

ד"א אני מחזיק 90% מהסרטים הקיימים בבית (סוג של אספנות על גבול האובססיה :-)

כולל דואל ובהילוך רצחני ועוד כמה עם תרגום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי משאיות

1-סוסה אצילית מדגם מאן בשירות פז

2-גרר כבד וולוו,

003.JPG

004.JPG

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלכה התעוררה משנתה הארוכה, התקלחה ,התאפרה, והתלבשה חגיגית אמנם עוד לא הסתיימו כל העבודות והעבודה עוד רבה, אבל קצת תמונות להתרשמות תוך כדי העבודה

זאב

כל הכבוד והרבה כיף, אני נמצא במולדת המשאית וכידוע יש כאן דברים מדהימים.

זמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא אולי אני מחדש לך אבל כבר בשנת 1965 היו בארץ משאיות ליילנד בתצורת 8X4 ונקראו אוקטופוס סה"כ היו 5 יח 2 של הנמל החדש 2 של בית שאן חרוד ו1 של המניע כבר אז גילו את פוטנציאל המשקל הגבוה,דרך אגב באנגליה התופעה הזאת הופיעה הרבה שנים לפני.

תודה רוני, חבל שלא נשמרה דוגמא אחת מהאקטופוסים, לא היתה מודעות לשימור, ואם כל קאופרטיב היה שם בצד משאית ומכסה בברזנט עד שיקום מוזאון, ככה לטובת הדורות הבאים, אז בהחלט היה מה להראות לעולם.

כל הכבוד לתעבורה על הקמת המתחם ברמלה ועבודות השחזור והשיפוץ של המשאיות.

אם כבר 8X4, באוסטרליה פגשתי משאית"הינו" 6X2, סרן בודד מניע מאחור, שני סרני היגוי מלפנים.. זה לא היה עובר כאן אפילו בתור בדיחה..

גיא א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו!!! מעלפת! ומה עם כמה צילומים מהקבינה ? ידוע שיש שם קבינה לא קטנה.

נשמח לשטוף את העיניים בקבינה ועולם המעניין שמאחורי כיסא הנהג.

אגב צביעת מיכל הדלק בניקל יכול להוסיף למדהימה הזאת !!!

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוסטרליה פגשתי משאית"הינו" 6X2, סרן בודד מניע מאחור, שני סרני היגוי מלפנים.. זה לא היה עובר כאן אפילו בתור בדיחה..

זו הקונפיגורציה הנפוצה ביותר בסין, ואני מניח שבעוד כמה ממדינות המזרח הרחוק.

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...