Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלבים, כלבים ורק כלבים (קונטרה למשאיות, לאוטובוסים ולדגמים...)

edanj
שימו לב! השרשור הזה בן 5608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עידן,הכלב שלך בהמה:shock:.

אחלה שרשור,אני יעלה תמונות של שלושה מן הכלבים,ישנם עוד 3 אבל אין לי תמונות שלהם.

תהנו :-).

עם ההרבה שערות-סטאר,האסקי סיבירי לבקן(עם תעודות).

לבנה חלקה-דובה,משהו מעורב עם משהו לא יודע,למה דובה? היא כל היום אוכלת השמנה הזאת!

החומה-לאקי,נלקחה מצער בעלי חיים מאז היותה בת שנתיים,כנראה שאם הינו באים כמה ימים אחרי זה היא כבר לא היתה בן החיים והיתה מורדמת-כיום בת 10. כשאני חושב על זה אם הינו צריכים לתת לה שם עכשיו זה היה "קילר" פשוט כל חתול\כלב אחר שמתקרב אליה גזר דינו בעיינה הוא מוות!.

ישנם עוד 3-איקארי(נראת כמו הלבנה שבתמונה),טאי(שחורה קטנה וחמודה),איימי(אמספט בצבע חום,הכלבה הכי רגועה שיש לנו).

DSC_0347519+5.jpg

DSC_03726514.jpg

DSC_0351212112.jpg

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תכירו את ג'ק - האסקי סיבירי \ אלסקן מלמוט (דעתו של הוטרינר חלוקה) מעורב שנמצא ברחוב כשהיה בגיל 7 חודשים.

הכלב אדיש ברמות שאי אפשר לתאר, ומסתדר עם חתולים בכל גודל צורה וצבע!

csc0028ka9.jpg

picture099fd2.jpg

picture105fy8.jpg

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכירו את ג'ק - האסקי סיבירי \ אלסקן מלמוט (דעתו של הוטרינר חלוקה) מעורב שנמצא ברחוב כשהיה בגיל 7 חודשים.

גם הדעות שלנו חלוקות. בעיקר משום שאין תמונה....

עריכה- חבל היה לפספס תמונות של החמוד הזה- הוא באמת נראה אדיש גם לקיומה של המצלמה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אוסטרלית מהממת!

גם לי יש שני אוסטרלים בבית .. קוונט, בן ארבע וחצי ורומפי, בת 3.

YYY, לעוד מישהו יש אוזים.

ספרי קצת, מי, מה, מו...

אני מת על הכלבה (והיא היתה חיה לי מתחת לעור, אם רק היתה יכולה), אבל היא חתיכת פרוייקט לגידול. מעניין, אבל גם אתגר. אי אפשר לחפף ימים בטיולי "לך תשתין ותחזור" מצד אחד, מצד שני היא כולה רצון לעשות איתך משהו מעניין. מעניין אותה, זאתומרת, כי היא גם עקשנית לא קטנה...

הרבה אנשים בצ'כונה מגלים בה עניין, כי היא באמת מאוד מושכת, אבל כשהם שומעים כמה עבודה דורש אוסטרלי הם נרתעים.

h2.jpg

hinnysheeps_exposure.jpg

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה אנשים בצ'כונה מגלים בה עניין, כי היא באמת מאוד מושכת, אבל כשהם שומעים כמה עבודה דורש אוסטרלי הם נרתעים.

כל כלב דורש עבודה. פשוט רוב האנשים לא מבינים כמה זמן טיול כלב גדול באמת דורש, אז הם מוציאים אותו לפיפי והבייתה.

ג'ק שלי נמצא בחוץ בערך 3 שעות ביום מתוכם שעה אתי. זה מאמץ משפחתי אבל אנחנו לא רוצים שהוא ימות מסוכרת או מחלות השמנה אחרות אז אנחנו מטיילים איתו, משחררים אותו לפעמים ופעם בשבוע הוא יוצא לטיול בוקר של 3 שעות באחת החורשות באזור.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שכל כלב צריך התעמלות, כמו כל בנאדם. רק שעם כלב "רגיל" אפשר לקצץ לקחים מידי פעם. עם האוסטרלית שלי יש מינימום התעסקות ביום שמתחת לו היא תשגע את השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איירין, יש גורים מתישהו בקרוב ?

למגדל שקניתי ממנו היה, נכון לשבוע שעבר, גור זכר עם הורים מאוד איכותיים. אם מעניין אותך תתקשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איירין, יש גורים מתישהו בקרוב ?

חס וחלילה גורים! את מלאכת ההרבעה וגידול הגורים אני משאירה לאלה שזה המקצוע שלהם (שני השעירים שלי הם מבית הגידול של יוסי סמואל). הרבעה בתנאים "ביתיים" אם דואגים לגורים כמו שצריך היא בקושי ריווחית - והדרך השניה של הרבעה (לא לדאוג לחיסונים ולבדיקות וטרינריות, למכור את הגורים בגיל 4 שבועות ועוד זוועת בסגנון) היא לא משהו שאני אי פעם אחשוב על לעשות אותו.

falou - כן, לגדל רועים אוסטרלים זו בהחלט עבודה לא פשוטה, בעיקר כשיש שניים מהם (שנורא אוהבים אנשים ובטוחים שכל בנאדם שעובר ברדיוס של 10 מטר מהם הוא מוקד לצומי חיבוקים ונשיקות ומנסים לקפוץ עליו בכל הכוח גם אם הוא לא חושב שנשיקות משני רועים אוסטרליים זה מה שהכי בא לו באותו רגע). בתקופות שיש לי לחץ בעבודה הם יודעים טוב מאוד להגיד שהם לא מקבלים מספיק צומי ופעילות גופנית. רומפי בכלל נהיית עצבנית, נובחת על כל דבר ולא מפסיקה לילל.. ככה שאין לי כל כך ברירה אלא להוציא להם מרץ והרבה.

מצד שני - כל רגע איתם הוא תענוג צרוף. הם כל כך חכמים, לומדים כל כך מהר (לפעמים מהר מדי, זה קשה כשהכלבים שלך outsmart you), מתים על פעילות גופנית לסוגיה ומכאן נורא כיף לקחת אותם לרוץ לידי בהליכות או רולר בליידס, הם שותפים מעולים כמעט לכל פעילות שאפשר להעלות על הדעת (ספורט, ישיבה בבית קפה, נסיעה באוטו, אירוח ומה לא).

למרות ששניהם אוסטרלים, הם קצת שונים באופי..

קוונט הוא יותר show dog, זה אומר שהוא יפה ומפונפן (יש לו פוזה של כוסית - "אני יפה, אני יודע את זה, אתה מוזמן להסתכל ולהעריץ עד כמה שאני יפה, אבל על כל דקה שאתה מסתכל עלי אתה צריך לשלם לי בחטיפי כלבים" ), ויודע להיות מהמם וחברותי - וכמובן לעשות אחד אחרי השני את כל הטריקים שהוא מכיר כשיש לך גבינה צהובה או נקניק ביד. רומפי היא יותר כלבת עבודה - אוהבת לנבוח ולרדוף אחרי ציפורים, לא מתרחקת יותר מדי, מאוד מכוונת מטרה, שומרת יחסית הרבה (בלילות כשאני מוציאה אותם לפארק היא נובחת בהתראה עוד לפני שאני בכלל שמעתי או ראיתי שיש בנאדם שמתקרב לאיזור), בד"כ לא עושה שום דבר אלא אם כן היא רואה סיבה טובה ואמיתית לעשות את זה - בקיצור, כלבה עם אופי.

בת כמה היפיפיה שלך? מה אתה עושה כדי להוציא לה אנרגיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלב אדיש ברמות שאי אפשר לתאר, ומסתדר עם חתולים בכל גודל צורה וצבע!

יש מספר דרכים להבדיל בין האסקי למלמוט.

(למשל - בקישור הבא - http://www.minnesotamalamuteclub.com/malvsibe.htm)

אבל בפועל - זה כנראה לא כזה משנה.. שני הגזעים יחסית דומים באופיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראדה, בכינויה "עכברוש"(крыса), שילוב של סטאף וכנראה חתול (לפי התנהגות), בת כ-7 שנים. אם ל-6.

העיגולים הלבנים בעיניים זה מהפלאש של מצלמה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בת כמה היפיפיה שלך? מה אתה עושה כדי להוציא לה אנרגיות?

שלי בת שנה. היא סובלת אנשים בשקט, אבל אוהבת כלבים. מסתדרת עם כל כלב, מפינצ'רים קטנים ונבחנים ועד דוגו ארגנטינו. כו-לם חברים שלה, אם הם הולכים על ארבע. או מתגלגלים. גם כדורים הם כו-לם שלה, אבל קצת אילוף הוציא ממנה את הנטייה לקחת מילדים את הכדורים ומהורים את הילדים (אם הם מנסים לרוץ עצמאית "ולברוח מהעדר").

זה די מצחיק, בדיעבד, אבל הייתי צריך לאמן אותה לא לרוץ ולהפיל את הילדה שלי, אם היה נדמה לה שהיא מתרחקת יתר על המידה.

יותר משהיא צריכה להוציא אנרגיה היא צריכה לעשות משהו מעניין. אפילו תרגילי סדר (שבי, ארצה, הישאר וכו') הולך. אשתי עושה איתה אימוני "קליקר". אני פשוט ממריץ אותה בטיולים בגינה (מתחבא, מתחיל לברוח לה, גורם לה לרדוף אחר הרצועה, זורק כדור, דברים סטנדרטים). בבית היא בעיקר שומרת שהחתול הצעיר לא יציק לקשישה. אם היא שומעת אותה מקטרת היא "עולה עליו".

במשך היום היא מתלווה לאשתי לכל מקום שניתן ובלילה אני עושה איתה את הטיול הגדול (45 דקות מינימום) שהוא יותר אינטנסיבי. אז גם בד"כ פוגשים את ההומיס, אבל עכשיו היא מיוחמת מה שאומר שחיי החברה שלה לא משהו (ושהיא משגעת אותנו כל יום בשמונה וחצי, השעה בה כולם נפגשים).

בסה"כ היא כלבה די אינטנסיבית, עקשנית ולומדת מהר מאוד מאוד (מאוד רגישה לניואנסים). חכמה?! חכמה זה מושג נזיל בכלבים. לפעמים היא אמיצה באופן מטומטם והיו לה כמה התרסקויות שהפחידו אותי מאוד.

זהו, בגדול.

אה, כן, בחיים לא היה לי כלב שכל כך היה חולה לי על התחת. היא מלווה אותי לשירותים בלילה, לא סובלת לאבד איתי קשר עין בפארק ליותר מדקה וחוגגת סביבי חמש דקות תמימות, לפחות, כשאני בא הביתה. זה פשוט מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...